لس Royaumes Renaissants

نام های جایگزین: لس Royaumes Renaissants

بازی Royaumes Renaissants یک بازی آنلاین رایگان، بین المللی و واقعا انبوه چند نفره است. شما نمی خواهد به دانلود هیچ چیز دیگری - به بازی یک بازی کامل و شادابی و طراوت به پادشاهی تنها نیاز به یک مرورگر وب است. این بازی کاملا بازسازی انواع ژانرهای نقش استراتژیک و همراه با اجزای سیاسی و.

هنگامی که شما در Royaumes Renaissants بازی، شما می توانید خود را در دوران رنسانس در اوایل اروپا غوطه ور. شخصیت خود را آغاز خواهد شد تا نقش کوچکی در پا لگد کردن بازی است، اما اگر او را از سختی، پشتکار و مهارت دارند، و سپس در پایان، به شما این فرصت را به صعود در سلسله مراتب و نقش مهمی در حیات سیاسی انگلستان بازی کند.

قبل از بازی Royaumes Renaissants ، مطمئن شوید که کامپیوتر شما با سیستم مورد نیاز مانند: پردازنده فرکانس - 2GHz. RAM-1GB کارت گرافیک - 128MB. تاریخ در بازی Royaumes Renaissants خواهد زمان زیادی را ندارد و آسان:

1.                   در صفحه اصلی، انتخاب گزینه "ثبت نام".

2.                   نام کاربری را وارد کنید.

3.                   لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید.

4.                   یک رمز ورود ایمن را وارد کنید و تکرار آن.

5.                   انتخاب "ثبت نام" و Royaumes Renaissants ثبت نام شده است.

این بازی در سال 2004 منتشر شد، پس از او به سرعت به یک کلاسیک تبدیل شد، پس به صحبت می کنند، معیار برای بازی های وب. بازی Royaumes Renaissants توسط جوایز بسیاری مشخص شده بود، شده است را به 25 زبان ترجمه شده، و موفقیت آن است که به سادگی غیر قابل تصور.

اگر شما به دنبال یک نبرد خونین و یا از آخرین هنر 3D، سپس Royaumes Renaissants آنلاین همه انتظارات شما را برآورده . در این بازی، اگر شما می خواهید برای پیشبرد در سلسله مراتب، و یا به موقعیت فرد با نفوذ، سپس شما نیاز به مذاکره ... بازی Royaumes Renaissants - این یک بازی پیچیده و غنی است که در آن روابط انسانی بالاتر از همه چیز است.

در دوره ی رنسانس، شما تبدیل به یک سرگردان در اروپا جدید در اواسط قرن پانزدهم، و آن را به پیشرفت در مقیاس اجتماعی لازم است. تمام شخصیت های که شما در این بازی روبرو می شوند، آن را به نجار، نانوا، نان که شما خرید، روی میلر، که تولید این کارخانه آرد، دستفروش، که واردات گندم از سرزمین های دور است ... و حتی شهردار شهرستان خود را، bailiffs دادگاه بخش خود، قضات، سران ارتش و یا ملکه فرانسه!

مشاهده خواهید کرد Royaumes Renaissants بازی و متوجه است که این جهان عظیم بوده، که گسترش به تمام اروپا به 25 زبان است: شما می توانید به عنوان مثال، گرفتن قایق به عبور از کانال انگلیسی، و می تواند امپراتوری عثمانی ملحق شوند. اما شما باید به یاد داشته باشید در حالی که سفر Royaumes Renaissants آنلاین ، می گوید که وضعیت سیاسی که شما عبور از مرز، و بنابراین می تواند باعث درگیری!

اما اگر این ماجراجویی می باشد را برای شما نیست، پس شما می توانید انتخاب کنید و شیوه زندگی صلح آمیز است. شاید شما ترجیح می دهند که در تلاش برای کسب زندگی را در بازی Royaumes Renaissants ، با استفاده از زمینه خود و رو به رشد حیوانات و یا تولید موارد نادر برای تجارت بین المللی ( پرده های نقش دار، ارواح محلی، و غیره و غیره. ). چرا یک رستوران یا ثروت در تجارت شما باز نمی شود؟ تشکر ها به دست آورده سرمایه شما به خوبی می تواند استطاعت، به عنوان مثال، برای تبدیل شدن به شهردار و یا فقط یک زندگی شاد و بدون ترک بازی روستای خود را احیای پادشاهی.

از سال 2004، تیم توسعه شوگان دائما غنی سازی جهان بازی Royaumes Renaissants آنلاین به طور دائم اساس. ناوبری، کشتی سازی، پزشکی و بیماری، به طوری که بخشی از آخرین پیشرفت. و در سال 2013، بازیکنان جدید انتظار شگفتی های جدید. تاریخ و اکتشاف در جهان Royaumes Renaissants آنلاین ، اگر شما این کار را در دندان ها!

 

بازی همچنین