لیگ آنلاین

نام های جایگزین: لیگ آنلاین

لیگ آنلاین - بازی فوتبال چند نفره با منحصر به فرد 3 D گرافیک است، اجازه می دهد تا شما را به تماشای این بازی بهتر از زندگی واقعی است.

بازی آنلاین لیگ زنده برای نمایش درست از گیم پلی می سازد به شرح زیر مورد نیاز کامپیوتر از صاحب آینده از تیم:

ویندوز

سرعت بالا اتصال به اینترنت،

پردازنده: پنتیوم III 600 مگاهرتز یا [ _2_] بالا

RAM 1 GB RAM

ویدئو: سازگاری با DirectX 9. 0B و یا باز کردن GL 1. 1. 32MB کارت گرافیک GeForce معادل کارت 3D-گرافیک و بالاتر

حداقل 1 گیگابایت از فضای آزاد دیسک سخت

از DirectX 9. 0C

به فلش پلیر 9. 0 و بالاتر

[مرورگرهای آخرین نسخه - IE [ _2_]، اپرا، کروم، فایرفاکس با حمایت امین جاوا

اگر شما در شک و تردید هستند که آیا شما به ثبت نام در لیگ آنلاین نیاز دارید، به شما این فرصت برای تست بازی و درک این که آیا شما به تناسب این بازی داشته باشد. برای این که شما نیاز به دانلود نرم افزار کلاینت، برنامه شما می خواهید برای نصب بر روی کامپیوتر شما.

بازی ثبت نام لیگ آنلاین بسیار ساده است. اول از همه شما را مجبور به جمع آوری یک تیم از بازیکنان از معرفی، و سپس وارد کنید:

نام کاربری

رمز عبور

آدرس صندوق پستی الکترونیکی،

کد از تصویر.

هنگامی که شما تایید و الکترونیکی، دانلود و نصب کلاینت بازی، ثبت نام لیگ آنلاین کامل است و شما می توانید به طور مستقیم به بازی ادامه دهید.

شروع به بازی بازی در لیگ آنلاین، به فرمان منو بروید. در ابتدا شما باید نامی به آن بدهید، و سپس تصمیم می گیرید که چگونه رنگ را برای لباس فوتبال استفاده می شود. بازیکنان با تجربه توصیه به خرید یک کارت باشگاه - آن را تنها باز می شود تا قابلیت های کامل است که در بازی وجود دارد، از جمله دسترسی به تمام مسابقات.

بازی لیگ زنده است مسابقات چند، مشارکت است که در آن اغلب وابسته به مهارت های خود را

هوا مسابقات ، آن مبارزه با تیم بدون عضویت در باشگاه.

زمین مسابقات ، که در آن شامل همه بازیکنان در خواهد شد.

آب مسابقات ، که بسته است برای کسانی که رتبه زیر 1600.

آتش مسابقات که شما نیاز به کسب 1،900 امتیاز امتیاز

لیگ طلایی ، که در دسترس است فقط بازیکنانی که سطح 40 رسیده است.

وقتی که شما بازی بازی آنلاین لیگ زنده، شما مقدار زیادی از راه را به تیم خود را قوی تر داشته باشد. در ابتدا شما باید از طریق تمام مسابقات عمل بروید و سطح پنجم را در بازی. فقط در آن شما را به مسابقات بزرگ اعتراف کرد. اگر شما احساس کردید که به اندازه کافی تجربه کسب کردم در آموزش، همیشه ممکن است برای به دست آوردن در یک بازی دوستانه، هر چند نباید فراموش کنیم که این امتیاز قابل استفاده فقط در حالی که شرکت در مسابقات رسمی است.

حمله و دفاع، و همچنین هر گونه سوم -

در مرحله دوم، شما را قادر به توسعه تاکتیک های خود را دارند. یا شما می توانید از تاکتیک های مربی که تیم خود را منجر به پیروزی در زندگی واقعی استفاده کنید. تاکتیک می تواند در طول بازی تغییر.

سوم، زمانی که شما در لیگ زنده بازی، شما می توانید، درآمد پول برای خرید یک تیم از بازیکنان معروف، از جمله دروازه بان، و همچنین مربیان. در بازی های ما بحث داغی که بازیکنان برای خرید بهتر است.

چهارم، به بازی در لیگ زنده کاملا در بالا، شما می توانید کفش های ویژه و دیگر "اسباب بازی" که افزایش عملکرد و ویژگی های بازیکنان خرید.

توسعه دهندگان بازی تیم به طور منظم انجام فنجان و مسابقات مختلف که در آن شما می توانید ثابت کند که تیم خود را شایسته برای پوشیدن عنوان بهترین. علاوه بر این، شما می توانید یک قبیله است که اجازه خواهد داد که تیم خود را برای شرکت در قبیله جنگ های ویژه بپیوندید.

بازی لیگ زنده به ویژه برای طرفداران فوتبال که پیش از این فرصت برای قرار دادن دانش خود را در مورد برنده تاکتیک های فوتبال نداشته است ساخته شده است.

 

بازی همچنین