اصل و نسب 2

نام های جایگزین: L 2

Prequel میلیون مورد علاقه RPG «تبار» - بازی تبار آنلاین 2 بسیار سریع همچنین موفق به کسب حمایت از بازی. البته! شخصیت های بیشتر، سلاح های بیشتر و زره پوش، هیولا و کارفرمایان، گرافیک بهبود یافته و به روز شده گیم پلی - در تبار 2 آنلاین شما لازم نیست که به خودم فکر گرفتن که "این همه اتفاق افتاده است."

به خودتان را برای جذب این این جهان جذب می کند جدید و ناشناخته، شما نیاز به حساب کاربری خود شوید. ما توجه خود را که ofsayte تبار 2 ثبت نام آنلاین انجام نمی رسم. این است که در سمت سرور انجام می شود، شما نیاز به کمک در "تبار ثبت نام 2" درخواست شده و می توانید با یک لیست از سرویس دهنده های (رسمی و واقعا نمی) است که ارائه خدمات ارائه "ثبت نام در بازی تبار 2."

بنابراین، اگر شما با موفقیت ثبت نام می توانید بازی تبار 2 بازی آنلاین، آن هم برای ایجاد شخصیت خود است. مسابقه در این بازی است که هنوز هم پنج، اما کلاس تر شد - در حال حاضر هشت وجود دارد. اما به در. بازی تبار 2 شما می توانید در آنهایی که ارکها به عنوان انسان (مردم)، دورف، تیره تر الف ها و یا سبک تر. نبرد ماگس، احضارکنندگان ارواح، بفرست، پزشکان و یاران - مسابقه از افراد، البته، عددی و آن را به کلاس های زیر ارائه می گردد. حداقل عددی، اما مسابقه بیشتر مفید - کوتوله ی. آنها انواع نادان منابع، اسلحه و آثار نادر است، البته، برای پول و با شما. دو کلاس وجود دارد - تفنگ ساز و جستجوگران منابع است. قوی ترین نژاد - اورک ها، که برای بیشتر بازیکنان "چاشنی" مبارزه تبار، دارای چهار کلاس: ناوشکن، قدرتمند خداوند و دعوت به مبارزه کنند. مسابقه نور الف - نژاد موجودات زیبا. این شخصیت های با شکوه، سریع و جالب است، آنها کاملا به اندازه کافی قوی برای رفتن به دشمن می باشد، اما ماهیت صلح آمیز خود را به طور کلی مخالف خشونت است. با توجه به الف ها بازی مسابقه تبار 2 آنلاین به ما ارائه می دهد انتخاب هفت کلاس - آواز شمشیر، شوالیه از محراب ساده دونده نقره ای شکارچی آواز خواندن طلسم گروهبان وحی و دعوت. و در نهایت مسابقه تبعید تیره الف پرستش الهه بزرگ و بی رحم Shilen است شش گروه وجود دارد - Shillien نایت، شمشیر رقصنده، تیره دونده، حملات ناخوشی جای خود غلت بزنید، و درجهدار تیره دعوت Shillien اوراکل.

تعریف شده در این انواع شخصیت، ویژگی ها و مهارت های خود را قبل از پخش بازی تبار آنلاین 2، فراموش نکنید که به آمد تا با نام قهرمان خود، او سزاوار، و برای ایجاد یک پرتره، مطابق با نژاد خود را. و، البته، طبقه - هیچ محدودیتی برای زنان وجود دارد، فرصت برای همه شخصیت های برابر هستند، بدون در نظر گرفتن جنسیت. با نگاه به آینده، پرده راز کوچک در مورد ظاهر شخصیت خود را - در آینده شما قادر خواهید بود برای خرید یک معجون ویژه ای است که می توانید ظاهر قهرمان (اما تنها در ظاهر) را تغییر دهید.

بدون شک، اصل و نسب 2 بازی آنلاین است که برای آن هیچ ترحم به بخشی با واقعیت است. این جهان است که واقعا قطاری - گیم پلی، تصاویر، توانایی های شگفت انگیز، سلاح، تجهیزات، موجودی. در ضمن، با توجه به سه پاراگراف آخرین - تازه وارد به شما تنها یک استاندارد برای سلاح های کلاس خود و موارد مورد نیاز برای تلاش (- زره پوش بر روی آن و خود را) داشته باشد. در آینده، به عنوان پمپاژ قهرمان، شما قادر خواهید بود تا او را بگیرد مهمات جدی تر. هزینه شده است به احتمال زیاد توجه شما را به این واقعیت است که تمام سلاح، زره و موارد دیگر، مانند جواهرات مد جادویی به اصطلاح گریدی سطح محدود tobish که در آن آنها می توانند مورد استفاده قرار گیرد.

علاوه بر تمام موارد فوق، من می خواهم به چند لهجه ها، که بدون آن بازی تبار 2 خواهد بود بنابراین نه جالب است. به عنوان مثال، برای درک سیستم از کارما، و یا قبیله مرحله توسعه (تا 5 سطح)، و یا ... آه، آن را سخت به هدف به این بازی، که شما دقیقا نفس کشیدن نیست! بنابراین من با اپوس پایان و نشان می دهد شما در مورد همه چیز را یاد بگیرند.

 

بازی همچنین