لیگ افسانه

نام های جایگزین: لیگ افسانه، LOL

لیگ از افسانه آنلاین - چند نفره رایگان نقش بازی کردن بازی با عناصر استراتژی. توسعه دهنده پروژه - کالیفرنیا شرکت ضد شورش بازی، و به عنوان یک ناشر THQ عمل می کند. تا حد زیادی به بازی لیگ از افسانه به یاد پروژه بدنام دوتا همه ستاره. رویدادهای هیجان انگیز از بازی در چهار کارت اشکار. چگونه دقیقا مبارزه خواهد کرد بستگی دارد چه نقشه در حال حاضر. به عنوان مثال، در دو کارت برای اولین بار در جنگ می تواند سه بازیکن در برابر سه یا پنج برابر پنج خدمت می کنند. پاساژ باریک که در آن دشمن از پنج بازیکن در برابر همان مقدار وجود دارد - در نقشه سوم مبارزه بین دو تیم برای نقاط کنترل، و چهارم است. گرافیک از تمام نقاط به معنای واقعی کلمه افسانه. گیم پلی گذاشته و دقیق، که نه می تواند اما شادی کاربران متعدد است. در داستان بازی باید اطمینان حاصل شود که امکانات مخالفان نابود شدند، اما فراموش نکنید که کنترل برج های محافظتی خود را دارند. اگر در زندگی روزمره شما لازم نیست که لرزش به اندازه کافی skraste اقامت اوقات فراغت خود را در واقعیت مجازی. بازی LOL بهتر است به منظور افزایش آدرنالین در خون مناسب است!

تبدیل به یک کمک کاربر مشروع لیگ از افسانه ثبت نام. نام کاربر، رمز عبور (تکرار در خط بعدی)، آدرس ایمیل، تاریخ تولد: در فرم، شما باید اطلاعات زیر را. شما همچنین باید یک علامت چک قرار داده، در نتیجه بیان پذیرش قوانین. اشتراک در اخبار ارائه شده توسط به طور پیش فرض. در نهایت شما نیاز به بازنویسی کد از تصاویر و کلیک کنید «رایگان بازی کنید». قبل از یک حساب را ایجاد می کنید، مطمئن شوید که تنظیمات از کامپیوتر شکست نمی خورد. برای گیم پلی نیاز به زیر حداقل سیستم مورد نیاز:

- OS ویندوز ایکس پی سرویس سرویس پک 2/Windows ویستا در بسته 1/Windows 7؛

- پنتیوم 4، 2GHz.

- فضای رایگان بر روی 750MB هارد دیسک.

- سازگار با دستگاه صدا DirectX 16 بیتی؛

- حافظه تصویری 128 MB

- RAM 1 GB

- اتصال به اینترنت از حداقل 128KB \ است.

بنابراین بازی لیگ از افسانه خواهد بود قهرمانان، که در اینجا قهرمان نامیده می شود. هر کدام از آنها دارای ویژگی های خاص خود را دارد. به طور طبیعی قهرمانان می تواند نقاط قوت و ضعف. بنابراین کسی که به رخ کشیدن توانایی های جادویی بالا، کسی آسیب بالا، در حالی که دیگران چنان قدرتمند است که به نظر می رسد مانند یک سپر انسانی. اما هر کس که اجرا می کنید، به تحول. در طول گیم پلی به شما امتیاز کسب کنید. آنها در پمپاژ و یا سطح زمین به سر برد، و یا به خرید شخصیت ها و رونز جدید است که بهبود عملکرد. علاوه بر این، هر یک از موفقیت سود به ارمغان می آورد در قالب ارز بازی. به هر حال، شما می توانید سرمایه گذاری واقعی، اگر به طور ناگهانی بود چنین خواسته ای وجود دارد. قطعا آن را می دهد برخی از مزایای استفاده است، اما شما می توانید انجام دهید به خوبی لیگ از افسانه بازی به صورت رایگان.

در آغاز شما چند حرف، و در نهایت تعداد آنها افزایش یابد. همه در این بازی 30 سطح. و بالاتر خود را معطوف به چپ، بیشتر فرصت. بازی لیگ از افسانه خواستار توسعه مهارت های قهرمانان. یک درخت استعداد است که وجه مشترک همه شخصیت وجود دارد. Masteries، یعنی درخت استعداد دارای سه شاخه: حمله، دفاع و کمکی. انتخاب یک مسیر خاص از توسعه، بدین وسیله سرنوشت قهرمان را تعیین کنند. علاوه بر مهارت های اولیه، شما می توانید دو اضافی را انتخاب کنید. به عنوان مثال، به سرعت در حال اجرا، و به همین ترتیب zaklinalnoe درمان

این بازی هیجان انگیز می شود نگه دارید از توجه شما را از اولین دقیقه. تنوع گیم پلی اجازه نمی دهد که به یک دقیقه را از دست ندهید! مبارزه سرگرم کننده با هیولا بد اخلاق، به چالش دیگر بازیکنان می شود و هر روز بیشتر و بیشتر اعتماد به نفس در توانایی های خود را! اجازه دیدار با تمام انتظارات شما!

 

بازی همچنین