خداوند از قرون

نام های جایگزین: خداوند از قرون

نظر شما توسعه دهنده بازی Aeria تداعی می شود؟ برای بسیاری از بازیکنان، آن تضمین قابلیت اطمینان و کیفیت بازی، که قطعا تجدید نظر خواهد کرد که به صرف زمان زیادی را با او است. بنابراین، بازی ارباب قرون از این قاعده مستثنی است. ماهیت این بازی است که بسیار متفاوت از تمام استراتژی های دیگر نیست، اما پیاده سازی و اجرای آن به طوری جذاب است که نه تنها می تواند در توجه را متوقف کند. گیم پلی کیفیت و داستان جالب، عملیات آسان و گرافیک خوب، این نیست راز پروژه آنلاین موفق؟

پروردگار قرون آنلاین کمک خواهد کرد که شما را به بازدید از سرزمین های باستانی، ساکنان نیاز به حاکم عاقلانه و عادلانه است. شاید آن را به شما و تبدیل شدن به حاکم از این است؟ از آغاز بازی شما را به یک منطقه کوچک که در آن شما می توانید شهرک ها، خانه ها، قلعه ها ساخت، ساخت و ساز کار خواهد بود. هدف اصلی شما این است برای بهبود پادشاهی کوچک خود را به نسبت های واقعا سلطنتی. ساختمان های خسته کننده و تعدادی از ساکنان را افزایش دهد. یادگیری تکنیک های جدید مبارزه به بعد آنها را تبدیل به یک نیروی نظامی شکست ناپذیر. از آنجا که شخصیت قوی خود و ارتش خود را، زمین بیشتر شما می توانید ضبط و بزرگتر منطقه تحت کنترل شما باشد.

این یک بازی آنلاین معمولی است، به طوری که شما می توانید خود را به پروردگار ثبت نام قرون شما را برای یک شروع موفقیت آمیز از گیم پلی نیاز دارید تصور کنید. اگر چه در صفحه از بازی نیست و از واژه روسی، بازیکن روس زبان قادر خواهد بود به درک چه کاری انجام دهید، چگونگی ثبت نام و پر کردن فرم ها و با شرایط اولیه و شرایط اقدام خواهد کرد.

برای شروع ثبت نام، دکمه «بازی رایگان»، که در پایین صفحه اصلی بازی قرار گرفته است.

قبل از اینکه شما بر روی صفحه نمایش خواهد فرم استاندارد برای ثبت نام باز، پس از آن شما می توانید با پر در برای شروع بازی ارباب قرون. خوانده شده به دقت نام از رشته ها و سیستم اشاره و متناوب در تمام فیلدها را پر کنید. شما نیاز به نوشتن نام کاربری و رمز عبور خود منحصر به فرد، و شما باید به آدرس صندوق پستی الکترونیکی مشخص کنید.

اگر شما استفاده می شود در حال ثبت نام حساب با استفاده از شبکه های اجتماعی و به شما یک صفحه در فیس بوک، شما قادر به استفاده از اطلاعات مجوز خود را در این بازی بود. و اگر شما در حال حاضر قبل از حداقل یکی از پروژه های Aeria عضو شده، اما در حال حاضر شما می توانید داده های از پیش ضبط شده استفاده کنید، عبور از ثبت نام.

قبل از اینکه شما شروع به بازی بازی ارباب قرون شما برای انتخاب زمین که در آن قلمرو و پادشاهی خود را توسعه دهد. این می تواند:

بوهمیا.

لومباردی .

ساکسونی .

موراویا.

بایرن.

Turinzhiya.

Swabia.

هر یک از این مناطق است که توسط آب و هوا خاص و توپوگرافی آن مشخص می شود - را انتخاب کنید که بیشتر می خواهم.

اتحاد با قبیله و مستعمرات با احزاب دیگر برای شکست دادن دشمن. ارسال ارتش خود را به تسخیر سرزمین های وحشی. بنابراین این منطقه از پادشاهی خود را می تواند به طور قابل توجهی افزایش می دهد. و بهترین از همه، آن است که خداوند از قرون بازی آزاد می تواند هر کسی!

 

بازی همچنین