کشتی های دریایی III

نام های جایگزین: کشتی های دریایی III

کشتی های دریایی III - بازی های کامپیوتری در سبک شبیه سازی. کشتی های دریایی 3 بازی شما به عنوان یک ادامه یک سری از بازی های کشتی های دریایی بخوره. توسعه یافته و منتشر شده توسط شرکت روسی Akella. این بازی یک چیز بدیع نیست، به جهان در سال 2005 معرفی شد. اما داشتن، مثل همه بازی های رایانه ای، و جوانب مثبت، و، البته، معایب بازی به دست آورد به رسمیت شناختن تعداد قابل توجهی از طرفداران. بازی کشتی های دریایی III بیشتر توسط چند بازی تکمیل شد، نسخه بسیار است بهبود یافته برای کیفیت بهتر تصویر و داستان جالب است.

شما یک فرصت قبل از بازی، اگر شما از طرفداران از آن نیست، مرور اینترنت کشتی های دریایی 3 فیلم معرفی شده اند. مطمئن باشید که به دقت از طریق بررسی از این بازی به عنوان خوانده شده. سپس شما می توانید به سایت که در آن شما می توانید کشتی های دریایی 3 دانلود کنید و اقدام به سفرهای دریایی را ادامه دهید.

توجه داشته باشید که روسیه می تواند یک داستان بسیار جالب از بازی مهندسان ایران 3.

دزدان دریایی -

بازی است که برای زندگی دریایی از زائران کارائیب، به ویژه خائنانی اصلی دریا اختصاص یافته است. سطح اول را از طریق بازی ممکن است به شما کمی خسته کننده به نظر می رسد. اما این تنها آغاز است. این به شما این فرصت را به مطالعه، با گیم پلی آشنا می شود. همه را با یک جستجوی گنج پدر خود را آغاز می شود. تمام جزئیات را از یک غریبه، که دیگر پدر خود را معرفی یاد بگیرند.

در اینجا تنها دو شخصیت اصلی می باشد. این خواهر و برادر

• فروغ

• بئاتریس.

فروغ - به تصویب رسید پسر، دزدان دریایی معروف - مسافر نیکلاس شارپ. این مرد جوان حاضر، باهوش، پر از حیله گری و قدرت است. اگر چه شور و شوق برای پیدا کردن گنجینه های او به شدت بر روی توسعه یافته نیست.

بئاتریس - دختر پر شور و بی خیال، نقض همه قوانین ممکن از زمین و آب. دعوا خوب است، همیشه با شما تیغه، که ماهرانه صاحب. خطرناک، اما تیمش نه جرم را.

را برای شما انتخاب شخصیت خود را. آنها هر دو تحت کنترل خود را به همه کشتی های دریایی 3 ماموریت است. شما کشور را انتخاب کنید، در سمت که شما را به انگلستان، فرانسه، اسپانیا، هلند و دزدان دریایی است. برای تمام بازی، شما می توانید جهت از پیروان را تغییر دهید، اما تنها زمانی که مراقبت. بخش اصلی دنبال یک وظیفه اصلی این بازی - را به نفع خود این جزیره برای اولین بار از مجمع الجزایر کارائیب و به دست گرفتن هر چهار مستعمره کشور.

در سگ 3 کشتی های خود، فردی خود را، هر طرف متخاصم. و تفاوت های خاص، به ترتیب همراه پرچم.

گرافیک در بالاترین سطح نیست، اما تصویر کلی به شکل مناسب و معقول ارائه - روشن، زیبا و جذب می کند. اما موسیقی متن فیلم به سطح بزرگ است. واضح است که با توجه به تمامی اثر امکان پذیر است.

چند بازی های کامپیوتری در مورد دزدان دریایی وجود ندارد. اما هنوز هم ارزش توجه به این مثال، از آنجا که نمی آمریکایی آزاد شد. که شما فقط باید آشنا نیست و دقیقا ندارد.

همچنین، فراموش نکنید که برای ارائه بازی رفقای مهندسان III که عشق را به بازی و نه تنها.

عجله اندازی یک وب سایت که در آن شما می توانید به سرعت خرید، و یا به جای دانلود کشتی های دریایی بازی 3.

موفق باشید فضای دریا گیم پلی!

 

بازی همچنین