کشتی های دریایی: شهر کشتی رها شده

نام های جایگزین: کشتی های دریایی: شهر کشتی رها شده

کشتی های دریایی: شهر کشتی رها شده - موضوعات عمومی حیاط بازی کامپیوتر RPG، شبیه ساز. کشتی های دریایی بازی: شهر کشتی رها شده توسعه یافته و توسط Akella در همکاری روسیه با بسوی دریا منتشر شده است. انگشت های دست فاصله. کشتی های دریایی - آن را به عنوان بخشی از سری ادامه از بازی های مورد زندگی دزدان دریایی در حیات وحش کارائیب آزاد شد. این نسخه بهبود یافته است تا حد امکان در آن قسمت، که، به دلایل خاص، در ابتدا حذف نشده است. برخی از سری از بازی نه تنها برای هموطنان ما، و همچنین کشورهای دور معرفی شده اند.

برای روند بازی، به طور کلی با داستان، توصیه می کنیم که شما می بینید نشان داده شده در اینترنت، کشتی های دریایی: شهر کشتی رها ویدیو و خواندن از طریق بررسی. بعد شما بازدید از سایت که در آن شما می توانید کشتی های دریایی بازی: شهر کشتی رها شده دانلود کنید.

شخصیت شما توسط سکوت انتخاب شده از سه ارائه

• پیتر خون؛

• استیس یان.

• دیگو اسپینوزا.

پیتر خون - یک دکتر، به نظر می رسد به عبور از سخت ترین آزمون. اما با هدف تبدیل شدن به بهترین گرگ دریا.

یانگ استیس - تاجر - کلاه بردار. خدمت به عنوان مزدور در اروپا است. کارائیب به امید سود در تجارت.

دیگو اسپینوزا - به دست آوردن شناخت از غنی ترین آزاد آغاز در سفر و ماجراجویی کارائیب.

هنگامی که به نسخه اول در مقایسه، در اینجا می آید یک شخصیت جدید، دکتر - پیتر خون. او با هدف به نظر می رسد درمان بیماران در این ملک در انگلستان است. و پس از آن او می شود در تمام طرح اصلی این بازی دخیل است.

و طرح اصلی این بازی این است که شما مجبور به رفتن تمام راه را در کشتی های دریایی خود را: شهر کشتی رها شده مأموریت و وظایف. بر این اساس تشویق برای آنها را دریافت، در بهترین حالت، کشتی های جدید بهبود یافته است.

در طول بازی شما می توانید سمت کشور خود را انتخاب کنید شما در هنگام عبور از کار در خاک خود را: انگلستان، فرانسه، اسپانیا و هلند. تمام این کشورها دارای ویژگی های خود را که شما در طول بازی را برآورده کند.

نیز در کشتی های دریایی بازی به روز رسانی: شهر کشتی رها شده سلاح است. به دلیل گونه های فقیر انیمیشن عملکرد مانند پنجه بوکس و پنجه حذف خواهند شد. اما حرکت مفصل و بهبود یافته در جنگ با برخی از سلاح وجود دارد.

البته، بازی کشتی های دریایی: شهر رها شده پول کشتی نقش مهمی ایفا می کند. از آنجا که برای طلا عجله تمام دزدان دریایی در جهان است. بدون گنج در بازی های این سبک است که در آن به نه.

بازی شهر از کشتی رها شده، به عنوان گفته شده است، بهترین نسخه بهبود یافته از نسخه اول است. این نگرانی اول از همه تصویر های گرافیکی. پس از همه، در اینجا یک عکس لذت بخش بود، به لطف گرافیک و انیمیشن است که در سطح مناسب و معقول. بدون اصلاح فایل صوتی، زیرا در حال حاضر در سطح رضایت بخش بود.

بنابراین ارزش آن است که سعی کنید دست خود را در قدرت دزدان دریایی در نمونه ای از ساخت روسیه است. فراموش نکنید که توصیه رفقای خود.

شما در حال حاضر آغاز شده به دنبال یک سایت که در آن شما می توانید شهر از کشتی رها شده بازی برای دانلود؟ پاسخ مثبت است. خیلی خوب است که شما بازی!

 

بازی همچنین