آهک ادیسه

نام های جایگزین: آهک ادیسه

اگر تا به حال با بازی های دیدار Aeria بازی ، احتمالا شما تا به حال به گوش و این بازی است. بازی آهک اودیسه [_1_ ] شما را به تا کنون قاره ناشناخته ارتا Orta. - وظیفه شما این است برای کشف به عنوان بسیاری از سرزمین های جدید از این قاره است. سفر خود را از طریق کوه های صعب العبور، بیابان تنهایی، و در برخی از مراحل را اجرا خواهد کرد LimeOdysseyonlineвам حتی برای نشان دادن توانایی شنا کردن خود را.

اگر شما در حال حاضر با حداقل یکی از نمایندگان Aeria بازی و زخم تا یک حساب کاربری در این "قبیله"، در حال حاضر به آشنا آشنا با LM ، شما فقط نیاز به وارد حساب شخصی شما، فایل نصب از مشتری بازی را دانلود و بازی بازی بازی. اگر شما یک مبتدی، سپس شما را به ثبت نام خوش آمدید. در آهک اودیسه ثبت نام [ _1_] یک فرایند الزامی است.

1. بازی در حال حاضر در مرحله آزمایش، اما یک درخواست برای شرکت در آزمون را می توان در هر زمان را مشاهده کنید.

2. بر روی دکمه «کلیک کنید بتا ثبت نام تا . بازی رایگان »، برای ارسال درخواست.

3. برای ایجاد یک حساب کاربری کلیک کنید جدید بر روی لینک « نیاز حساب ؟ اکنون ثبت نام کنید! . "

4. در آهک [_8_ ] اودیسه بازی همچنین می توانید وارد حساب خود را در فیس بوک . فرم ثبت نام اجازه می دهد این نوع از مجوز.

5. اگر حساب در فیس بوک شما نیست، شما باید برای پر کردن یک ثبت نام را تشکیل می دهند که در آن زمینه بالا (« شما ایمیل ») مشخص کنید آدرس صندوق پستی الکترونیکی خود را.

6. خط بعدی « تولد » ثبت تاریخ تولد.

7. به تازگی درست است « نوع دو عبارت ». ثبت نام سیستم CAPTCHA ارائه شده است.

8. برای تکمیل ثبت نام شما، با کلیک بر روی دکمه آبی رنگ «ثبت نام و شروع بازی! "

9. قبل از شکل ایجاد حساب، خط بالا است که در حال حاضر محاط نام مستعار ادعا، شما باز اگر شما ترجیح می دهید، شما می توانید آن را تغییر دهید.

10. در زمینه « رمز عبور » را وارد کنید رمز عبور خود را، که با آن در آینده شما را به دریافت خود را حساب. رمز عبور باید حداقل 8 کاراکتر، در میان است که باید حداقل یک حرف بزرگ و یک رقم باشد.

11. کامل تمام زمینه ها با کلیک بر روی « جویی در هزینه »، مشتری بازی نوسان فایل نصب و خوش آمدید حالا شما می توانید بازی آنلاین بازی آهک اودیسه [_1_ ].

این بازی برای همه طرفداران Aeria بازی درخواست تجدید نظر خواهد کرد. استراتژی سادگی انجام می شود، وجود سه نژاد اصلی قابل پخش.

1. مردم. مهاجران شخصیت.

2. Turga. جنگ و شجاع قهرمانان.

3. Muris. این نژاد می داند چیزی در مورد سحر و جادو، و هیچ تردیدی نیست از آن استفاده کنید.

به نوبه خود، هر نژاد را به زیر گروه های مختلف تقسیم شده، هر کدام به مهارت ها و دانش خاص است.

بازی روزانه به روز شده با quests و ماموریت های جدید. بنابراین با حوصله آهک اودیسه شما فقط لازم نیست. چه در آهک اودیسه آزاد [_9_ قابل توجه است ] هر کسی می تواند بازی کند. انجام این سفر کار روستاهای همسایه، آشنایان جدید، مهارت های جدید تر یاد بگیرند. تمام این کمک خواهد کرد که شما سرگرم کننده اوقات فراغت خود را منتقل می کند. آیا شانس خود را برای دانلود بیشتر آهک اودیسه را از دست ندهید! بازی خود را و دعوت دوستان خود را - مقدار زیادی از فضا!

 

بازی همچنین