جنگ خان ها

نام های جایگزین: جنگ خان ها

جنگ خان ها آنلاین - رایگان مبتنی بر مرورگر چند نفره بازی استراتژی از شرکت XS Softwa. اساس گیم پلی یک جنگ بین ملل مختلف ساکن در سرزمین مجازی. همه چیز هر آنچه که شما انجام دهید، آن را به ساخت و ساز و یا منابع استخراج شده است به منظور توسعه دولت خود و برای افزایش قدرت مبارزه با آن انجام می شود. پس از همه، تنها قوی نمی شود ترس برای حمله به دشمن به شادی پیروزی پس از آن گیج کننده. اما این به این معنا نیست که بدون تعهد خود حمله، شما را به جنگ کشیده نمی شود. اغلب از خود در برابر متجاوزان دفاع و بهتر آماده برای چنین جلساتی باشد. آیا پرسه زدن نیست! ایجاد یک ارتش قابل اعتماد و در یک جنگ بزرگ!

برای بازی جنگ خان ها کامپیوتر به اندازه کافی با پارامترهای میانگین. پس در مورد سیستم مورد نیاز نگران نباشید. اگر شما میل - برای پیوستن به. شیرجه رفتن به اتمسفر مبارزه با ثبت نام جنگ خان ها کمک می کند. حساب ایجاد شده است به شرح زیر است: وارد نام بازی، آدرس ایمیل و رمز عبور. به طور پیش فرض، شما شرایط مورد شرایط. آماده - در حال حاضر چیزی پرت خواهد کرد!

اول از همه، را انتخاب کنید که ملت شما می خواهید بازی جنگ خان ها. با دقت فکر می کنم، چرا که دور غیر ممکن است آن را تغییر دهید خواهد بود. هر ملتی دارای ویژگی های خاص خود، یگان ویژه خود را دارد و پیوست، شما دقیقا پاداش که قرار داده و این کشور را دریافت خواهید کرد. به طور کلی، 11 از جمله سازمان ملل وجود دارد: اعراب، لیتوانیایی، پارس، روسی، فارسی، فرانکها، Bretons، مغولان، شرقی، Bolgartsy، آلمانی، ژاپنی. این تنوع شما اجازه می دهد تا انتخاب گزینه مناسب.

چه شامل گیم پلی، اما قتل عام بی پایان. هر بازیکن باید در توسعه و توسعه اموال خود را درگیر. تمام ساختمان در قلمرو قلعه خود را. شما باید مزارع، معادن طلا، معدن آهن، و خود را با منابع ارائه. همچنین نیاز به مراقبت از سربازخانه و اصطبل، که در آن قطار واحد مبارزه بود. آیا در مورد این گونه افراد مهم به عنوان یک دیوار دفاعی، کش، کلیسای جامع، برج، انبار، اصطبل را فراموش نکنید. بدون بازار میخانه، بیمارستان انجام دهد. و برای کشاورزی واقعا نیاز فورج، آسیاب بادی و کارگاه های مختلف. تنها با ساختن آن همه، شما می توانید احساس اعتماد به نفس. در واقع، قلعه - خانه خود را. بنابراین آن را برای خودتان محیط راحت ایجاد کنید! به هر حال، در طول زمان شما می توانید تعداد قفل است که تحت کنترل شما هستند را افزایش دهد. در غیر این صورت، چرا که فتح نیاز دارید؟ اما در این مورد محدودیت وجود دارد. یک بازیکن نمی تواند به طور همزمان در بیش از یازده قفل رد.

با توجه به منابع، به اقتصادی عبارتند از طلا، آهن، چوب، مواد غذایی است. همه این است که به روش های مختلف به دست آمده. اما منابع از جمله جمعیت و وفاداری وجود دارد. توسعه مسکن، به مردم بیشتر. این است که برای واحد های آموزش و بهره وری از ساختمان استفاده می شود. خوب، هنگامی که بسیاری از ساکنان، سعی کنید آنها را ترک کنید در تلو تلو خوردن. اعتماد عمومی به صاحب قلعه vymeryat وفاداری. چه کسی احترام نمی خواهیم! یک رهبر خردمند!

بیایید ببینید چه خواهد شد از نیروهای نظامی ما باشد. بدون ارتش به بازی بازی جنگ خان ها به سادگی غیر واقعی است. بنابراین نیروهای نظامی به این نوع تقسیم می شوند: کمانداران (Crossbowmen، کمانداران، کمانداران سلطنتی)، سربازان اسب (نور سواره نظام، اسب کمانداران، پیشاهنگی، سنگین سواره نظام)، نیروهای پیاده روی (تبرزن، چاوش، شمشیرزن، Pikener) و ماشین های محاصره (تاران، Ballista، منجنیق). نیروهای ویژه وجود دارد که برای هر کشور - خود را. نقش کلیدی در ایجاد استراتژی شوالیه بازی. آنها هستند که ارتش خود را منجر شود. در توسعه شوالیه انگلستان نقش مهمی بازی کند. 4 کلاس از شوالیه ها وجود دارد: مارشال، صاحب ملک، معامله گر و جاسوسی. هر کدام از این قهرمان توانایی فعال و غیر فعال خود را دارد. شوالیه ها از طریق فرمان مهارت ارتش و اتمام موفقیت آمیز ماموریت های متعدد کسب قدرت خود را.

بازی جنگ خان ها هیچ کاربری نمی خواهد اجازه می دهد به نشستن بیکار فرض میشود. پس از او سمت چپ بسیاری از کارهای متفاوت است. آماده شدن برای اجرای وظایف نظامی، اقتصادی و ساده است. طرفداران عزیز از نبردهای نظامی، ثبت نام در بازی جنگ خان ها است در انتظار شما! امروز تاریخ و گذراندن اوقات فراغت خود را اشباع.

 

بازی همچنین