گدازه آنلاین

نام های جایگزین: گدازه زنده

نظر شما در مورد داستان احساس می کنید؟ اما در زمان سفر؟ اگر مثبت است، آیا توسط گدازه آنلاین عبور نمی کند.

: فقط قبل از اینکه شما شروع به پر کردن حاشیه صفحه گدازه ثبت نام آنلاین، مطمئن شوید که کامپیوتر شما با موارد زیر مجهز شده است

• سرعت پردازنده حداقل 1. 5 گیگاهرتز.

• حافظه - 256 MB

• فیلم 3D 64 مگابایت.

• سیستم عامل WIn2000/XP/Vista.

تاریخ در بازی لطفا گدازه طراحی نظامی با "آستانه". در واقع، از شما خواسته می شود را به مراسم را به آینده نه چندان دور جهان آخرالزمانی دریافت کنید. پاساژ مرحله ثبت نام گدازه آنلاین شامل موارد زیر است:

1) مقدمه ورود (به نام که تحت آن شما خواهد شد و "صحبت" در بازی).

2) رمز عبور (6 تا 16 حرف).

3) یک آدرس ایمیل معتبر و جنسیت خود را مشخص کنید.

4) کد را از تصویر را وارد کنید.

5) آشنایی و انطباق با راهنما و شرایط استفاده.

پس از شما، البته، شما می توانید مشتری بازی، که نصب و راه اندازی خواهد بار در کانال اینترنت شما را کاهش دهد دانلود کنید ... اما اگر اتصال قدرتمند است، فقط بر روی دکمه "بازی" را فشار دهید و با قاطعیت فرو به واقعیت مجازی هیجان انگیز است.

شما شروع به بازی آنلاین بازی گدازه در حال حرکت به حل و فصل واقع در شمال آفریقا. به هر حال، طراحی در جغرافیایی به طور کامل به چشم انداز واقعی از قاره آفریقا مطابقت دارد. اولین تجربه خود را از طریق کشتار نیروهای دشمن و یا حتی موش به دست آورند. دریغ نکنید و با شتاب که همه از دشمنان شکست خورده قرار می گیرند، چرا که در این روش شما می توانید بسیاری از ارزش برای فروش مجدد پس از آن خود را جمع آوری کنید.

اگر چنین اتفاق افتاده است که فقط شروع به بازی بازی آنلاین گدازه، شما در حال حاضر هدف از انجام برخی از quests، و سپس شما نیاز به پیدا کردن یک شخصیت، که بیش از سر خواهد به علامت تعجب آویزان. که او در توزیع مشاغل درگیر، آوردن بسیاری از تجربه، که پس از آن بازیکنان باید از این مکان دریافت کنید. فقط بیش از حد عجله نیست با این عمل، به عنوان بازگشت به خانه بازگشته است. بهتر است به پمپ در محل اصلی حداقل تا سطح پنجم.

قوی تر شما دشمن غلبه بر، تجربه تر. گدازه بازی آنلاین است که با جنگ در حالت واقعی است، بنابراین از مبارزه منحرف است در مورد هر چیزی توصیه نمی شود. به هر حال، شما فقط می توانید در خارج از مرزهای شهرستان در مبارزه با. انتخاب سلاح ها بسیار متنوع است: گدازه بازی آنلاین به شما ارائه تپانچه، تفنگ دستی، چاقو ... و حتی امکان مبارزه غیر مسلح. باور من، مبارزه محلی به شما لطفا، حتی اگر شما - خبره و عاشق این بورس. و اگر نه، مهم، فراموش نکنید که به توجه بر سلامت قهرمان خود. صفر به معنی مرگ است.

گدازه بازی آنلاین می تواند به حضور دو ارز به رخ کشیدن:

• آفریقایی - روزانه در مقاصد مختلف خانگی استفاده می شود.

• طلا - تنها می تواند برای پول واقعی خریداری کرد. برای خرید در بازی veshchichek منحصر به فرد. اما آن را نمی کند، پس آن را آسان: بازی گدازه، صرف "خون" خود شما لازم نیست، در صورتی که ممکن نیست.

چند کلمه در مورد داستان. در ماه ژوئن 2012 بود یک انفجار قوی از آتشفشان یلوستون و آزادی پس از آن از خاکستر بسیار سمی مجبور به ده خفگی هزار نفر از آمریکایی ها مرگ وجود دارد. سپس ضربه محکم و ناگهانی سرد (که منجر به کاهش عمومی کشاورزی)، و تهدید به انقراض از گرسنگی پیشی گرفت و ساکنان زمین است. بنابراین گدازه آنلاین بازی شما آن را در آفریقا، که دارای شرایط که فرصت نژاد بشر خاموش نمی سبب، و شما - یکی از برگزیدگان که در اینجا کاهش یافته است. فقط در اینجا - در جهان بی رحم از پست - آخرالزمان - برای بقا را به مبارزه کمتر خشونت.

 

بازی همچنین