بی باک 90

نام های جایگزین: Lihie 90

بی باک 90 آنلاین - بازی رایگان مرورگر ایجاد شده توسط الهام از سری "Brigada". این بازی آنلاین بی باک 90 شبیه ساز اجتماعی و اقتصادی است، نقل و انتقال بازیکن به دنیای گذشته از کشور ما است. زمان فساد، کشتار و ضرب وشتم. یکی مجبور است که به دنبال یک زندگی بهتر را بر روی خود، اقدام به معنی رسیدن به اهداف.

بی باک بازی آنلاین 90 که در آن عمل می گیرد در شهرستان های مجازی، که به مناطق نفوذ باندهای تقسیم، که هر کدام متخصص در نوع خاصی از فعالیت های جنایی. وظیفه شما در این بازی این است برای زنده ماندن و به تدریج افزایش قدرت خود، به منظور تبدیل شدن به استاد از سایه به عنوان یک نتیجه از شهرستان ها و به همان اندازه که ممکن است به در این سایت باقی بماند. شما می توانید این بازی بی باک 90 در حال بازی و پیوستن به یکی از گروه ها که در منطقه جنایی که دوست دارید اجرا، و یا رفتن راه خود را و سازماندهی کسب و کار در بازی شما، باز کردن یک خانه چاپ و نشر، درگیر در تجارت، خرید و فروش اسلحه و به عنوان مثال ، و یا با هم یک باند و انجام racketeering.

حداقل سیستم مورد نیاز: اتصال به اینترنت از 64 kbit / ثانیه، نصب ادوبی فلش پلیر 10، RAM - 1 GB فضای هارد دیسک - 512 MB.

برای شروع بازی نیاز به ثبت نام در بازی بی باک 90.
90 ثبت نام بی باک در راه های مختلفی شما می توانید از طریق یکی از شبکه های اجتماعی که در حال حاضر ثبت نام را وارد کنید. اگر نه، آن را می توان با استفاده از آدرس ایمیل خود را انجام می شود. یا ثبت نام در سایت با مشخص کردن نام و نام خانوادگی (در زیر آن شما دیگر بازیکنان در این بازی می دانند)، خود را E-mail و رمز عبور. بی باک در این ثبت نام 90 کامل خواهد بود.

از آغاز بازی شما را به منطقه بی طرف است. اگر شما نمی خواهید به دنبال داستان و هم نقش یکی از گروه های شبه نظامی را انتخاب نمی کند، به منظور انطباق با بازی و کسب تجربه، آن است که مطلوب به دست آوردن اطلاعات از شخصیت های کامپیوتر است.
آیا از آموزش غافل نبوده و به منظور بالا بردن سطح خود را، بر اساس یک پیروزی آسان است. در ابتدا، همه از همان باید انجام حداقل یک کار آسان، در نتیجه افزایش، ویژگی ها و مهارت های خود را.
مستقر شخصیت و بازی بازی آنلاین بی باک 90 می تواند در هر مکان می شود، از جمله قلمرو گروه های دیگر، اما باید آن را حتی در زمان بسیار مراقب باشید، چرا که شخصیت می تواند در هر محل حمله، وظیفه. پس از آن، کسب اعتبار و پول، شما می توانید خرید و یا ساخت خود را به خانه و شروع به ایجاد کسب و کار خود را دارند. این از ویژگی های جالب این بازی این است: در اینجا بازیکن می تواند بی باک 90 مکان بازی و گسترش و تغییر ظاهر خود. شما می توانید خانه ها، مغازه ها، دفاتر در مناطق به خصوص تعیین ساخت. آنها می توانند مورد استفاده قرار گیرد و یا در حراج به فروش می رسد.

بسیار در این بازی علاقه مند، دریای بالتیک هتل ها مبارزه می کند - با چند نفره به طور همزمان اقدامات برنامه ریزی شده. به این معنا که در یک نبرد چند بازیکن می تواند در همان زمان شرکت می کنند، بازیکنان را در حرکت در یک توالی دقیق را ندارد، در حالی که فرصتی است برای تغییر مسیر از سلاح های جنگ از انتخاب، و یا ترکیبی از مشت وجود دارد.
 

بازی همچنین