افسانه هنرهای رزمی

نام های جایگزین: افسانه هنرهای رزمی

بازی افسانه هنرهای رزمی - سرویس گیرنده موبایل، محل بازی اصلی از کامل سرگرمی جهانی. بازی LOMA، که در درجه اول طراحی شده است که یک نوع و کمدی. فقط یک افسانه و سرگرم کننده با گرافیک در سبک انیمیشن: اینجا شما را از خشونت های معمول در بازی های آنلاین را پیدا کند. اما نه اغلب دیده می شود چنین یک فرمت - و حقیقت این است که هر کس می تواند دنیای مجازی هک. بنابراین مخاطره آمیز است که این پروژه در حال حاضر گفته می شود.

برو به سیستم مورد نیاز بازی افسانه هنرهای رزمی است که در آن شما می توانید بر روی هر کامپیوتر مدرن بازی است سخت نیست. برای به حداقل پیکربندی خواهد شد پردازنده به اندازه کافی با فرکانس ساعت 1. 5 گیگاهرتز، 512 MB RAM، سطح VGA انویدیا جیفورس 4 Ti4200 و یا کارت گرافیک Radeon 8500، ظرفیت ذخیره سازی از 64 MB و 2 گیگابایت فضای آزاد هارد دیسک. این بازی تنها پشتیبانی از سیستم عامل های ویندوز - شاید تنها این می تواند به یک مشکل تبدیل شده است.

عضویت در LOMA آنلاین بسیار ساده است. همه شما باید انجام دهید - به سایت رسمی و وارد ورود خود را (برای ورود به بازی و سایت)، نام کاربری، رمز عبور و آدرس ایمیل. در افسانه هنرهای رزمی ثبت نام می کند برای فعال سازی حساب کاربری، پس آدرس فعلی خود را وارد کنید. آن باقی مانده است تنها به نصب افسانه مشتری از هنرهای رزمی آن را دانلود کنید مناسب برای شما می توانید در وب سایت رسمی بازی همین باشد.

در آغاز LOMA آنلاین، شما شخصیت خود را ایجاد کنید. در این مورد، ما تصمیم به بارگذاری بیش از حد: شما نیاز به انتخاب یکی از نژاد، جنسیت، صورت و مو از شخصیت.

مسابقه تنها دو نفر و رودخانه، هیچ تفاوتی بین آنها وجود دارد، به جز نشانه های خارجی را نمی توان در اینجا یافت می شود. وقتی که او رسید سطح دهم، شما می توانید تبدیل یا یک مبارز و یا Mage را. پس از آن، در سطح سی در حال حاضر برای هر یک از این کلاس ها خواهد شد یک زیر کلاس را انتخاب کنید. و تخصص سطح شصتمین. بنابراین، بازی شروع می شود برای همه یکسان است، اما در نهایت باز می شود 8 کلاس های قابل پخش - پس از آن خواهد خسته نمی شود.

رابط افسانه آنلاین هنرهای رزمی ساده و شهودی است، مدیریت اشتباه است تقریبا غیر ممکن است. من فکر می کنم بسیاری از مردم آن را یک مزیت در نظر بگیرید، چرا که در اغلب موارد در توسعه سوکت در این بازی می رود در بسیاری از زمان. در حال حاضر در سطح اولیه بازی سرگرم کننده با ما ملاقات: دادن بازیکنان یک نوع از حیوانات خانگی، که، به اندازه کافی عجیب، را می توان به یکدیگر به منظور پرورش با بهترین ویژگی کاهش می یابد. راه رفتن حیوانات کوچک خود، در بازی جهانی، بر این باور است که در آن. همانطور که برای مأموریت های، همه طبق معمول: در این کار، اجرا و فرار. برای صرفه جویی در زمان، حتی قرار دادن خلبان اتوماتیک، که بسیار ساده بازی واقعا، اما در برخی از موارد به درستی کار نمی کند. همانطور که توانایی های اصلی شخصیت، شما می توانید انواع مختلفی از هنرهای رزمی را انتخاب کنید. مجموع LOMA بازی آنلاین مملو از حدود 20 رشته های رزمی است که شما باید یاد بگیرند.

لازم به ذکر است که این بازی فکر می کردم از سیستم آموزش و پرورش در میان بازیکنان دیگر. این بدان معناست که شما می توانید از یک دوست به دانش آموزان را، او را در ازای تجربه کمک کند. بنابراین ممکن است برای بازی در یک تیم و توسعه سریع تر. این بازی دارای بسیاری از مولفه های اجتماعی دیگر: شما می توانید یک برادری، قبیله، و البته، شما می توانید ازدواج و تشکیل خانواده. همه این ها باعث می شود بازی در ارتباط متنوع تر و مهمتر از همه، سرگرم کننده است. به طور کلی، حتی این تصور که بازی در تمام انواع سرگرمی های اجتماعی به جای پمپاژ بی پایان متمرکز و مبارزه با هیولا. LOMA بازی آنلاین طراحی شده برای مخاطبان گسترده، بنابراین بعید است کسی است قلاب نیست. این بازی دارای کمیک های بسیاری است که نمی تواند به خود جلب کند. اما کمدی، به عنوان است که اغلب مورد، واژه ها نمی توانند توضیح دهید.

 

بازی همچنین