legionaries روم

نام های جایگزین: لژیونرها

مرورگر بازی آنلاین نقش بازی Legionnaires در روم باستان به شما ارائه می دهد به شیرجه رفتن به واقعیت روم باستان، به تجربه سرنوشت همه شکایت های قانونی لژیونر رومی، بازدید از پوست نبرد گلادیاتوران و در جنگ ها در عرصه. با وجود این واقعیت است که بازی رومی Legionaries آنلاین به عنوان تفریح ​​گاه به گاه قرار است، همه چیز لازم برای رشد کامل شخصیت وجود دارد - همه نوع امکانات برای تسطیح، قوانین بازی خود، فضای سرگرم کننده و مکانیک بازی.

چگونه برای نوشتن به ما در مورد توسعه دهندگان بازی، عملکرد آن شده است با موفقیت در همه مرورگرها تست شده، به طوری که روم Legionnaires در، شما می توانید در هر زمان مناسب برای مرورگر بازی. همانطور که برای سیستم مورد نیاز، پس از آن ما تنها می توان گفت که پیکربندی استاندارد از کامپیوتر دفتر - یک گزینه قابل دوام است، و اگر کامپیوتر شما دارای یک پردازنده خوب و افزایش پنتیوم نوع VI، شما فقط بازی Legionaries از روم باستان، و "پرواز" و این واقعیت است.

تاریخ در Legionaries بازی از روم باستان، آن گونه که باید برای مخاطبان گاه به گاه، ساده و فورا در دسترس در وب سایت رسمی باشد. برای ثبت نام شما نیاز به بازدید از سایت و بر روی "ثبت نام رومی Legionnaires در" آمد تا با ورود به سیستم، جنس شخصیت خود را انتخاب کنید، آدرس یک صندوق پستی و یک رمز عبور قوی را تعیین کنید. پس از تایید شما که Legionaries روم باستان ثبت نام آنلاین - این واقعا ابتکار عمل خود و لینک به حساب کاربری خود را فعال کنید می باشد، شما با خیال راحت می توانید برای رفتن "نان و سیرک برای."

اول، "نان" tobish که با توجه به آنچه شخصیت خود را وجود دارد. مبتدی ها شروع به بازی بازی Legionaries آنلاین از روم باستان به عنوان اشرافی عادی که دارای یک روح تقریبا چیزی جز آرمان های بزرگ برای تبدیل شدن به یک امپراتوری لژیونر. برای شروع، البته، تجربه مهم است. از کجا می توانم آن را دریافت کند؟ برو به اردوگاه های آموزشی، وجود دارد
در عرصه اثبات خود را برای مبتدیان، چه خواهد شد و شما به تجربه و پاداش. علاوه بر این، اگر آموزش را موفق خواهد بود، شما به طور خودکار خود را در سطح چهارم از این بازی پیدا کنید.

یکی دیگر از "نان" سرباز لژیون اما کار نظامی خود، درآمد آن طلا. اول شما پول برای کار در اصطبل کنید - خوب، که گفت که اسلحه و زره پوش آمده آسان؟ در آینده شما را قادر به کسب درآمد از راه های ارزش بیشتر، از قبیل گر چه هنر یا ماموریت خواهد بود. و اگر در ابتدا شما بازی بازی آنلاین روم Legionaries عملا غیر مسلح و بدون مهمات، و سپس به عنوان پمپاژ می توانید همه چیز شما را در فروشگاه و یا کتاب های کمیاب خانه باید خرید - اسلحه و زره پوش، و آنچه که باید جنگجو امپریالیستی می پوشند. به هر حال، این است که انواع بسیار متنوعی از آنها وجود ندارد، اما شما می توانید تنها به آنچه در دسترس برای رسیدن به سطح خود را تقبل کنند. برای این همان سطح از افزایش، آغاز ماموریت. در میخانه شما یک NPC پیدا کردن - یک شخصیت که از یک کار اول است. در اینجا مربی است که می تواند برای خرید یک حیوان خانگی مفید است.

شما خواسته خواهد شد که برای انتخاب از چهار حیوانات: خرس، سگ، ببر بنگال و یک شیر. در آینده ممکن خواهد بود برای ورود به قبیله و یا حیوانات فردی از گونه های دیگر، آنها خواهد شد بسیار قوی تر از این چهار. خوب، تا کنون، و حیوان خانگی - محافظت از جهان خارج، که پر از شکارچیان، هر دو گونه انسان حیوانی و.

لژیونرها بازی آنلاین نیز از ویژگی های نبرد به صورت خودکار. Tobish، با توجه به عوامل خود را دشمن انتخاب، و از جنگ می گیرد بدون دخالت مستقیم شما. و در پایان، به شما خواهد شد در مورد مقدار تجربه آگاهانه و پاداش به دست آورده است (در صورت پیروزی، البته).

علاوه بر این، Legionaries روم باستان بازی آنلاین که در آن شما می توانید خود را به این حرفه در اینجا صرف، چهار نفر از آنها - کارگر اسلحه سازی، گیاه شناس و آشپز. همچنین در دسترس توسعه مهارت های خاص و خیلی بیشتر که می توان با یک کلمه بسیار درست مشخص "عینک."

 

بازی همچنین