بازی Left 4 Dead

نام های جایگزین: بازی Left 4 Dead

بازی بازی Left 4 Dead یک بازی کامپیوتری چند نفره است. این بازی در سبک تیرانداز و حوادثی که در آن را در اول شخص طراحی شده است.

اساس بازی اکشن نبرد از بازماندگان در برابر انبوهی از مردم آلوده است.

دانلود بازی Left 4 Dead تنها می تواند بازیکنان بزرگسالان است. برای کاربران زیر سن قانونی دسترسی به بازی بسته شده است.

ویدئو سمت چپ 4 مرده را می توان در وب سایت رسمی بازی و یا در یوتیوب یافت می شود. در این ویدئو نشان می دهد که جوهر از بازی، شخصیت های ارائه شده و اطلاعات دیگر در مورد بازی.

بازی بازی Left 4 Dead کامپیوتر شما می توانید در حالت چند نفره و تک نفره و بخش Co-Op بازی می کنند.

  1. حالت تعاونی. در این حالت، دستور نشان داده شده بازی گذشت، در این حالت نیز رئیس. هدف از این حالت تعاونی - به تصویب یکی از تیم مبارزات انتخاباتی از چند (4) بازیکنان. تیم شما ممکن است از یک تا چهار نفر مبارزه کنند. بازیکنان که در بازی از دست رفته، zamenivayutsya رباتها که توسط کامپیوتر کنترل می شود. با این حال، در طول بازی شما می توانید حریف انسان وصل کنید. اگر شما نیاز به بازی به طور خلاصه توقف، لازم نیست به بازی ادامه بده یا به دیگر بازیکنان بخواهید صبر کنید. شما می توانید مدیریت ربات قهرمان خود را بدون ترس و هراس که جای او را خواهد شخص دیگری انتقال،. علاوه بر این، کنترل به طور خودکار گذشت ربات اگر شما در 25 ثانیه ایستاده می باشد.
  2. حالت تنها. این حالت که در آن دیگر بازماندگان بازیکنان توسط کامپیوتر کنترل می شود. رباتها (بازیکن کامپیوتر) را دنبال کنید، ساقه بیش از افراد آلوده، ذخیره، کمک و التیام بازیکنان دیگر بازماندگان، اما می تواند پناهگاه درب باز نمی شود، فعال "رویداد وحشت" و علت از گروه ترکان و مغولان، و به کار بردن سلاح پرتاب به دلیل استراتژیک سهام. همچنین آنها می توانند مهارت های تاکتیکی استفاده کنید. در واقع، این حالت یک نمونه کامل از یک حالت همکاری با یک تفاوت است - در آن شما می توانید بازی تنها یک، هیچ کس دیگری قادر خواهد بود به شما ملحق شوند. پس از مرگ شخصیت خود را بازی به پایان می رسد. بهترین را با مقدمه ای از سمت چپ 4 مرده از آن رژیم شروع می شود.

در بازی بازی Left 4 Dead بازی شخصیت اصلی به شما خواهد شد. شخصیت خود را به بازماندگان تقسیم شده و آلوده. توسط بازماندگان عبارتند از:

1. ویلیام Overbeck کهنه قدیمی از جنگ ویتنام است. او یک سرباز با تجربه است. در یک زمان او در ویژه ارتش ایالات متحده خدمت کرده است.

2. فرانسیس و دوچرخهسواری با اراده، است که به طور کامل در خالکوبی پوشیده شده است. او متنفر است تقریبا همه چیز.

3. زو دختر جذاب ترین بازی ها است. او دختر یک مرد ثروتمند است. این را می توان در بالاترین سطح با اسلحه گرم قابل دسترسی است.

4. لوئیس بخش سیستم های تاریخ و تحلیلگر است. این شخصیت است که رفتن به بازنشسته پس از ویروس پدید آمده است.

آلوده - افرادی که به این ویروس را تسلیم کرده اند.

در بازی از چپ 4 مرده سلاح را به انواع مختلفی تقسیم می شوند:

  1. سلاح متیل.
  2. سلاح گرم.

هر کاراکتر از نوع سلاح است که او بیشتر دوست دارد انتخاب می کند.

 

بازی همچنین