فضل شاه

نام های جایگزین: فضل شاه

بونتی کینگ - بازی کامپیوتر نوبه خود مبتنی بر. اولین بازی استراتژیک و نقش بازی در سال منتشر شد 1090، در یک سری از بازی های محبوب در سبک فانتزی. بازی شاه فضل است که در نگاه اول ممکن است چیزی برای جلب توجه به نظر می رسد. اما اگر شما هنوز هم به آن نگاه کنید، شما متوجه است که تنها جایی که شما می توانید با وجود چنین شخصیت فوق العاده جالب مانند یک وایکینگ آشنا می شود. افسانه بازی بونتی کینگ از قهرمانان داستان.

که زمانی که شما در حال خواندن و نگاه کردن به تمام اطلاعات ممکن در مورد این بازی تصمیم می گیرید که به آن بازی، شما نیاز به بازدید از سایت که در آن شما خواهد شد فرصت بازی فضل دانلود کینگ داده شده است. فضل بازی دانلود کینگ خواهد بود چیزی که بسیار آسان به در حضور چنین برنامه یا دانلود نگه دارید.

ماهیت بازی بونتی کینگ جنگ شخصیت خود را با دشمنان بد است، مانند هیولا در putishestviya خود. تمام عمل می گیرد در خاک Endor در Darion. بازی پادشاهان فضل، استاندارد برای هر بازی کامپیوتری است، در ابتدا نیاز به ایجاد و انتخاب شخصیت خود را. در اینجا لازم است به خوبی فکر می کنم به عنوان وضعیت انتخاب شخصیت کل گیم پلی خود را تحت تاثیر قرار می. اول، اجازه دهید با ویژگی های هر یک از طرح آشنا می شود.

همین اواخر، یک سری از فضل انتشار تجدید بازی کینگ در یک سری جدید به نام فضل جنگجو شمالی شاه. در اینجا شما باید انتخاب سه شخصیت:

• وایکینگ

• داستان نویس.

• مغ.

وایکینگ - میدان جنگ کارشناسی ارشد کیفی اصلی و تنها، که در حال رشد است سریع تر از هر دفاع و حمله. همچنین، تنها در حضور چنین پدیده ای منحصر به فرد از شمال مقاومت و خشم مطلق است. و آن را باعث آسیب های سنگین به دشمن، با تقریبا هیچ اند Patera.

داستان نویس - به علاوه آن - در اختیار داشتن سحر و جادو. قدرت او در مبارزه با خلق و خو و تعداد سربازان، که او را غنی زور به عنوان بهترین رهبر، سحر و جادو است. او همچنین دارای قدرت رستاخیز و درمان زخمی شدند.

مغ - همچنین دارای توانایی به سحر و جادو - سخن. این شخصیت در تاریخ نشانی از زور یا ارتش متکی نیست، او امیدوار است فقط برای عقل و دانش و تاثیر عمیقی. فقط به او دسترس توانایی - سحر و جادو بالاتر و کیمیاگری. مغ هدایت تاکتیکی، راه حل های اندیشمندانه برای به دست آوردن متحدان و دشمنان تضعیف و یا فقط شکستن جریان دشمن از سحر و جادو.

در بازی پادشاهان فضل جالب و سرگرم کننده است. اصحاب، موجود برای حفاظت از شخصیت - - Valkyries اما بازیکنان مرد خواهد شد تصاویری از شخصیت های لذت ببرید. در اینجا شما می توانید کوتوله ی، که به شما امکان محافظت ملاقات و حتی. شما در جاده ها به بازدید از بازار و مغازه ها می شود، این شخصیت ها هستند که به خصوص گیم پلی تاثیر نمی گذارد می باشد.

فضل بازی کینگ طولی در گرافیک با کیفیت بالا ساخته شده است، به خصوص اگر ما در نظر گرفتن سری های اخیر از بازی ها. موسیقی نیز ارائه شده است، که فقط بر ماهیت بازی با موفقیت.

می توانید شروع به گیم پلی. مردم بی دفاع در انتظار مظهر شجاعت شما و کمک شما. بازی خوب!

 

بازی همچنین