کریستال ابدیت

نام های جایگزین: KRISTALL Vechnosti

کریستال ابدیت آنلاین - کریستال ابدیت اعطا شده توسط خدایان باستان - MMORPG بازی رایگان مرورگر، که در آن حوادث در جهان بود که در آن یک محصول بزرگ وجود دارد آشکار است. اما با قرن ها تمدن، زندگی در این جهان، به کاهش رفت به خاطر شهوت قدرت، حرص و طمع و حسادت، و پس از آن خدایان را به چند تکه کریستال خرد شده و پراکنده در سراسر جهان ...
... شما باید بدانید که در آن این قطعات، و چگونه آنها را جمع آوری با هم. اما قبل از تصویب کریستال ثبت نام آنلاین ابدیت، شما در صفحه اصلی این بازی است دعوت خواهد شد به منظور تلاش برای نبرد آزمایشی، به منظور درک کنند که، به شما علاقه مند است یا نه.

بنابراین، پس از یک میدان جنگ نسخه ی نمایشی محاکمه، اگر شما تصمیم گرفته اید که شما شایسته آنچه که برای تست توانایی های خود را در بازی آنلاین ابدیت کریستال هستند، وارد کنید ثبت نام این زمینه پست الکترونیکی و رمز عبور. در این تاریخ ابدیت کریستال خواهد شد.
بعدی، از شما خواسته خواهد شد به انتخاب یکی از دو حالت: اتحاد شمال و یا امپراتوری از جزایر جنوب، که زمانی متحد و دوستانه مردم خود را داشتند - امپراتوری از نور.

پس از انتخاب دولت خود، شما کلاس شخصیت خود را انتخاب کنید: می توان آن را یک تازه کار و یا استخدام.
کریستال بازی آنلاین ابدیت، شخصیت خود را ارائه می دهد تعدادی از رشته های حرفه ای: گیاه شناس، کیمیاگر، اکتشاف، جواهر، Inking، ماهیگیر، دکتر و جلاد. اما به خاطر داشته باشید که دکتر و جلاد متقابلا منحصر به فرد (به عنوان مثال، اگر شما حرفه ای از دکتر را انتخاب کرد، که او جلاد نه می تواند و بالعکس). حرفه های تشکر، شخصیت خود را می توانید سطح مهارت خود را بالا می برد.

بازی بازی آنلاین ابدیت کریستال، در جنگ با دشمن، شخصیت خود را به افتخار، که رسیدن به مقدار مورد نیاز به طور خودکار برای رتبه رد و بدل شده را دریافت خواهید کرد. این رتبه را به شخصیت خود توانایی خرید یک فروشگاه ویژه ارتش اقلام منحصر به فرد (تجهیزات).

در بازی ابدیت کریستال آنلاین، شخصیت خود این فرصت را به بهبود عملکرد وسایل خود را. این ویژگی به نام - تیز کردن. پیشنهاد می کنم برای بررسی بیشتر امکانات این ویژگی: این کار، "تیز" شما می توانید لباس تا هر قطعه ای از تجهیزات، یک استثنا - مناطق جنگی و کوله پشتی مبارزه کنند. تیز کردن افزایش می یابد مقدار مشخصی از آمار یک مورد: استامینا، مقاومت، مهارت، هوش، اراده، حکمت، و یا روحیه. ارزش های که برای بهبود عملکرد بستگی به شی که برای شربننج مورد استفاده قرار گرفت. چه ویژگی های خاص تیز، به طور تصادفی از ویژگی های موجود در همه چیز انتخاب شده است.

انواع موارد است که می تواند مورد استفاده برای ایجاد یک "شفافیت": انرژی تیغه اشباع پماد، انرژی ملیله دوزی کریستال تقویت کننده، تقویت کننده نماد سخن و تقویت کننده انرژی جهانی.

بازی بازی آنلاین ابدیت کریستال، شما می توانید شخصیت خود را از طریق شرکت در مأموریت های بی اهمیت پمپ و شرکت در شکار برای هیولا / حیوانات. به عنوان یک پاداش، قهرمان خود را خواهد تجربه، امتیاز شهرت، و همچنین به عنوان پول و مفید موارد دریافت کنید.

در این بازی، شخصیت خود این فرصت را به بازی عروسی با انتخاب خود. پس از مراسم عروسی، مدیر محل برگزاری عروسی، قهرمان شما و نامزد او را قادر به استفاده از جایزه حلقه های عروسی خواهد بود.

ابدیت بازی های کریستال را می توان در قبایل متحد و شرکت در جنگ گسترده با هیولا در موارد خاص، و همچنین در pvp-جنگ جهانی است.
اگر شما تمام این بازی سرگرم کننده و شما آماده برای یک ماجراجویی افسانه ای هستی درخواست ثبت نام در بازی ابدیت کریستال.
در کریستال بازی ابدیت جالب برای همه خواهد بود!

 

بازی همچنین