پیچ و خم

نام های جایگزین: Labirint

هزارتوی - بازی آنلاین، که قلمرو شده است متجاوز بیگانه حمله کردند. هنوز موفق به مهار تهاجم، اما در طول زمان دشمنان به دست آوردن قدرت و توان، و آنها به زودی آماده ضربه ای خرد خواهد شد. در این جهان نیاز به کمک شما! به پیچ و خم خوش آمدید آنلاین!

ثبت نام و خم:

اگر می خواهید برای شروع بازی بازی پیچ و خم آنلاین، شما باید یک وضعیت اجباری انجام دهد. ثبت نام می گیرد در هزارتوی بازی راه کاملا استاندارد است. هنگامی که شما به سایت رسمی، در خط بازی را کلیک کنید. شما باعث خواهد شد برای ایجاد یک شخصیت: جنسیت و نام خود را انتخاب کنید. موافقت با ضوابط استاندارد، شما به پنجره، که در آن لازم است تحت یک نبرد آموزش به عنوان اثبات این که شما می توانید در این دنیا زنده ماندن دریافت کنید. پس از آن، شما پذیرش را به منطقه تست.

آنلاین هزارتوی بازی - این اولین بازی آنلاین hardtuned که در آن وظیفه شما این است برای پیدا کردن رهبر دشمن و نابود کردن او است. دقیقا همان شما جویندگان شهرت و یک ارتش بزرگ دشمن از جهش: در راه خود را دو موانع ایستاده است. در دستیابی به جایزه بزرگ بازیکنان دیگر متوقف خواهد شد شما برای انجام این ماموریت، چرا که تمام رقابت برای عنوان بهترین بازیکن. سعی کنید به سریع تر و دقیق تر از مخالفان خود را!

بازی هزارتوی دیوانه سرگرم کننده! هنگامی که در این دنیا، شما هم ترک برنده یا بازنده، اما نتیجه هر چه که زمان صرف شده در بازی، به شما لذت بدهد.

پیچ و خم بازی ضربه محکم و ناگهانی. مدیریت در اینجا ساده و راحت است، که بسیار ساده روند بازی و شما اجازه می دهد تا بر روی کار اصلی خود تمرکز کنید.

پیچ و خم بازی آنلاین رایگان است. رشد شخصیت است به یادگیری مهارت. این اجباری نیست، اما استفاده از این مهارت ها در جنگ شانس خود را برای برنده شدن افزایش می دهد.

حرکت در بازی خواهد شد با استفاده از درایو. همچنین این فروشگاه مواردی که شما در نبرد یافت. حرکت شخصیت تنها می تواند بر روی دیسک انجام، به طوری که بدون آن به هیچ وجه. این روش از حرکت از شما محافظت از مواد جهش زا است که در زمین آلوده به خاک، به خاطر دست زدن به زمین، هر کسی شروع به جهش.

در یک منطقه صلح آمیز در شهرستان ها، شما می توانید از جنگ خسته کننده و کارتریج دوباره پر کردن شل کنید. فروش غنائم و تجهیزات را می توان در بازار خریداری کرد. را مقدمات لازم، و یا بهبود آیتم های موجود می تواند در کارگاه باشد. پس از آن اتفاق افتاده است که تمام وظایف به طور سنتی شما در استیکهاوس دریافت خواهید کرد. نیز وجود داشته باشد جوایز را جشن می گیرند. و با کمک از پورتال، شما می توانید به هر منطقه دیگر حرکت می کند.

ممکن است اتفاق می افتد که شما به حاشیه از کاربران خود را در جنگ محاسبه نیست، و بازدید کنندگان زمین های آنها انتخاب شده است. در این مورد هیچ مشکلی وجود ندارد - در آغاز هر سطح ظرف، که قرار است به طور خودکار دوباره پر کردن مهمات وجود دارد. حرکت نزولی، تنها این است که کارتریج خواهد شد از کیفیت پایین باشد. با این حال، در لحظه ای بحرانی آن را بهتر از هیچ چیز نیست.

اگر شما انجام یکی از سه وظیفه است که به طور خودکار در خروج از پورتال اختصاص داده، راه رفتن در سطح مبارزه با. نگران نباشید: تا زمانی که شما با کار آشنا هستند، تایمر خواهد محل شروع می شود. در نبرد، شخصیت خود را می توانید رکورد عبور از یک سطح مشخص، و علاوه بر گرفتن تجهیزات با کیفیت بالا و منابع مورد نیاز برای همه چیز بهتر است. انجام این کار، شخصیت خواهد شد که پول به دست آورده در غنائم و تجربه دریافت.

همه دعوا را در بازی انجام گرفته در زمان واقعی است. به منظور دستیابی به اهداف خاص، شما می توانید نیروهای با بازیکنان دیگر بپیوندند، مذاکره دو جانبه است. اشیاء پیدا سلاح، مصنوعات، مهمات و مواد تشکیل دهنده می تواند در حراج به فروش می رسد و یا به اشتراک گذاری آنها را با دیگر بازیکنان.

برای پخش عمد بازی آنلاین قسمت راه تاکتیک لازم است. توسعه تاکتیک های خود، شما به راحتی می توانید انجام وظایف و ماموریت و مبارزه با هیولا.

چیز خوب در مورد بازی عامل آن است که هر چارچوب با توجه به حرکت وجود ندارد - شما می توانید آزادانه در سطح حرکت می کند. علاوه بر این، بازیکن جایزه بزرگ - برنده تمام پولها - به طور مداوم در حال افزایش است. عجله عبور ثبت نام هزارتوی و به ما بپیوندید!

 

بازی همچنین