KnightFight

نام های جایگزین: KnightFight

KnightFight آنلاین - فوق العاده چند نفره بازی اینترنتی با دیدنی و جذاب PvP است دعوا. این پروژه آلمان که در سال 2007 به عنوان یکی از بهترین در میان بازی های مرورگر مشابه به رسمیت شناخته شد. کاربران دعوت برای تبدیل شدن به یک عضو از جنگ کشنده ترین و وحشیانه. شما به عنوان یک شوالیه عمل می کنند. تاریخچه از این بازی به شما می گوید چه مدت پیش، در قرون وسطی، پیروان وفادار شاه جهان شوالیه معروف برای سوء استفاده از آنها. آنها برای افتخار و شرافت و حقیقت مبارزه، صادقانه رهبر خود را خدمت کرده است. اما به زودی بعضی از آنها شروع به نقض سوگند و داده های مورد نظر برای نگهداری گنجینه های بی حد و حصر. چنین رفتار شرم آور ظاهرا مسری بود. این به اندازه کافی برای بی درنگ بسیاری از شوالیه است تصمیم گرفت که آنها را بدرقه آنهایی که کمی، بهتر است برای استخراج غنائم و غنی با ارزش است. شوالیه انجام حملات پس از جنگ های خونین میان اشیاء با ارزش به سرقت رفته تقسیم آغاز شد. این افراد متمرد شوالیه های تاریکی نامیده می شود. بنابراین، سفارش از شوالیه ها به عنوان آن را به دو اردوگاه تقسیم می شود. شروع بازی KnightFight، شما باید در طرف قانون و چه نوع زندگی را برای رهبری تصمیم بگیرند. مبارزه برای شکوه و موعظه خوب یا بد برای محافظت از ایده ها، غنی شده با استفاده از مشکلات خارجی. برو راه خود را و لذت بردن از گیم پلی شدید.

در دنیای فانتزی شما KnightFight ثبت نام انتقال. شما باید با پر کردن یک فرم با این زمینه: آدرس ایمیل، نام کاربری، کلمه عبور (تکرار در خط بعدی). پس از آن طرح مخالف موافقت شرایط تیک تیک. پس از ثبت نام شما به طور خودکار یک خبرنامه از دولت دریافت می کنند. همه چیز را مشاهده می کنید، کاملا ساده است. سیستم مورد نیاز نگران نباشید. آنها واقعا کم است. اتصال اصلی به اینترنت و یک مرورگر مدرن - و شما می توانید به جو دلپذیر از ماجراهای باور نکردنی شیرجه رفتن.

KnightFight پس از آغاز بازی، شما به سرعت همه چیز را بفهمند. از آنجا که مشکلات سرور به زبان باید بوجود می آیند. بنابراین شما به یک جنگجوی واقعی تبدیل شد و باید وظایف تخصیص داده شده به شما انجام دهد. قبل از اینکه شوالیه و تعداد زیادی از مشاغل، اما وحشت نکنید و دست از گیم پلی بازی از ترس است که آن را تمام می شود بسیار وقت گیر است. باور کنید، شما استاد حتی اگر که شما در مقابل کامپیوتر معطل طولانی است. به اندازه کافی برای فرستادن قهرمان به انجام وظیفه، و شما آزاد هستید. برو در مورد کسب و کار شما، از زمان به زمان به دنبال بعد از مدتی.

لیست از ویژگی های است که بازی KnightFight و است که شما را ترک نمی کند بی تفاوت. اول، یک سیستم گسترده آواتار وجود دارد. که در دسترس است به تغییر ظاهر قهرمان است، با استفاده از عناصر مختلف مانند مو، زخم، طلا و جواهر و چیزهای دیگر. دوم، انتخاب خوبی از تجهیزات. شما می توانید هر دو سلاح های یک دست و دو دست استفاده کنید. شمشیر، تبر، زره، طلسم، سپر، حلقه - آن را تنها بخش کوچکی از طیف وسیعی از بازی در آرسنال است. سوم، توسعه شخصیت جذاب. شما باید پمپ می شود و قوی تر می شوند. هر موفقیت به ارمغان می آورد پاداش در قالب امتیاز، و مدال طلا. همه این استفاده به منظور بهبود عملکرد خود را دارند. چهارم، یک سیستم استادانه درست شده از جنگ. قابلیت های قابل توجه می باشد. شما می توانید آن را خودتان انجام دهید برای مبارزه با دشمنان متنفر بودم، و شرکت در brawls توده. به عنوان مثال، تالار گفتگوی آنقدر وسیع است که شما آنها را برای مدت زمان طولانی به یاد داشته باشید است. بیا! نیازی به انجام بیحال شدن از انفعال که شما می توانید زمان لذت بخش داشته باشد!

مبارزه ابدی با طرف دشمن - که بسیاری از ساکنان KnightFight آنلاین است. دفاع از اصول خود در جنگ های خونین. به یاد داشته باشید، شما حق به ناامیدی برای رسیدن به پیروزی، و با تسلط آن بر مخالفان! سرنوشت خود را در دست شما! فرض کنید که شما شانس همیشه لبخند به لب!

 

بازی همچنین