پادشاهان سن

نام های جایگزین: سن پادشاهان

در پادشاهان سن بازی تخته همه طرفداران از استراتژی های آنلاین، و به خصوص کسانی که دیوانه در مورد قرون وسطی، شوالیه ها و قلعه ها است. در اینجا شما را تبدیل به یک پادشاه می شود و قادر به عبور شمشیر در جنگ های فئودالی با دیگر بازیکنان به صورت آنلاین. تبدیل شدن به یک قدرتمند و با اجازه شما خواهد شد بنا شهرهای جدید و قدیمی خالی می شود.

بازی برای بازی پادشاهان سن آنلاین شما باید ثبت نام ساده در بازی پادشاهان سن منتقل می شود. شما فقط نیاز:

1. نام صفحه خود را انتخاب کنید.

2. انتخاب رمز عبور جدید فقط برای شما شناخته شده است.

3. آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

4. تکرار پذیرش خود را از شرایط و ضوابط و حفاظت از داده ها.

5. پس از آن، در ایمیل شما خواهد شد یک ایمیل از بازی و با کلیک کردن بر روی لینک از نامه شما شروع به بازی بازی آنلاین پادشاهان عصر ارسال می شود.

هنگامی که پادشاهان چک کردن سن به پایان رسید، شما باید به جهان (نقشه) است که توسعه شهرستان خود را آغاز خواهد شد را انتخاب کنید. تفاوت اصلی در نقشه که نقشه ها برای هر دو مبتدیان و بازیکنان با تجربه. از آنجا که شما هنوز شهرستان و تجربه خود را توسعه یافته در ساخت بهتر را انتخاب کنید به بازی نقشه پادشاهان سن برای مبتدیان. بازیکنان دیگر در این نقشه سطح شما را جا داد.

پادشاهان سن بازی آنلاین به عنوان یک حاکم با یک قلعه کوچک و اطراف هکتار چند زمین از خون خود را، که در آن هنوز هم استخراج منابع معامله خود را چند بازیگران شروع می شود برای شما. در حال حاضر شما تعیین کند که آیا این سرزمین را به پایتخت با شکوه از پادشاهی خود را تغییر داده است.

قلعه قلب حل و فصل خود است. بالاتر قفل سطح شما، سرعت ساخت و ساز در زمین شما است. وقتی از قلعه خود را به سطح 15 می رسد، شما قادر به تخریب ساختمان ها خواهد بود.

بازی آنلاین پادشاهان سن باعث می شود گوشه ای از واقع گرایی در شرایط از آنچه شما دائم نمی تواند تجمع منابع است. این است که توسط اندازه انبار خود را محدود شده است. ذخیره سازی بیشتر، منابع بیشتر می توانید ذخیره کنید. اگر انبار پر است، متوقف استخراج منابع.

در پادشاهان سن آنلاین در حال توسعه ساختمان های خود را برای استخراج منابع (کارخانه اره کشی، معدن سنگ، معدن برای استخراج از معادن، سنگ معدن، آسیاب) شما رشد بهتر از این منابع به انبار شما.

:

به همین ترتیب در این دوره از توسعه شهرستان شما در دسترس خواهد بود به ساختمان مانند است

پناهگاه. در اینجا، افراد خود را قادر به از حملات دشمن پنهان و ذخیره برخی از منابع خواهد بود.

سربازخانه. در اینجا شما را به استخدام سربازان و ارسال آنها را به جنگ. سطح سربازخانه، قوی تر از سربازان خود بالاتر است.

شهر دیوار. وقتی که شما حمله به قلعه دشمن افزایش قابلیت های مبارزه با سربازان.

نسخه. سپس شما شماره گیری حیوانات بسته برای کاروان ها برای تقویت روابط تجاری است.

بازار. در بازار شما می توانید محصولات مختلف خرید و ارسال آنها را کاروان لود می شود. بزرگتر بازار، کاروان است.

کیمیاگر. در اینجا می رود توسعه همه نوع چیز غیر معمول، با این حال، به پادشاهی شما مفید باشد.

یادبود. این مجسمه در مرکز حل و فصل، که می تواند ساخته شده است تنها در صورتی که شما تمام ساختمان ها حداکثر سطح خود رسیده است. بهره گیری از یک مجسمه بزرگ - آن را افزایش می دهد امنیت از نیروهای نظامی خود را در قلعه در 50٪.

بازی پادشاهان سن آنلاین شما فراهم می کند با انتخاب انعطاف پذیر نیروها را دارند. هر واحد دارای توانایی و تخصص خود را دارد.

اگر شما کوتاه از پول و زمان برای آماده سازی ارتش کیفیت، شما می توانید به استخدام کشاورزان متوسل میشوند. تنها، آنها بسیار ضعیف است، اما به دلیل تعداد زیادی خود و بهبود در حفاظت از قلعه، می تواند مخمصه نجات دهد.

است نیزه بسیار قوی در برابر گروه های دیگر پیاده روی، اما خوب در برابر شوالیه سوار شده است. تامپلیه - سربازان با شمشیر. کاملا خطرناک برای دیگر گروه های پیاده روی. کمانداران همیشه به عنوان یک نقش حمایت. همچنین یک جا در رفته وجود دارد. سواره نظام شوالیههای مورد نیاز برای ضربات سریع و خرد کردن.

برای شناسایی نیروهای دشمن، شما می توانید از خدمات جاسوس استخدام کند. برای قفل حمله در بازی و منجنیق قوچ (trebushe) ارائه شده است.

قلعه شما برای همه پادشاهی آنلاین به لطف کمپین های موفق خود را و کاروان های تجاری به بخش های دور افتاده از جهان و از ثروت بی حد و حصر با آنها را ستایش. نام شما خواهد شد با ترس و احترام اشاره شده است. پادشاهان چک سن در انتظار شما!

 

بازی همچنین