افسانه های کونگ فو

نام های جایگزین: افسانه های کونگ فو

افسانه ها از کونگ فو بازی آنلاین - مشتری رایگان بازی فوق العاده، طراحی شده در روح عاشقانه خوب چینی. این یک جهان که در آن وضعیت خود را با توانایی به استاد هنرهای رزمی باستانی مشخص است. احترام به ساکنان جهان بستگی به توانایی برای نشان دادن مهارت های خود را. از آنجا که هر کس می خواهد برای بهبود مهارت های مبارزه با او، افسانه بازی کونگ فو ارائه می دهد آموزش در مدارس مختلف را که به آموزش اصول اولیه هنرهای رزمی بود. علاوه بر این، شما نیاز به وارد و تا پایان تنها یکی از هشت مدرسه باقی می ماند. فرصتی است برای استفاده از تمام مدارس به طور همزمان وجود دارد. نکته اصلی این است که شما موفق شده اند به کارشناسی کارشناسی ارشد تکنیک های تعامل و آموخته است که چگونه به استفاده از آنها را در موقعیت هایی که نیاز به. چگونه به سرعت شما در یادگیری اعتصاب، بلوک و feints بستگی به درجه خود را از استعداد و نبوغ. هر کس که در اینجا می آید با میل به شهرت شلوغ قلب یک فرصت برای موفقیت! بعد، شما انتظار کارهای بزرگ!

برای دانلود بدون مشکل افسانه های کونگ فو، لطفا از قبل با توجه به کامپیوتری در سیستم حداقل مورد نیاز: سیستم عامل ویندوز XP / ویندوز ویستا / ویندوز 7؛ پردازنده Pentium4 2. 4Ghz یا معادل آن. GeForce6600 128MB کارت گرافیک یا معادل آن، RAM 1 GB، فضای آزاد در diske10 سخت خود GB، اتصال به اینترنت از حداقل 1 مگابایت / s. قبل از اینکه دانلود کنید مشتری، شما نیاز به افسانه ها از ثبت نام کونگ فو. ایجاد حساب کاربری دشوار نیست. شما باید در چند زمینه را پر کنید: نام کاربری، رمز عبور، دوباره وارد کنید رمز عبور. همچنین از بررسی در این بازی شما نیاز به اذعان موافقت خود را به این پروژه است. مسئول مربع برای عضویت در خبرنامه، تیک تیک به طور پیش فرض است. از آنجا که فرض بر این است که هیچ کس خواهد ذهن که همیشه و همه جا آگاه.

بازی افسانه بازی کونگ فو شما را با آموزش در یکی از مدارس شروع می شود. اما پس از آن شما می توانید دانش را اضافه کنید و در مدارس دیگر، با توجه به که و فروش مناطق نیز انتخاب شده است. مدارس مانند سپاه عمر، گدایان، Wudang، دانشمندان، قهوهای مایل به زرد، سعادتمند، EMEI، معبد وجود دارد. در عوض، هر یک از آنها شامل سه سبک. در مجموع، شما می توانید بیش از 10،000 دستگاه آموزش. اگر فقط شما می توانید تمام آن را هضم بود!

علاوه بر این واقعیت است که شخصیت مهارت مبارزه خود را بهبود بخشد تا را انتخاب کنید و حرفه ای. در این شماره هنوز هم دموکراتیک است. حرفه ای تقسیم می شود از جمله چهار نوع:

- حرفه ای معدن (یک کشاورز، ماهیگیر، معدنچی، و غیره )

- صنایع دستی (آهنگر، خیاطی، آشپزی، و غیره )

- "فرهنگی" (موسیقیدان، خطاط، و غیره )

- "شهر" (گوی بخت، گدا).

اگر شما قبلا یک حرفه برای برخی از این دلیل انتخاب شده بود مانند آن نیست، می توان آن را بدون مشکل تغییر.

لازم به ذکر است که در افسانه های کونگ فو شخصیت های آنلاین با قابلیت استفاده از انرژی چی، برای حمله به دشمن در فاصله (جنگ بدون تماس)، استفاده از اسلحه، و همچنین توانایی برای محافظت از خود و بدون حضور شما (هوش مصنوعی) وقف. در سلاح های موجود، می توان گفت که در محدوده آرسنال واقعا چشمگیر است. چرا تنها وجود دارد! و staves و شمشیر، و nauchaki و شمشیر و زنجیر و خیلی بیشتر. علاوه بر این، ممکن است که برای ارتقاء سلاح ها موجود است. از همه این که آن را زیر امکان از شخصیت های تقریبا بی حد و حصر! تلاش برای تسطیح و به زودی از ثمرات کار خود را درو!

افسانه بازی از کونگ فو به شما خواهد شد با بهره گیری از سیستم های مختلف توسعه یافته بسیار عالی است. پس از همه، PVP، و سیستم های اقتصادی و اجتماعی در جزئیات است و متعادل. به علاوه انواع بسیار متنوعی از quests برای کمک به درک مکانیک از بازی، در حالی که درآمد چیزهای با ارزش است. جنگ ها در بازی یک بر یک بین گروه های کوچک و توده است. این همه از تو می برم! اما نه برای هیچ چیز است که شما به حد عالی رساندن مهارت خود را در مدارس ویژه! زندگی اجتماعی کاربران می دهد لذت برقراری ارتباط با یکدیگر، امکان تبادل هدیه و عروسی خنده دار حتی اگر شما خوش شانس برای دیدار با نصف خود می باشد. اقتصاد شامل معاملات و روابط تجاری. ارز بازی نقره ای و نقره جامد له. اما شما می توانید برای طلای واقعی خرید. استفاده از آن می دهد برخی از مزایای.

شروع افسانه کونگ فو بازی در حال حاضر! چرا که چنین تجربه ای هیجان انگیز برای بعد؟ داستان انعطاف پذیری و تنوع حتی برآورده خواهد شد خواستار است. نگاهی به حداکثر از زندگی! لذت بردن از بازی!

 

بازی همچنین