از دست داده سحر و جادو

نام های جایگزین: از دست داده سحر و جادو آنلاین

LostMagic آنلاین با ما در یک سفر می فرستد و از طریق دنیای جادوگران را از دست داده، که در آن هر یک از این بازیکنان در مبارزه برای باقی می ماند از همه فوقالعاده. LostMagic بازی آنلاین دارای یک داستان منحصر به فرد و دیدنی چشم گرافیک خشنود.

اما قبل از ما به بازی کنید، اجازه دهید ببینیم که چه چیزی ما را در جهت به آن بازی نیاز دارید. حداقل سیستم مورد نیاز است که توسعه دهندگان تحت فشار قرار دادند مربوط تقریبا هر کامپیوتر، لپ تاپ و یا قرص.

الزامات اصلی:
- اتصال به اینترنت
- صفحه نمایش با وضوح 1024x768 پیکسل
- مرورگر با ustanovlenymFlashPlayer.

ثبت نام LostMagic مشکلات ایجاد نمی کند. برای شروع بازی آمد تا با نام و نام خانوادگی - نام کاربری و شروع به بازی. ثبت نام اجازه خواهد داد که شما را به عجله LostMagic ملحق صدها نفر از بازیکنان دیگر در این مسابقه لجام گسیخته برای تکه از دست رفته از سحر و جادو. آدرس ایمیل خود را وارد کنید شما به بعد شما می توانید آشنا با این بازی را دریافت کنید و ببینید که آیا آن را به شما مناسب.

طرح توسعه با سرعت رعد و برق و در حال حاضر شما نشسته بر روی نیمکت، و در یک لحظه شما ارائه خواهد شد برای مبارزه با هیولای وحشتناک. سپس بازی LostMagic آنلاین شما را تشویق می کند به ماجراجویی در این پر از شگفتی igrovommire. در حال حاضر شما stoitosmotretsya و درک که در آن شما بود. شما poyavlyayutsya کار در آیتم منو sootvetsvtuyuschem، شما باید یک کوله پشتی، kudabudut دریافت غنائم شما و موارد دیگر است که شما مورد نظر. به هر حال، پس از این دوره از یک سرباز جوان LostMagic بازی آنلاین شما را به بهبود مهارت های خود را و svoidannye وارد کنید برای ثبت نام - آدرس پستی یا یک حساب در یکی از شبکه های اجتماعی (فیس بوک، و غیره). ثبت نام LostMagic شما را به هر چیزی را زور نیست، اما در هر زمان شما می توانید رمز عبور خود را تغییر دهید.

مجموع در بازی 3 kotoryeharakterny مهارت برای نوع خاصی از شخصیت:
- قدرت
- چابکی
- استقامت

در این بازی شما می توانید چند گزینه برای رشد را انتخاب کنید - راه ببر، و در راه فاکس راه فیل. هر سناریو دارای نقاط قوت نقاط ضعف خود را دارد. راه ببر به شما توانایی استفاده از حملات قدرتمند، سلاح های دو دست بدهد. یک ویژگی کلیدی در توسعه این نوع از رزمندگان مقاومت است. راه فاکس مناسب برای رزمندگان دمدمی و فرز. روباه قادر به گول زدن حریف و تحمیل ضربات خرد کردن به پاسخ دفاع. ویژگی های اصلی - چابکی. اگر دوست دارید به بازی در یک واحد قوی و ثابت قدم، با استفاده از تاکتیک از "حفاظت"، راه فیل برای شما. ویژگی های اصلی - استقامت.

LostMagic بازی آنلاین که به شما اجازه باز کردن با استفاده از هر یک از تاکتیک.
بازی onlaynigruLostMagicochen ساده - главноеразобратьсякаксражаться و razvivatsvoinavyki. یکی از حالت های بازی - حالت نبرد - یکی از شرایط بازی می دهند. در اینجا شما نیاز به اثبات توانایی های استراتژیک خود را برای برنده.

انواع مختلفی از شوک وجود دارد: آسیب تحمیل معمول در دشمن نسبت به مهارت های خود را، کیفیت سلاح و لباس، اعتصاب بحرانی باعث آسیب دو یا چند، و شما می توانید دشمن را با استفاده از سکته مغزی که موجب زخم خونریزی را شکست.

بازی LostMagic شما اجازه استفاده از انتقال به مکان نیز می تواند بر عناصر زمین را کلیک کنید. در طول مرحله اولیه بازی شما همیشه کمک خواهد کرد که دستیار "دنی"، که به شما آموزش خواهد داد. LostMagic igravypolnena آنلاین در روح قرون وسطی با درج عناصر غیر معمول. به عنوان مثال یک کیسه از چیزها، طراحی موارد. بازی LostMagic همیشه ممکن است، حتی اگر شما زمان netmnogo، زیرا گاهی اوقات برای کار مولد مورد نیاز چنین "بازی" می شکند.

بازی فریبنده LostMagic از اولین ثانیه و خاموش در حال حاضر به اندازه کافی دشوار است، یکی پس از دیگری ظاهر می شود کارهای زیر را ما در حال حاضر باید بر آن فائق دوچرخهسواری در مورد میخانه به دور از شمشیر خود را برای شکست دادن اسکلت در اطراف زمین دفن، پس ما باید به مبارزه با بازیکنان واقعی است. این بازی دارای یک چت، بنابراین شما فقط می توانید وقت خود را صرف، استراحت و سرگرم کننده است در حالی که بازی بازی های آنلاین LostMagic، بلکه برای برقراری ارتباط با مردم جالب است.

ما امیدواریم که به بازی بازی آنلاین LostMagic، شما کاملا غالبا و لذت بردن از گیم پلی.

 

بازی همچنین