جام جهانی

نام های جایگزین: جام جهانی

جام جهانی آنلاین - یک بازی مرورگر چند نفره در ژانر "مدیر تیم فوتبال"، که در آن بازیکن به عنوان صاحب باشگاه فوتبال، یکی از 16 لیگ فوتبال حرفه ای عمل می کند.

جام جهانی بازی آنلاین نیازی به نصب کلاینت بازی، از هر مرورگر قابل دسترسی است. برای شروع بازی، شما نیاز به ثبت نام جام جهانی: شما می توانید این بازی با کمک از شبکه های اجتماعی، از جمله، ایمیل را وارد کنید. انگشت های دست فاصله، فیس بوک، همکلاسی، VK (اگر هر حساب کاربری ثبت نام در یکی از آنها)، و یا به طور مستقیم از سایت از طریق فرم ثبت نام (در زمینه نوع داده های پست الکترونیکی و رمز عبور، از نظر قواعد بازی را بپذیرد و بر روی دکمه "ثبت نام" را فشار دهید). ثبت نام در این مرحله در بازی های جام جهانی به پایان می رسد، و پس از آن باید برای ایجاد تنظیمات بازی: در پنجره جدید که ظاهر می شود، نام کاربری را وارد کنید در زمینه های مناسب (شناسه) نام آینده از این باشگاه، از لیگ ملی 16 کشور را انتخاب کنید و روی دکمه "بعدی". پس از آن، در صفحه بعد خواسته می شود تا تحت یک دوره آموزشی بازی (بهتر است آن را! ) و یا آن را رها. خوب، در حال حاضر شما می توانید سعی کنید به بازی بازی آنلاین جام جهانی.

هدف از این بازی است که به خرید و آموزش بازیکنان، و همچنین در انتخاب تاکتیک های بهینه ترین بازی ها و توسعه زیرساخت های باشگاه. علاوه بر این، شما نیاز به تعامل با بازیکنان جوان تر از آموزش و پرورش خود، و شرکت در مسابقات مختلف ملی است.

هدف اصلی از این بازی - برای ایجاد باشگاه فوتبال موفق ترین در این پروژه است.
اولین پیروزی در این بازی ها، تیم در سطح اول دریافت خواهید کرد. رسیدن به سطح 2، این تیم به طور خودکار در مسابقات قهرمانی کشور انتخاب شده تکمیل شده (در این مرحله آن را پرتاب می شد). رسیدن به سطح جدید، شما می توانید به بخش بالا، که در آن ساختمان های جدید خواهد بود زیرساخت های موجود در باشگاه، و مسابقات جذاب تر بروید. برای حرکت به هر سطح جدید، شما نیاز به مقدار مشخصی از تجربه، که برای شرکت در بازی های داده شده (برنده - 3 امتیاز برای قرعه کشی - 1 امتیاز).

هر بازیکن دارای موقعیت خود را در این بازی، و هر یک از آیتم دارای ویژگی های خاص خود را دارد. در اینجا ویژگی های اصلی بازیکنان در پروژه بازی آنلاین جام جهانی
- دروازه بان (سرعت، چابکی، عکس العمل)
- مدافع (سرعت، گرفتن توپ، مراقبت شخصی، کنترل توپ، چرخ دنده دقت)
- بازیکن خط میانی و رو به جلو (سرعت، کنترل توپ، بمباران دقیق، مشت قدرت، دنده دقت).
، بعد از هر بازی از ویژگی های این بازیکن در حال تغییر است، و سطح عملکرد آنها بستگی به شرایط مختلف، از جمله به عنوان سطح مربی تیم و تیم مربیگری، اهمیت بازی، و غیره غیره

A نقش بسیار مهمی را به بازی بازیکنان عملکرد فردی
استعدادهای درخشان - بالاتر استعداد بازیکن، آن را سریع تر گسترش می یابد.
P.. آمادگی - کشف چگونه یک بازیکن برای مسابقه آماده است.
روحیه - بالاتر از شاخص است، به این بازیکن اعتماد به نفس بیشتری احساس می کند در این زمینه است.

هر بازیکن دارای حقوق و دستمزد مجموعه، که بسته به تجربه و مهارت (بالاتر از کلاس، حقوق و دستمزد بیشتر).
بازی بازی جام جهانی آنلاین را می توان به شرکت در مسابقات مختلف دوستانه و مسابقات، تنظیم برای تیم خود به سبک مناسب ترین: بازی سریع در حال عبور، معمولا در یک پاس یا دریبل ایفا می کند.

جام جهانی بازی آنلاین اجازه می دهد تا برای هر بازیکن این تیم به منظور تعیین وضعیت: ترک تیم، قرار داده تا برای فروش و یا نادیده گرفتن.

بازی جام جهانی جالب را به همه کسانی که می بی تفاوت نسبت به فوتبال نخواهد بود. اگر کسی هر گونه سوال در مورد این بازی، پشتیبانی از مشتری موجود است که همیشه نیاز به کمک. در این بررسی ما همه از ویژگی های این پروژه بازی نمی کند، از آن به اندازه کافی بزرگ و کاربردی است. و با تشکر از مطالب اطلاعات در دسترس و قابل درک است، می تواند مقدار زیادی در طول بازی یاد بگیرند.

برای بازی در جام جهانی، کار زیادی لازم نیست، فقط یک میل، میل به دستیابی به اهداف خود، و البته، آنلاین ثبت نام جام جهانی!

 

بازی همچنین