اعیان و شوالیه

نام های جایگزین: اعیان و شوالیه

اعیان و شوالیه آنلاین - چند نفره رایگان قرون وسطی تم بازی استراتژی. شما می توانید به بازگشت به گذشته های دور برویم و ایجاد امپراتوری خود را، که تحت اقدامات مناسب به سرعت در حال رشد و رفاه خواهد شد. در آغاز، شما را در اختیار ساکنان شهرستان با توجه به شرایط زیستگاه نامناسب پرتاب می شود. در زمین های اختصاص یافته به شما شما درست خشک خانه های خالی و حتی گروهی از سربازان اسفبار، به دنبال پیدا کردن. این همه به نظر می رسد بسیار افسرده - اما جای نگرانی نیست! شما نه تنها در نهایت همه چیز را در آورد و ایجاد یک ارتش جنگجو توانا، که همچنین به خوبی آموزش دیده، و شما قرار داده تا زیر ساخت های شهری سطح مناسب و گسترش قلمرو آن است. از سعی و کوشش به شما بستگی دارد که آیا کسب شهرت در میان اربابان و می توانید آن را احساس استاد واقعی از قلعه قرون وسطی است. آینده امپراتوری خود را در دستان شما است!

اعیان و شوالیه بازی که ممکن است در مرورگر و در گوشی های هوشمند و رایانه های شخصی قرص. سیستم مورد نیاز واقعا کم است. مناسب است که در چنین بستر های نرم افزاری: در iOS 4. 3، ANDROID 2. 2. از همه مهمتر - دسترسی به اینترنت می باشد. پروژه های این شرکت همیشه متفاوت XYRALITY اطلاعات در دسترس، و اربابان و شوالیه بازی از این قاعده مستثنی بود. برای ادامه به گیم پلی بازی شما نیاز به ایجاد یک حساب کاربری. اعیان و شوالیه ثبت نام - در حال پر کردن چند زمینه، یعنی آدرس ایمیل و رمز عبور، و همچنین تصویب قوانین استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی. که همه، کسب و کار است به معنای واقعی کلمه یک دقیقه!

[_1_ تاریخ عضویت صفوف جامعه فعال از بازی جهان، شما خود را متحدان قابل اعتماد پیدا و مبارزه با دشمنان شایسته. برای کسانی که می شود اربابان و شوالیه بازی کمبود رقیب احساس می شود. پس از همه، بسیاری از کاربران دیگر به طور بالقوه مخالفان خود را. همانطور که برای اصحاب، آنها باید قادر به پیدا کردن باشد. شما می توانید وارد اولین اعتماد ندارند، یادگیری به رسمیت شناختن نیات از آن اربابان فئودال، در راه خود روبرو می شوند. پیوستن به اتحاد قادر به کشف و ضبط کشورهای همسایه خواهد بود. اما در رقابت برای طعمه فراموش نکنید که برای نظارت بر توانایی های دفاعی خود را دارند. کشور خود را از حمله مصون نیست، و که می داند که به ذهن می آیند به دست درازی های خوب شما. در ضمن، استفاده از فرصت های تاکتیکی و استراتژیک یکی از عوامل موثر در پیروزی در جنگ گرم است. و البته، ارتش قابل اعتماد. ایجاد گروه، شما باید مراقبت از آن که واحد های مختلف تشکیل شده است. از آنجا که هر یک از آنها استعدادها و مهارت های خود را در موقعیت های مختلف است که در میدان جنگ بوجود می آیند مفید باشد.

چه چیز دیگری برای رفاه امپراتوری مورد نیاز است، به طوری که منابع کافی. اعیان و شوالیه بازی - پس از آن به طور مداوم در مورد استخراج منابع نگران و نگه داشتن سهام تحت نظارت. چوب، سنگ، سنگ معدن، مس، نقره، طلا: اعیان و شوالیه بازی فرصتی برای استفاده از این منابع را فراهم می کند. دسته جداگانه خدمت کرده است. به خاطر داشته باشید که ساکنان این شهرستان می تواند در شیوه های مختلف به رشد و توسعه کمک کند. بنابراین adjutants با کمال میل در ماموریت های خود را به محض منظور آنها را. آنها می توانند درخشان با مشاغل پر سود برآید. خوب، اجازه دهید بگویم، به ترتیب جشنواره با شکوه در قلعه و یا به سازماندهی نمایشگاه ها. به آموزش دانشمندان توسعه فن آوری های جدید مفید باشد. به عنوان مثال، که نمی خواهند به وسایل نقلیه نظامی و خنک؟ پاسخ واضح است، بنابراین دانشمندان خود را در کتابخانه جمع آوری و آنها را به کار می دهد. پرسه زن هیچ چیز، اجازه بهره مند شوند!

لازم به ذکر است در مورد ساخت و ساز ساختمان است. مجموع از 13 باید در قلعه خود باشد. هر شی ماموریت خود را. بنابراین، ارگ، آرسنال میخانه، کتابخانه، استحکامات، بازار، مزرعه، جنگل نشین، چوب، سنگ، سنگ معدن مواد، سنگ معدن انبار - همه بخشی از وجود شما هستند. فراموش نکنید که ساختمان باید بهبود یافته است، اگر شما می خواهید آنها را واقعا یک قاضی خوب بود.

مسئولیت های صاحب یک قلعه قرون وسطی، و واقعا زیادی می خواهد هر لحظه رایگان ندارد! اما اربابان و شوالیه بازی آنلاین بسیار جالب است که تمام این نگرانی ها خواهد شد تنها دلپذیر است. آیا می خواهید به تنوع در اوقات فراغت خود - تا حالا مشکل چیه؟ اعیان و شوالیه بررسی در انتظار شما. لذت بردن از گیم پلی سرگرم کننده!

 

بازی همچنین