جنگ خان ها

نام های جایگزین: جنگ خان ها

قرون میانه، جنگ و کشتار هزاران نفر از اجساد خونین، قلعه خود و ارتش ... این همه (و کمی بیشتر) ارائه می دهد بازی آنلاین جنگ خان ها. فارغ از وظیفه خود را - جمع آوری نیروهای نظامی برای دفاع از زمین های خود را، که مرزهای توسط قفل فتح بازیکنان دیگر نیز در درک بازی جنگ خان مشتاق گسترش آنلاین.

مهم "به همراه": آیا شما بر روی کامپیوتر شما، هیچ برنامه نصب نشده است. از آنجا که این بازی یک مرورگر است، تمام است که لازم است - این است که به مرحله ثبت نام در جنگ شاهزاده. پس از شروع این جهان جالب از جنگ.

البته، شما باید نگران باشید نه تنها در مورد پیروزی های بزرگ در میدان جنگ، بلکه همچنین برای رفاه خود را دارند. شروع به بازی جنگ خان ها، شما می دانید که برای ایجاد ارتش خود را باید برای طلا، آهن، و مقررات مربوط به سربازخانه حفاری. و برای تعمیر و نگهداری موفق آن مطلوب برای یادگیری به تجارت تمام منابع استخراج شده در بازار است.

جنگ خان ها بازی آنلاین است که انتخاب از 11 کشور فراهم می کند، که هر کدام دارای پاداش و مهارت های خود را دارد. اما، در واقع، انتقال از "جبهه"، که یکی از آنها شما را مجبور به دادن اولویت، با تمرکز بر ویژگی و یا، و یا درخواست تجدید نظر بصری، و یا در شهود خود را (در داخل پرانتز مهارت های پاداش، منابع و نیروها هستند): [ _1_]

* اعراب (مقررات + پیاده نظام)

* بلغارها (استخراج از معادن طلا + فلش)

* انگلیسی (طلا + دستگاه محاصره)

* فرانک (تولید شده از چوب + سواره نظام)؛

* آلمانی (معدن آهن، حمل و نقل + جایزه)

* رومی های شرقی (شفا در میدان جنگ + فلش + درخت معدن)

* وایکینگ ها (آهن + فلش)

* لیتوانیایی (یک جنگجو منحصر به فرد - ژنرال، با بهبود سلامت و بیشتر از دیگر، نیروی)

* مغولان (دیوار انجام شد + آدم ربایی از منابع خارجی انبارها)

* Rusyches (تولید + محاصره درخت سلاح)

* ژاپنی (پیاده نظام مقررات + + تجارت).

تاریخ در بازی جنگ خان ها همچنین به شما اجازه فرو روند در طول تاریخ به خوبی هماهنگ، در جایی که دقت و ارتباط کافی است. تمامی موارد بالا در کشور ما وجود دارد - واقعی - جهان و نیز در این جنگ به عنوان دفاعی و حمله به معاصران خود را به podnabratsya تجربه نظامی و تبدیل شدن به یک حریف احترام به ارزش زمان.

جنگ خان ها بازی آنلاین در اصول خود را در تاکتیک های کمی شبیه جنگ. در مجموع 16 واحد جنگی، آرایش و حکومت خوب است که بستگی به نتیجه مثبت از جنگ وجود دارد. هر استراتژی در زمینه بورس محل برآورد، سواره نظام و پیاده نظام بسیار مهم است

ثبت نام جنگ شاهزاده همچنین به شما این فرصت را به نشان می دهد در تمامیت آن استعداد استراتژیک آن، قرار دادن نیروهای نظامی در مصلحت برای شما سفارش دهید. این فرایند پیچیده است، چرا که به منظور موفقیت این بازی را بازی جنگ خان ها آنلاین، شما نیاز به بررسی تمام امکانات و ویژگی های نیروهای موجود در اینجا، به منظور سپس به درستی تمام اطلاعات مربوط به استفاده از واحدهای منحصر به فرد در نظر بگیرند. درست گیم پلی بازی جنگ خان ها بازی است که شما ترجیح می دهید، می توان در چهار چوب از سیزده مهارت دسترس انجام شده است.

نمایش: بازی بازی آنلاین جنگ خان ها - روند کاملا جذاب است، اما طراحی نشده است برای دوستداران «گاه به گاه»، به عنوان tacticians طبیعی به دنیا آمد و استراتژیست ذهن وزد. اگر دومی را برای شما درست است، پس این معجزه به تصویب یک مرورگر، صراحت، ارزش آن را ندارد.

 

بازی همچنین