نور و تاریکی

نام های جایگزین: نور و تاریکی، LD

برای کسانی که فتح کرده اند جهان «تبار» و دلتنگ، ارائه با نور بازی و تاریکی ملاقات آنلاین - مرورگر RPG، بسیار پایین تر از اجداد خود است. نور بازی های آنلاین و تاریکی - این یک کار شگفت انگیز از طراحان گرافیک، انیمیشن با کیفیت، صلح ترسیم بزرگ و تصاویر فوق العاده است. به منظور به این داستان دریافت، را به مرحله اول - ثبت نام کنید. تاریخ در سبک بازی و تاریکی معمولا بدون آیتم های پیچیده عبور می کند - نام (خود او، و سپس آمد تا با برای شخصیت)، آدرس ایمیل، رمز عبور و تایید آن، یا نه اشتراک در خبرنامه، توافقنامه کاربر. همه آنها؟ آیا نور ثبت نام و تاریکی - در جیب شما. در حال حاضر آن باقی مانده است برای این نامه با فعال شدن حساب صبر کنید، آن را تایید و مطمئن شوید که نور و تاریکی در ثبت نام آنلاین شما با موفقیت انجام شد.

در مرحله اول، قبل از اینکه شما شروع به بازی بازی آنلاین نور و تاریکی، این است که انتخاب سرور، که توسط شخصیت خود را ایجاد. ثور و آرس - این است که روش کلاسیک دو جهان نامیده می شود. ثور بر روی سرور عمل می کند PvP است استاندارد. در اینجا شما قادر خواهید بود تا خود را در مبارزه و جنگ به عنوان هیولا و دیگر بازیکنان متوجه خواهد شد. جالب است که اجازه دسترسی به شما حمله لازم نیست، تا آماده شدن برای حمله رعد و برق است، و خود را برای آنها آماده کند. خود را به خوبی نشان می دهد - و شما نه تنها متحدان قدردانی، بلکه رقبای (اضافه کردن امتیاز به مهارت های رزمی خود را). اگر شما به بازی در نور و تاریکی در آرس سرور، شما را از هر نوع از شگفتی های محافظت شده - تنها اتاق را برای وجود دارد مشخص شده در دوئل و جنگ، نه خود به خودی از دشمن درک، هر چند شما نیز در حال حاضر معلولیت. خوب و تفاوت های ظریف دیگر - برای مثال، ممکن است به این نتیجه یک پیمان با همان حریف همان، به منظور نابود کردن دشمن خنثی (هیولا).

تعریف شده به سرور، و این امر می تواند خوب برای ایجاد یک شخصیت. و در تاریکی می تواند برای رزمندگان، دزد، بازرگانان، کمانداران، کشیش و ماگس بازی. انتخاب یک کلاس، شما را به محل مربوطه آن و شروع از "کرونیکل" قهرمان خود. پس از گذشت یک سطح جدید، نقاط درآمد برای بهبود ویژگی های فردی قهرمان - چابکی و استقامت، قدرت و هوش، شانس و مهارت. اضافه کردن به ذخایر نقدی خود، به سلاح و تجهیزات از شهرستان، وجود دارد شما مغازه داران و "سپر خوب" را، و "کفش ورزشی بد" می تواند پاداش دهد.

نور و تاریکی بازی آنلاین به سادگی پرتکاپو با quests داستان، و حتی برخی که به طور خاص برای یک کلاس خاص از شخصیت است که به خصوص محبوب با کسانی که متعهد به بازی بازی آنلاین نور و ظلمت طراحی شده است. مشکلات بازی TK غیر کاراکتر بازیکن بپرسید، و راه آنها کلمات سریع و فراق است سبب.

نور و ظلمت بازی آنلاین، "پوشش" یک منطقه بزرگ - نقشه منطقه می گیرد در 15 متر. مایل است. هستند تعداد زیادی از محل وجود دارد، اما حرکت بین آنها کار آسانی نیست. اگر شما یک قهرمان ثروتمند هستند، سپس از طریق پورتال های خاص ارائه شما به سرعت و به راحتی، اما اگر با سکه ها را دشوار و سپس در یک سفر طولانی به مانت یا شنا کردن با دیگر قهرمانان که قبیله سازمان یافته، برای مثال بروید.

همچنین در نور و تاریکی می توانند بازی کنند، یک موقعیت بی طرف - برداشت، یادگیری هنر و صنعت. و این همه اتفاق می افتد بسیار واقع گرایانه، اگر برداشت - تا در فصل به علت، در صورت اقامت، بنابراین در شب (بازی یک روز و شب) و بسیاری جزئیات دیگر که ایجاد یک فضای فوق العاده، رنگارنگ و جذاب برای بازیکن.

 

بازی همچنین