پادشاه ستاره

نام های جایگزین: های تخصصی

آنلاین های تخصصی - چند نفره نقش بازی فضای آزاد بازی مبتنی بر مرورگر، نیاز به استفاده از استراتژی. این دنیای فانتزی هیجان انگیز است که در آن هزاران نفر از بازیکنان به طور همزمان را زنده نگاهدارد. ارتباطات جهان مجازی مبارز، اما در همان زمان و دوستانه. شما قطعا ملاقات بسیاری از مردم جالب توجه است که نه فقط خوشحال با شما ارتباط برقرار می شود، اما در نهایت این دوستان وفادار خواهد شد. بازیکنان که یک زبان مشترک با یکدیگر پیدا کنید، می تواند اتحاد را. بنابراین، بازی پادشاه ستاره حتی بیشتر جالب توجه می شود. جنگ مقیاس که در فضای بین کهکشانی، هر کسی بی تفاوت را ترک کنید. یافتن جای خود را در جهان هستی است، به طوری که در طول زمان بیشتر و بیشتر به گسترش نفوذ خود. سیاره، جایی که شما باید در آغاز داشته باشد، نیاز به مراقبت و توجه. پس از همه، این خانه خود را، که در آن شما می توانید در ساخت و ساز درگیر، ایجاد کشتی ها، واحد آموزش نیروها را دارند. توسعه تاکتیک های خود را و به دنبال به هدف! باور کنید - از همه شما موفق خواهد شد!

خوب است که برای عبور از گیم پلی لزوما باید یک کامپیوتر با سیستم بالا مورد نیاز. شما با خیال راحت می توانید در پادشاه ستاره بازی، اگر شما یک اتصال به اینترنت، از یک مرورگر استاندارد (اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس، اپرا)، و نصب فلش پلیر نسخه 9. 0 یا بالاتر. برای دسترسی به آن، نیاز به ثبت نام در این بازی پادشاه ستاره. این فرایند ساده است وقت گیر نیست. ورود به وب سایت رسمی و با پر کردن فرم با این زمینه ها: نام، ایمیل، رمز عبور، نام این سیاره است. سپس کارشناسی ارشد از ثبت نام جهان شما را قادر به تعیین یک جهان که در آن شما می خواهید. علاوه بر این لازم است که با قواعد بازی به توافق برسند. حالا شما با خیال راحت می تواند به دیدار ماجراجویی هیجان انگیز!

آیا در مورد آن نگران نباشید در آغاز آن را دشوار برای مقابله با عناصر گیم پلی خواهد بود. در هر مرحله شما برای سرنخ انتظار، به شرح زیر است که شما می توانید به سرعت یاد بگیرند. همچنین یک شانس برای گرفتن مشاوره از یک بازیکن با تجربه وجود دارد. در آینده، رسیدن به یک سطح معینی از توسعه، قادر خواهد بود به استخدام مشاوران با تجربه که نه تنها شما را هدایت به پیشرفت است، اما همچنین نگه داشتن چشم در ساخت و ساز و گزارش در مورد وضعیت ارتش باشد. طول مدت دستیاران سرویس بستگی به مبلغ پرداخت شده برای خدمات خود را. اما همه از این بعد، اما در حال حاضر مجبور به استفاده از آنچه آنها است. آغاز توسعه یک سیاره با ساخت و ساز از ساختمان طبقه اول. طبقه همکف، در میان چیزهای دیگر، ساخته شده است که سریع ترین. سپس همه به عنوان سریع نیست. ساخت و ساز بالاتر، زمان و تلاش بیشتر طول می کشد. توسعه، مانند هر چیز دیگری در جهان بازی، عبور بی سر و صدا، بدون عجله و شلوغی. وجود دارد، البته، راه برای سرعت بخشیدن است، اما ارزش آن را به درایو اسب؟ پس از روند کند اجازه می دهد تا شما را به نزد جزئیات لازم از دست دادن نیست، و فکر می کنم خوب در مورد عمل، تا که به اشتباه احمقانه نیست. شما همیشه زمان برای توسعه یک حرکت تاکتیکی هوشمند خواهد شد.

به شرکت در ساخت و ساز، و همچنین ایجاد سفینه های فضایی جدید، شما نیاز به منابع است. بدون آنها، حتی شما می توانید یک ارتش سازماندهی نیست. برای هر آنچه شما در زمان، سرمایه گذاری مواد مورد نیاز است. برای این کار، و فلز، کریستال، دوتریوم، خورشیدی و انرژی هیدروژن وجود دارد. متال و کریستال - منابع اغلب استفاده می شود. انرژی خورشیدی و هیدروژن به تنفس زندگی را به سیاره شرکت شما. پس از کار بسیار است که به علت انرژی است. دوتریوم و اجازه می دهد تا ساخت و ساز سریع تر، و آموزش سربازان و توسعه کشتی. اما باید به یک واقعی vlazhivat دوتریوم. این به شما است، هیچ الزامی برای آن را خرید.

کنترل شخصیت خود را، شما انواع مأموریت های انجام. وظایف است که استاد از بازی جهان آماده شد، اجازه می دهد به جمع آوری تجربه و دریافت پاداش مفید است. شما باید برای نظارت بر مقدار از نقاط امتیاز. چه کسی می خواهد به چراندن عقب؟ به یاد داشته باشید، تلاش بیشتر به شما اعمال می شود، با نفوذ بیشتر در جهان مجازی تبدیل شده است. بازیکنان قوی تر آسان تر را به نفع خود در میدان جنگ و برای انتخاب سیارات دیگر، و اگر شما هنوز به عنوان یک اتحاد است، پس از آن انجام تمام کارت در دست شما! بازی بازی استاد آنلاین جهان به همراه متحدان آن بسیار ساده تر است. پس از همه، شما همیشه فرصت برای به دست آوردن هر گونه حمایت تا زمانی که مواد را داشته باشد. علاوه بر این، لازم است که در آن زمان دوستان خود را نمی خواهد اجازه عدم دشمنان برای از بین بردن آنچه که شما تا به نرمی ایجاد کرده اند.

های تخصصی برای شروع بازی در حال حاضر - و شما هرگز آن را پشیمانی نیست. بسیاری از تجارب خوشایند در انتظار کاربرانی است که جرات به چالش کشیدن فضای باز. نمایش چیزی است که شما می توانید انجام دهید! اعتبارسنجی در اینجا حق خود را به حکومت! موفق باشید به شما و شاتر فولاد!

 

بازی همچنین