بخش مبارزه با

نام های جایگزین: مبارزه بخش، بخش مبارزه با

بخش بازی مبارزه با - مرورگر عمل فوق العاده در قالب 3-D. این بازی آنلاین تعاملی می تواند به شما پهلوان از جان گذشته و ارسال در آینده به مبارزه برای بقای خود. استفاده از شانس خود را برای رفتن به لیگ های بزرگ و تبدیل به یک قهرمان واقعی. بر این باورند که اگر شما تصمیم به پخش کام خفاش بخش - آدرنالین شما ارائه! انتخاب عظیمی از سلاح و تجهیزات، توانایی به منظور بهبود، حالت های مختلف بازی، کارت های زیبا، دعوا هیجان انگیز است - این همه و خیلی سخاوتمندانه تر می دهد کام خفاش بخش بازی. برای شرکت در رویدادهای خیره کننده باید کام خفاش بخش ثبت نام. این پروژه، در اصل، در دسترس برای همه. از سیستم مورد نیاز اصلی برای پارامترهای خوب ادوبی فلش پلیر بود. در صورت لزوم، شما می توانید بازیکن به روز رسانی. تاریخ در بازی کام خفاش بخش به شرح زیر است:

1) در بازی بروید و در پنجره ای که ظاهر می شود، یک نام، یک رمز عبور، مطبوعات را وارد کنید دکمه "ثبت نام".

2) A در پنجره جدید به نظر می رسد که در آن دوباره تکرار اطلاعات در حال حاضر مشخص شده (نام کاربری و رمز عبور )، اطلاع رسانی آدرس ایمیل خود و کلیک بر روی "ثبت نام".

3) در مورد پذیرش ثبت نام.

در آغاز شما را به منوی اصلی می کنید، بخش های است که باید برای توسعه دنیای بازی را اجرا کنید. شما می توانید سلاح را و یا بی پروا عجله به نبرد - به کام خفاش بخش تصمیم به خود را بازی کند.

بخش مبارزه می تواند در هر یک از چهار کارت فروش بازی. نقشه ابتدا دسترس "معبد از دست رفته"، به عنوان دیگران برای دستیابی به سطح خاصی تبدیل شده است. این کلیسا ترک به شکل یک صلیب است، و لبه های ستون و طراحی به پناهگاه می باشد. نقشه "پلت فرم آسمان" - یک ایستگاه تولید گاز وردسپهر سابق. این مربع را با یک ضربدر در داخل و راهرو در امتداد خطوط هم اکنون کاملا به جنگ از طرف گلادیاتورهای اقتباس شده است. نقشه "پل برد" - عرصه شکل مستطیل نبرد گلادیاتوران با انواع موانع و پناهگاه. شرح آن است که این پل در دوران جنگ ویران شد، و سپس شروع به ساختمان که در نهایت یخ زده بود وجود دارد. و یکی دیگر از نقطه داغ برای پهلوان از جان گذشته مبارزه می کند نقشه "زمین بایر." این گسل زمین شناسی رها معمولی که قلمرو است که در آن carousing است.

جنگ را در حالت دسته ای. تیم ها را به قرمز و آبی تقسیم شده است. آنها از بازیکنان به صورت تصادفی انتخاب شده شکل گرفته است. مبارزه 15 دقیقه طول می کشد. برنده کسی است که بیشتر دشمنان را نابود است.

قبل از شرکت در اقدامات نظامی، مراقبت از مهمات برای گلادیاتور خود را. کام خفاش بخش بازی آنلاین ارائه می دهد به خرید زره، سلاح، بوستر و دستگاه های. خرید همه چیز در فروشگاه در بازی پول. سود شما به عنوان یک نتیجه از پیروزی در جنگ دریافت. اما نیز موجود است برای خرید به پول واقعی است. اجازه دهید در تجهیزات موجود تمرکز در بازی. آرسنال از سلاح های بسیار غنی است. بازی کام خفاش بخش امکان پذیر است، با استفاده از چنین سلاح هایی به عنوان

 • شاد تفنگ حمله (متر) "هورنت"
 • RPM تفنگ ساچمهای (ه) "Dobermann"
 • هفت تیر پلاسما TP-P6 "شهاب"
 • تپانچه خودکار CCI-15 "پشه"
 • AutoRun را CPM-025 "عقرب"

در میان زره است

 • لباس KVSP مقاومت بالا در برابر "جهانی"
 • پیشآهنگی KAR-3Y "از جا در رفته"
 • ارتش KAR-2C "تکاور"
 • NKSN (ه) از nanotkaney "خیال واهی"
 • bronekostyumy سنگین TAC-47 "مدافع"

واحد در این بازی دستگاه های خاص، استفاده از آن را بهبود می بخشد برخی از پارامترهای می باشد. آنها همچنین در زمان مناسب برای کمک به ایجاد یک اثر خاص.

:

در بازی شما دستگاه مانند پیدا کردن

 • D-2 "یوزپلنگ"
 • UPR-Z "بهینه سازی"
 • ماژول MSDP-1200 "دوباره انیمیشن"
 • سیستم رادار قابل حمل CP (k458) "بیناست"
 • دستگاه تعمیر RU-2 (NT) "پیشتاز"

بوستر - یک ماده است که در نهایت مصرف می شود. آنها از دستگاه به مدت زمان کوتاه عمل آن متفاوت است. با این حال، شما به طور قابل توجهی می تواند در بهبود پارامترهای یک گلادیاتور، با استفاده از، به عنوان مثال، PS1K تزریق "توام" spetspatron ASO "تهیه" ضبط هولوگرافی زوگ "فلش" و بیشتر. بوستر اقدام هر چند عبور، اما گاهی اوقات می تواند نقش تعیین کننده.

برای حرکت به سطح جدید، شما نیاز به نظارت بر مقدار از نقاط. البته، به بهبود چیزهایی که در دسترس است به طور مداوم می باشد، اما آن را به خوبی زمانی که سطح بالا یک فرصت برای خود کامل تر، سلاح که قبلا غیر قابل دسترس ارائه!

بازی بخش کمبت برای شما یکی دیگر از شگفتی - این فرصت را به شرکت در مسابقات و برنده شدن جوایز. مسابقات هر دو نظامی و خلاق است.

نیک عزیز، ببینید که برای خودتان در هیجان این بازی زیبا! ارزش فقط به بازدید از جهان از طرف گلادیاتورهای - و شما را تبدیل به یک مهمان مکرر در سایت بازی. Skraste ورزش جالب اوقات فراغت خود را! آن باقی مانده است که می خواهید یک تجربه دلپذیر!

 

بازی همچنین