KlanZ

نام های جایگزین: KlanZ

KlanZ آنلاین - استراتژی کارت تجاری توسعه یافته در سبک کمیک. یک داستان از یکی از کلان شهر - همانطور که توسط توسعه دهندگان از داستان بازی برنامه ریزی شده است. رویدادهای در حال حرکت در خیابان. هر بازیکن تازه وارد به رهبر تیم، که شامل هشت جنگنده کارت می شود. برای به دست آوردن اعتبار در دنیای بازی بارها و بارها در جنگ شرکت کنند، فکر می کنم از طریق اقدامات خود را به یاد بگیرند که چگونه انتخاب کنید تا به کارت. KlanZ بازی - بنابراین در بخشی از مبارزه برای قدرت در شهرستان ها، تمایل به برنده مسابقات متعدد، درخشش در جنگ گرم، مردم تعجب آور با مجموعه ای زیبا از کارت. در طول گیم پلی بازی شما همیشه می خواهید مراقبت از جایگزینی عرشه را. و من باید بگویم که این کارت جدید به طور مداوم ظاهر می شود، به طوری که این روند در حال رفتن به سرگرم کننده است. برای رسیدن به موفقیت بزرگ، کاربران اغلب به قبیله ترکیب شده است. اگر شما می توانید متحدان خوبی پیدا کنید، می تواند افزایش یابد به ستاره شدن سریع تر. آیا یک دقیقه زباله نیست، زمان آنلاین KlanZ وعده داده می شود بسیار جالب است!

همه شما نیاز به بازی - دسترسی به اینترنت، مرورگر های مدرن و متوسط ​​پیکربندی کامپیوتر. سیستم مورد نیاز کاملا متوسط، یکی خواهد PC با پارامترهای زیر idialno:

- سیستم عامل ویندوز / 2000 / XP / ویندوز ویستا × 32 / هفت

- پردازنده اینتل پنتیوم ΙΙΙ 800 مک

- 64 MB کارت گرافیک

- 256 MB از RAM.

دسترسی به این پروژه به شما خواهد شد بعد از عبور ثبت نام KlanZ شما. شما به سرعت یک حساب کاربری ایجاد کنید. از آنجا که نیاز به پر کردن چند رشته: نام کاربری، آدرس ایمیل و رمز عبور. توافقنامه کاربر به طور پیش فرض، پس از آن بهتر خواهد بود به قبل از خواندن قوانین.

بنابراین، به منظور موفقیت بازی KlanZ باید با تمام عناصر آن است. هر بازیکن را انتخاب نماد برای اولین بار. شما می توانید خود را مرد یا زن را - آن را به عنوان شما می خواهم. برای کارت های استفاده از مبارزه است که دارای ویژگی های خاصی، یعنی قدرت، توانایی آسیب، سطح امتیاز، منحصر به فرد. پاییز در جدول چهار کارت های تصادفی. مبارزه خود را نیز از چهار دور باشد، مگر اینکه کسی قبل از برنده شدن نیست. شما، به عنوان یک رقیب، یک سهام از زندگی و انرژی را داشته باشد. انرژی کارت های حمله تاثیر می گذارد. در مقدار باقی مانده در زندگی ذخیره بستگی دارد به پیروزی. بنابراین در ابتدا این بازیکنان در 4 کارت، 12 زندگی و 12 انرژی است. و بیشتر شانس بیشتری به تحمیل آسیب به حریف حمله.

بازی Klanz کاربران ارائه می دهد 5 فرمت های. این مسابقات ارفاد (قابل دسترس در سطح 10، هر روز در ورزشگاه برگزار شد) جنگ Gildiynye (طول می کشد برای کل 5 هفته)، مینی مسابقات (ایجاد شده توسط بازیکنان خود)، پیش نویس انتخاب (مسابقات کوچک، قبل از آن بازیکنان را آشکار بوستر، و پس از آن برچیده کارت ) Siledy (از 24 کارت بازیکن باید 8 را انتخاب کنید).

است

وجود دارد هنوز هم چنین زمان مهم به عنوان رویدادی. آنها می توانند کارت و پوند برنده شوید. بازی KlanZ به ارمغان می آورد به رویدادی بازی توجه شما را به نام مخالفان، شجاعت، آرامش. علاوه بر این همه تنوع غنی از وظایف گیم پلی. به عنوان مثال، شما می توانید در وظایف مانند روزانه، هفتگی، قرعه کشی، عناوین، و غیره غیره علاوه بر این، شما قادر به بازدید از بازار و فروشگاه برای خرید همه چیز شما نیاز خواهد بود.

باور است که پیوستن به جامعه بازی، شما را فراموش کرده ام تمام خواهد شد که خستگی است. این بازی کارت است تا پوشا اشغال که شما دوباره و دوباره به بازگشت به آن. نزدیک شدن به ناهنجاری استعدادهای خود را فرو نشاند جاه طلبی های خود را، تسخیر رهبری و احساس انسان واقعا خوشحال!

 

بازی همچنین