زندگی پس از جنگ

نام های جایگزین: زندگی پس از جنگ، زندگی پس از جنگ

زندگی بعد از جنگ بازی - عمل استراتژی با عناصر [ _1_] MMO و RTS. رویدادها در آینده ای تاریک که در آن انسان ها پس از یک جنگ هسته ای مجبور به تقسیم به جناح های مختلف آشکار. شما باید به مبارزه برای سرزمین مادری خود را به عنوان بخشی از کسانی که بی تفاوت نسبت به آن ندارد. چگونه چیزهایی که در واقع اتفاق افتاده است؟ کسی جهش یافته و هنوز هم باقی مانده است در سیاره خود را. دیگران به فضا پرواز کرد و در آنجا یافت سرپناه. بازگشت پس از 200 سال، مردم از یک سفینه فضایی "فردا" رفته و شگفت زده در دگردیسی که در طول غیبت خود رخ داده است. نماینده یک نژاد جدید ناک - است که مردم اصلاح شده ژنتیکی. و شاید مردم با ظاهر مشابه و قادر به پیدا کردن زبان مشترک با آنها است، اما یک کشور سوم مداخله وجود دارد - Shamak. این ایجاد بی پروا پرسه زدن در همه جا و به دنبال به بردگی ساکنان دیگر از سیاره مایه تاسف است. مخالفت وجود دارد، در این دوره می باشد همه به معنی در دسترس است. رخ می دهد در برابر یک پس زمینه از خرابه. بله، زمین هرگز شبیه به خود سابق خود باشد، و در عین حال سرنوشت او در دست شما!

تاریخ در بازی L . A . W . بازیکنان را به آینده و چگونه شما را تحت تاثیر قرار آن را در تلاش های که اعمال می شود بستگی دارد. اطمینان حاصل کنید که سیستم مورد نیاز شکست نمی خورد. PC شما باید پارامترهای زیر باشد:

  • OS ویندوز XP / ویندوز ویستا / 7
  • پردازنده هسته 2 اواز یا موسیقی دو ، 2. 5 گیگاهرتز
  • ویدئو هسته 2 اواز یا موسیقی دو ، 2. 5 گیگاهرتز
  • HDD 4 GB
  • 1 GB رم

L . A . W . ثبت نام مجوز ذاتا، که در طی آن شما می توانید وارد است:

    1. ورود
    2. رمز عبور

بعدی، به دنبال جادوگر نصب بازی، شما باید دانلود و نصب مشتری.

بازی L . A . W . آنلاین - میل به بقا در جهان پس از تحولات ناگهانی و عمده. اما وظیفه شما این است که فقط برای محافظت از خود، بلکه برای رسیدن به موفقیت نیست. ارائه می دهد جنگ های بی پایان برای منابع، حملات حماسی و هیجان انگیز در همان زمان در ماموریت های خطرناک، و همچنین وظایف گروه از پیچیدگی های مختلف. نگاهی به فرماندهی نیروهای نظامی، ساخت روش کمک به جناح خود را به نفع قدرت در جهان جدید است. یاد بگیرید برای ترکیب مهارت های رزمی خود را، به طوری که آنها نشان دهنده ترکیبی مرگبار واقعی است. را انتخاب کنید که راه که می خواهید به آن بروید. L . A . W . شما می توانید به عنوان یک مبارز، یک روح و یا psionics بازی. توسعه شخصیت خود را به میدان جنگ او شکست ناپذیر است!

بیایید در کلاس ها، نمایندگان که در هر بخش پیدا کنید. بنابراین جنگجو - مدافع از همکاران خود، آماده به ایستادن تا آخرین قطره از خون است. زره سنگین گرامی داشتن آن را در لحظات بحرانی، و تسلط بر تفنگ اتوماتیک و شمشیر دو دست را دشمنان لرزه. ارواح ظالم، مخفی، با استعدادهای منحصر به فرد. در مبارزه، آنها از ترس جنگ، اما به لطف سلاح اصلی آن - ترفندها و مانورهای حیله گری - دشمن می تواند آسیب زیادی وارد خواهد آورد. Psionics - نادر بودن، اما ارزش فراوانی برای ترکیب هر ارتش. این انتخاب، قادر به نفوذ از قدرت فکر obdarovannye. زرادخانه خود را با نفرین موثر است، علاوه بر میدان جنگ آنها می توانند دشمنان شعله های آتش شدید، یخ زدگی و یا شوک الکتریکی ناشی از اراده از بین ببرد.

بازی L . A . W . شما نه تنها مبارزه با هوش مصنوعی و یا از بین بردن اهداف بی سر. در اینجا شما می توانید در برابر بازیکن دیگر به رقابت بپردازند. نشان دادن تاکتیک های خود را، چرا که طرح L . A . W . درجه nline به انجام این کار.

به سرعت نشستن در مخزن و یا هلی کوپتر خود را و شروع به بازی بازی L . A . W . مدیریت هر دو نیروهای زمینی و هوابرد. برای هر آنچه شما آمده است، همیشه یک فرصت برای نشان دادن استعداد خود به کامل وجود دارد!

L . A . W . بازی ارائه می دهد به تیم و پیوستن به مبارزه با دست به دست با افراد همفکر. بر این باورند که احساس پشت حمایت خود را، شما می توانید ثابت کند که واقعا استاد از زمین است. آماده برای یک آزمون دشوار است، لطفا صبور باشید و به جلو حرکت به آینده ای روشن تر! اجازه دهید شانس را دور می زند طرف شما!

 

بازی همچنین