افسانه قهرمانان

نام های جایگزین: افسانه قهرمانان

برای شروع بازی افسانه بازی از قهرمانان آنلاین، شما نیاز به ثبت نام دارد. تاریخ در بازی افسانه قهرمانان شما را کمتر از یک دقیقه. این از چند مرحله تشکیل شده است:
1. ورود به سیستم خود را وارد کنید.
2. ارائه یک آدرس ایمیل.
3. پذیرفتن توافقنامه کاربر و مقررات حفظ حریم خصوصی.
پس از این سه مرحله، افسانه ها ثبت نام قهرمانان به پایان رسیده است.
LegendsofHeroes آنلاین بازی دارای یک جمعیت بزرگ، که شما باید یک نماینده از مسابقه را انتخاب کنید:
• مردم.
• الف.
و گاو نر ، مردم کوهستانی اسکاتلند.
• آرام سوت،
• اورک ها.
• ارواح. [_1_ ] • ساکنان بلند آوازه شو.
• شیاطین.
• ارواح.

قبل از بازی در افسانه از قهرمانان، شما نیاز به درک مزایای استفاده از هر نژاد چه می باشد.
مردم استراتژیست های نظامی قوی می باشد. آنها اسلحه و زره پوش با بالاترین کیفیت ساخته شده، بازیگران قادر به توافق بر دشمنان خود. افراد درگیر در اسب پرورش و griffins.
الف در جنگل ها زندگی می کنند. وجود صلح آمیز خود را در هماهنگی با طبیعت شادی خود است - برای الف ها چیزی بیش از آن که از نگهبان جنگل همیشه سبز مهم تر است.
مردم کوهستانی اسکاتلند ترجیح می دهند به زندگی به دور از افراد دیگر. در طبیعت از مردم کوهستانی اسکاتلند بسیار غیر قابل پیش بینی و کاملا منحصر به فرد هستند - برخی ممکن است کاملا دوستانه، دیگران فوق العاده شدید و تشنه به خون.

بسیار سرگرم کننده را به بازی افسانه قهرمانان آژیر - موجودات باتلاق. تطبیق با زندگی در یک منطقه باتلاقی، پوست خود را با فلس پوشیده شده است. سلاح اصلی آژیرهای سمی است که باعث می شود دشمنان نه تنها بی حس، اما حتی مرگ است.
اورک ها مردم خشمگین و بسیار قوی است. آنها متولد می شود جنگنده. اورک ها تربیت بالا هیولا: تاندربرد، گرگ ها و دیگر موجودات برای کمک به آنها در نبرد.
افسانه بازی از قهرمانان آنلاین است جمعیت نژاد بسیار مرموز. عطر - ساکنان مرموز ترین Batei. همه ارواح دارای خواص عناصر - آتش، یخ، خاک و هوا.
در غارهای زیرزمینی تاریک حل و فصل ساکنان بلند آوازه شو. هیچ کس نمی داند این سیاه چال خام بهتر از ساکنان واقعی آن است.
شیاطین یافت اقامت خود در نزدیکی آتشفشان زیرا آنها همکاران ابدی از آتش و حرارت می باشد. از دیگر شیاطین به خصوص مردم بر خشن پوست مایل به قرمز قهوه ای است. سلاح اصلی آنها - شاخ و پنجه های تیز.

افسانه از قهرمانان آنلاین inhabits نژاد دیگری که منشاء در رمز و راز پوشیده - ارواح. بسیاری می گویند که مرده راه رفتن - روح مرده است، آیا این جهان از نفرت و انتقام را ترک کنید.

بازی آنلاین افسانه قهرمانان را تاریخ طولانی خود را دارند. نیلز، که هر تلاش کامل او ایجاد می کند و طرد بد ساخته شده است - هنگامی که شما، جهان با دروازه بان بود.
برای قرن ها، شکل گرفته است نه تمدن. تاریخ و زمان آخرین ارواح بودند. عناصر خود را به صورت قابل لمس نیست، بنابراین نیلز زندگی و فرم داد.
تماشای زندگی مخلوقات خود، نیلز شروع به توجه است که نوع ایجاد و نور، ایجاد تلخ و تاریکی شلاق دست بالا را بر آنها شد. نیلز، مطمئن شوید که جهان خود شر است، خداوند از تاریکی تبدیل شد.

در دوران سلطنت پروردگار تاریکی وجود Batei علیه او سه خدایان تهدید شد: الهه
• فیونا زندگی.
• Arumar - خدا جنگ؛
• نگران کننده است - خدای عقل.

جنگ بین خدایان و ارباب تاریکی برای قرن ها به طول انجامید و در نهایت، پروردگار تاریکی شکست خورده بود. با این حال، خداوند از فرماندهان تاریکی راه اندازی یکی دیگر از ضربه خرد کردن - خدایان خسته شد و سقوط کرد. روح خود را به تکه های منفجر و پخش کردند.
در حال حاضر حمام را به چهار منطقه، تحت حکومت مرگ، آتش، عذاب و پروردگار جاویدان از شر تقسیم شده.

شروع به بازی بازی افسانه آنلاین از قهرمانان، شما متوجه خواهد شد که همه مردم با تنها یک ایده متحد: برای جمع آوری نیرو و نابود کردن تمام چهار اربابان.
تاریخ افسانه از قهرمانان - شانس خود را برای نشان دادن تمام قدرت خود و تحمل نظامی.
افسانه قهرمانان بازی آنلاین است که در انتظار شما!

 

بازی همچنین