پادشاهان یخ

نام های جایگزین: پادشاهان یخ

اگر شما از بازی بازیکنان غیر گویا خانگی خسته شده اند، ابتکار عمل را در دست دارند - که یک مدیر و مربی تیم هاکی موفق ترین در بازی پادشاهان یخ آنلاین! سعی کنید در یک وضعیت رهبری ورزش و استراتژیست در جنگ یخ بشه.

اما قبل از ما شروع به بازی بازی پادشاهان یخ آنلاین، ما توجه شما را به جنبه های فنی از جانب شما در آن است.

از آنجا که از بازی آنلاین سادگی و بهینه سازی گرافیک خوب پادشاهان یخ خود را که در آن پایین ترین امکان سیستم مورد نیاز:

  • ویندوز XP / ویستا / ویندوز 7
  • کارت صدا
  • صفحه کلید و موس
  • آیا می توانم هر مرورگر و اینترنت حداقل سرعت اتصال
  • استفاده

تاریخ در بازی پادشاهان یخ - به عنوان روند ساده و کوتاه. نام کاربری و آدرس فعلی جعبه پست الکترونیکی خود را وارد کنید. سپس شما جنسیت، کشور محل اقامت و کشور مورد نظر تیم آینده خود را (شهروندی برای بازیکنان هاکی)، و حتی به تایید کلمه عبور وارد نمایید. در حال حاضر ما فقط باید با سه امتیاز از قواعد و شرایط را برای شرکت در بازی و ثبت نام خود را پادشاهان یخ آماده به توافق برسند. هنگامی که یک ایمیل دریافت می کنید با لینک به حساب کاربری خود را فعال کنید و تایید دقیقا همان چیزی است که شما در پادشاهان یخ ثبت نام نیاز، وارد سیستم شوید و برای برنده!

بازی آنلاین یخ پادشاهان - مدیر هاکی کلاسیک، که در آن شما خواهد سبک خود را از بازی توسعه و، البته، برای اثبات اثر خود را به عنوان یک مربی و مدیر تیم. شما شروع به بازی بازی پادشاهان یخ آنلاین است که ویژگی های اصلی باشگاه هاکی خود را انتخاب کنید: نام تیم، آرم، شکل، و هیچ جریمه اضافی. این به شما یک سازنده خاص کمک می کند.

بعدی، به اولین وظیفه، که متشکل از سه مرحله بروید. هر مرحله - یک بازی دوستانه که در آن شما شروع به اجرای تاکتیک های خود و تجزیه و تحلیل نقاط قوت / ضعف تیم خود را. این اطلاعات برای آموزش های آینده برای شما بسیار مفید است و در بهبود رتبه بندی تیم. در اختیار شما 22 هاکی. آموزش آنها، مدل اثرات، افزایش فعالیت فیزیکی، به طور کلی، همه چیز را برای بازی بعدی به یک برش های بالا.

هر یک از 22 بازیکن باید مهارت ها و توانایی:

  • آمادگی جسمانی - درصد تعیین چگونگی پخش خسته
  • مهارت - نشان می دهد بازیکن در کلاس، عملکرد بازی
  • اخلاق - بستگی به عملکرد بازی
  • پخش درجه (مدافع، مهاجم، و غیره )
  • موقعیت ترازبندی (بدون پخش موقعیت فوق العاده می تواند یک جایگزین)

وظیفه شما این است که قادر به توسعه و توزیع این خصوصیات به طوری که در این دوره از بازی گرفتن حداقل خسارت و دریافت بیشتر از هر برنامه بر روی دستگاه پخش. در واقع، پیش از مسابقات بزرگ، و بیشتر و سنجیده تر خواهد شد حریف خود رفتار می کنند.

اما بازی پادشاهان یخ آنلاین - آن را نه تنها تعقیب جن و مربی تیم. در اینجا شما قادر به بهبود سالن هاکی روی یخ آن، استخدام کارکنان مانند پزشکان و ماساژ خواهد بود. جدای از این، شما چند مربیان برای کمک به توسعه مهارت های تیم نیاز دارید، به هر حال، برای دروازه بان ها نیز نیاز به یک مربی جداگانه خواهد شد. بازیکنان خرید ارز سیاست در اینجا نیز مناسب خواهد بود - اگر شما یک مربی با استعداد هستند، شما می توانید پول خوبی در آن را.

شاید بازی پادشاهان یخ، خواهد بود مخاطب عمدتا مرد، هر چند دختران می تواند دست خود را امتحان کنید. بازی در پادشاهان یخ نه لزوما یک "مرد واقعی" چیزی که به استراتژیست پرماجرا و رویایی - این دقیقا مورد زمانی که ما می توانیم اثبات شده است.

بازی آنلاین یخ پادشاهان برای دوستداران از یخ و جن!

 

بازی همچنین