عصر پادشاهان

نام های جایگزین: عصر پادشاهان

بازی پادشاهان عصر یک استراتژی آنلاین در ایتالیا است. برای شروع بازی عصر پادشاهان دانلود مشتریان بازی های اضافی شما لازم نیست، و تنها نیاز به ثبت نام در سایت بازی.

ثبت نام بازی پادشاهان عصر هر گونه مشکلات را برای شما ارائه نشده است و انجام به سرعت به اندازه کافی.

به منظور ثبت نام در این بازی پادشاهان عصر شما باید مراحل زیر را انجام دهید:

1) یافتن عصر پادشاهان بازی اینترنت می باشد.

2) پس از آن نیاز به پر کردن فرم ثبت نام، ورود به آن است در صفحه اصلی برای اولین بار از طریق " قرار دارد Registrazione ».

3) در وب سایت بر روی آیکون بالا کلیک کنید.

4) مشخص نوم utente - نام کاربری (نام شما).

5) رکورد رمز عبور - رمز عبور برای بازی.

6) ایمیل را وارد کنید - آدرس ایمیل خود را.

7) رکورد Ripeti L'ایمیل - دوباره وارد کنید آدرس ایمیل از ایمیل شما.

8) سپس شما نیاز به مشخص Codice دی sicurezza - کدی است که در نشان داده شده است تصویر.

9) و در آخر، بر روی " [_28_ کلیک کنید ] Ragistrati و divertiti ».

حالا شما یک بازیکن واقعی عصر پادشاهان است.

دانلود پادشاهان عصر شما لازم نیست، شما فقط نیاز به پیروی از دستورالعمل های روی وب سایت و ایجاد حساب کاربری خود را به عنوان بالا توضیح داده شد.

در بازی پادشاهان عصر شما نقش شاه شجاع، که به دنبال ایجاد امپراطوری عظیم و شجاع بازی نیروهای نظامی برای مبارزه با شیاطین.

در پادشاهان عصر تنظیمات سیستم آنلاین برای بازی مشخص نشده است، اما به عنوان یک قاعده، برای این نوع از بازی شما نیاز به یک کامپیوتر قدرت متوسط ​​با سرعت بالا، اتصال به اینترنت.

بازی پادشاهان عصر آنلاین شما می توانید بازی را شروع کنید به عنوان یک جوان و یا پادشاه جنگنده. می توانید بر روی یکی از سرورهای مختلف پیشنهاد بازی بازی. شما می توانید ببینید تاریخ شروع سرور . همچنین ، شما همچنین می توانید دیدن فعلی بازیکنان، و همچنین طول سرور دامنه از [_9_ ] سه به دوازده ماه بسته سرعت بازی .

هنگامی که مرحله مجوز شما گذشته است، شما می توانید به بازی خود وارد شوید. شما باید از مهارت ها و دانش خود را دور تا که به نوبه خود یک شهر کوچک را به یک امپراتوری قدرتمند. اما قبل از آن شما را از اصل مشورت، در مورد چگونگی حرکت به سرعت به موفقیت در بازی پادشاهان عصر آنلاین. در ارتباط با این، توسعه دهندگان بازی به شدت توصیه می کنند که شما به دنبال دستورالعمل که به عصر پادشاهان بازی داده شده است.

این سایت از بازی پادشاهان عصر آنلاین از شما خواسته می شود تا در یک فروشگاه خاص، الکترونیکی، که توصیه نامه ها، امکانات و همه نوع از ویژگی های دیگر از این بازی است که شما نه تنها باید بدانید توصیف، بلکه به درک استراتژی خود را به کمال است.

بازی پادشاهان عصر آنلاین بسیاری از ویژگی های و قابلیت های آن است، که شما می توانید یادگیری فقط شروع به بازی در این دوران استراتژی پادشاهان شگفت انگیز است و به اندازه کافی جدی وجود دارد.

پس این فرصت را هدر ندهید، و شروع به بازی با دوستان خود و طعم از جذابیت های استراتژی آنلاین که شما را به آنچه شما واقعا قادر به نشان می دهد.

 

بازی همچنین