پروردگار از نتیجه غایی

نام های جایگزین: پروردگار غایی

LORD OF ULTIMA آنلاین - یک پروژه جدید آنلاین از توسعه دهنده مشهور جهان بازی های رایانه ای - الکترونیک آرتز، این شرکت تا حد زیادی در ریشه های تمام صنعت بازی های رایانه ای ایستاده بود. و جهان به صدور خود بازی مرورگر "الکترونیک" خود را با آشنا و شناخته شده انتخاب شد - اولین بازی از سری غایی بیش از بیست سال پیش ظاهر شد. چه از این ترکیب رخ داده است؟ جدید، پیچیده، با موفقیت ترکیب اقتصادی و نظامی بازی استراتژی با گرافیک خوب و گیم پلی سرگرم کننده است.

تاریخ در بازی LORD OF ULTIMA - چیزی که شما با آن آغاز سفر طولانی خود را به توسعه شهرک سازی خود را دارند. این بازی به طور کامل مرورگر مبتنی بر است و نیازی نیست که از دانلود و نصب سرویس گیرنده، همه شما نیاز به شروع به بازی بازی LORD OF ULTIMA آنلاین - اتصال به اینترنت و یک مرورگر. ثبت نام LORD OF ULTIMA وقت زیادی را نخواهد - فقط آدرس ایمیل را وارد کنید که شما یک تایید نامه الکترونیکی از ثبت نام و دریافت بازی آنلاین LORD OF ULTIMA استفاده می کند به اکانت و رمز عبور، نام خود را انتخاب کنید در دنیای بازی و کشور خود را وارد کنید. همانطور که می بینید، بازی LORD OF چک ULTIMA ساخته شده به عنوان ساده و سریع، به منظور به که مایل به بازی LORD OF اقدامات غیر ضروری ULTIMA به تاخیر بیاندازد.

صلح، اقتصادی و نظامی -

یکی از ویژگی های است که بازی LORD OF ULTIMA آنلاین توانایی به انتخاب یکی از دو راه توسعه است. اگر می خواهید به طور کامل در مسیر صلح آمیز از توسعه تمرکز، ایجاد روابط تجاری، ساخت و ارتقاء انواع ساختمان و در نتیجه حفظ شهرستانها خود را به رشد، شما فقط نیاز به ساخت در قلعه شهرستان نیست. در این مورد، حتی با داشتن یک ارتش عظیمی از همسایه پیکربندی خصمانه، تنها می تواند سازماندهی سفر درنده در شهرستان خود را که حتی در صورت شکست شما خواهد شد تشنج از خاک و یا تخریب شهرهای پایان نیست - شما تنها بخشی از وزارت خزانه داری خود را از دست بدهند. اگر شما ترجیح می دهید یک راه فعال و توسعه نظامی کشور ما، LORD OF ULTIMA بازی آنلاین شما ارائه می دهد راه های مختلف - شما نیاز به ساخت یک قلعه خواهد شد که ساختار اصلی هر شهرستان. این اجازه می دهد تا شما را به نگه داشتن قلعه پر از خصومت و حذف هر گونه محدودیت، به جز هفت روز مبتدیان حفاظت از حمله کند. اما همچنین حضور قلعه بازیکن اجازه می دهد هر کس در اطراف شهرستان خود را برای حمله و یک حمله مشابه در بدترین حالت می تواند در انتقال کامل قدرت به شهرستان حریف موفق تر شود.

LORD OF ULTIMA بازی آنلاین نیز یکی دیگر از ویژگی های جالب - ساخت و ساز ساختمان در آن از خود را پازل جالب و مینی بازی است، چرا که از قرار دادن هر ساختمان موثر بودن آن بستگی دارد! به عنوان مثال، در یک میدان کلبه چوب باز هم تولید خواهد شد، تخته و الوار، اما تنها مقدار آن خواهد شد به مراتب کمتر از از کابین مشابه در جنگل - در واقع هر بار که چوب را برای درختان اجرا خواهد شد. خوب، هنگامی که زمان برای قرار دادن آسیاب می آید، آن را نیز بهتر است به نزدیکی هیزم، که در حال حاضر یک نفر از کارگران کارخانه اره کشی نمی خواهد دور باید برای مواد اجرا قرار دهید.

بر اساس این ویژگی ها از این بازی LORD OF ULTIMA بازی جالب و سرگرم کننده، گیم پلی آسان با اعتیاد آور برای ساعت ها. تا به امروز، تعداد در سراسر جهان از مردم حاضر به بازی بازی آنلاین LORD OF ULTIMA در صدها هزار اندازه گیری، و تعداد همچنان به عنوان بازی LORD OF ULTIMA آنلاین همچنان به رشد و طرفداران لذت از ویژگی های جدید و پاداش رشد می کنند.

 

بازی همچنین