Lagoonia

نام های جایگزین: Lagunary

Lagoonia آنلاین - بازی غیر معمول مرورگر. این شبیه سازی از زندگی در یک جزیره دور افتاده، که هنوز به دست تمدن و که در آن شما نیاز به رفتن تمام راه از توسعه انسانی از اولین آتش سوزی برای ایجاد امپراتوری سرگرمی لمس نیست.

متاسفانه هیچ نسخه روسی بازی وجود دارد. اما این یک محدودیت نیست، بلکه تنها امکان، به دلیل lagoonia بازی آنلاین به شما فرصت برای یادگیری برخی از آسان و سرگرم کننده انگلیسی و گرفتن مهارت مفید است. از آنجا که در حال حاضر اگر شما به یک جزیره ی صحرایی و شما به راحتی می توانید خارجی زبان مشترک پیدا می شود و قادر به دوستان با آنها.

تاریخ در بازی lagoonia کاملا پیچیده است: شما نیاز به نام کاربری خود را وارد کنید، رمز عبور را انتخاب کنید و مشخص کردن یک آدرس پستی. بدون انتظارات نامه به تایید lagoonia ثبت نام می کند از بازیکنان خود را نیاز ندارد و شما می توانید بلافاصله به جهان فوق العاده از جزیره گرمسیری شیرجه رفتن. در ثبت نام lagoonia ساخته شده است به طوری که شما زمان زیادی را صرف نیست پر کردن فرم های مختلف و می تواند به سرعت شروع به مبارزه برای جای خود را در زیر آفتاب گرمسیری.

سپس شما نیاز به تصمیم بگیرند که چگونه از آن خواهد شخصیت ما است. شما می توانید جنسیت، مدل مو، رنگ مو و پوست انتخاب کنید. این اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد یک تصویر از شخصیت بیشتر شبیه به خود را، و یا شاید شبیه به برخی از بازیگران و ورزشکاران مشهور است.

بنابراین، سقوط هواپیما خود را در جزایر گرمسیری و قبل از اینکه شما را چندین هدف: برای رسیدن به ساحل، که در آن شما باید به درک، جستجو برای دیگر بازماندگان برای پیدا کردن آنچه سرپناه از آب و هوا و خطرات مختلف در بستر انتظار را برای شما در یک جزیره ناشناخته. و برای پیدا کردن چیزی خوشمزه، بیش از حد، نه توقف، چرا که یک ساعت دیر است و معده می غرند با یادآوری نیازهای خود. مطلوب به خود است برای تبدیل شدن به نه شکارچیان مختلف شام. اگر آنها به طور ناگهانی وجود دارد. در اینجا ما از دوره کمک خواهد کرد که آتش سوزی - می توان آن را طبخ و خوردن حیوانات وحشی و او را بترساند خواهد شد. Lagoonia بازی آنلاین است که در آن فرد نیاز به یک بار دیگر اثبات تسلط خود را بر دیگر گونه و طبیعت به طور کلی.

Lagoonia بازی آنلاین تا به برخی از تفاوت های جدی را از دیگر پروژه های بازی. به عنوان مثال، یک ویژگی جالب از بازی طرح صلح آمیز است. بقا در محل جدید شما را به همکاری و کمک متقابل با دیگر بازماندگان و بازیکنان، نه تخریب خونین انتظار می رود به عنوان آن را در اکثر بازی ها اتفاق می افتد. اما انجام آن را آسان نیست. بقای صلح آمیز نیاز به تلاش.

lagoonia بازی آنلاین دارای ویژگی های مالی خود را دارد. ارز اصلی این بازی یک گوهر است. شما می توانید آنها را با تکمیل وظایف مختلف در این دوره از گیم پلی بازی به دست آورند. شاخص های مهم از شخصیت خود می باشد سلامتی و انرژی - برای آنها همیشه باید دنبال کند، چرا که آنها در بهره وری از کار شما بستگی دارد.

شروع به بازی بازی lagoonia آنلاین که بازی را درک کنید، اولین بار شما نیاز به دنبال دهید. این کمک خواهد کرد به درک اصول اولیه بازی، یادگیری به بازی به خوبی و پس از آن lagoonia مبتدی سبز به نوبه خود به گورو واقعی از جزایر غیر مسکونی است که می تواند در هر موقعیتی زنده بماند. با گذشت زمان، قبل از باز کردن چشم انداز عظیمی از تبدیل مختصر و مفید از این جزیره، پر از مشکلات و خطرات در بهشت ​​توریست واقعی است. ایجاد یک شبکه سرگرمی و تفریحی. بنابراین، یک بار در یک سانحه هوایی، شما نه تنها موفق به زنده ماندن در شرایط سخت، بلکه صعود به بالا از جهان مالی است.

از کجا به تعطیلات دور، و در حال حاضر تا مشتاق برای دریافت به دریا، پایین در ساحل زیر آفتاب گرمسیری حذف شد سپس شروع به بازی بازی آنلاین lagoonia است بهترین گزینه های در دسترس را برای شما به حل مشکل. در بازی lagoonia جالب به تمام کودکان و بزرگسالان، و حتی پدربزرگ و مادربزرگ خواهد بود.

 

بازی همچنین