بهشت از دست رفته

نام های جایگزین: بهشت از دست رفته

بهشت ​​گم آنلاین - فوق العاده بازی چند نفره رایگان با جنگ افزایشی که خواهان تاکتیک های نرم افزار. شما خود را در مکان های وسیع پیدا کردن و PVP بی پایان خواهد حق خود را به وجود دفاع کند. مبارزه می گیرد بین زمینیها و بیگانگان به طور غیر منتظره. شما هزاران نفر از مخالفان بالقوه! در حالی که تماس می توانید تنها بازیکن واقعی پرتاب. باندهای در جهان بازی به سادگی نمی کند. رویدادها در فضای سه بعدی، که ایجاد یک حس از واقعیت آشکار. دیدار با دشمن می تواند در هر نقطه در روی زمین، زیر زمین، در آب، در شهرستانها، جنگل یا بیابان. بازی LP آموزش به شما برای تصمیم گیری های مهم، به احساس و برای هماهنگ کردن مبارزه، به همکاری با دیگر بازیکنان و شدت پرتاب داغترین نبرد. اما همه در داستان بازی است که تنها به جنگ کاهش می یابد. خوب شما ممکن است قادر به استراحت بین جنگ و حتی انجام امور کاملا صلح آمیز است. علاوه بر این، با شروع را فراموش کرده اید بهشت ​​ شما می توانید بازی را به دوستان و یا حتی به طور ناگهانی ازدواج. آیا این فرصت برای گذراندن اوقات فراغت خود را با لذت بردن را از دست ندهید!

قبل از اینکه شما را به گرداب ماجراهای فراموش نشدنی غوطه ور، شما باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. در این امکان را به دانلود نرم افزار کلاینت بازی خواهد شد در پایان از سازندگان این پروژه، آگاه است. را فراموش کرده اید بهشت ​​ ثبت نام می گیرد به شرح زیر است:

- گرفته شده قرارداد. مدیریت بر روی کاربران تمرکز دارد این است که اگر شما با قوانین موافق نیست، بهتر است برای ایجاد یک حساب کاربری نیست،

- پر کردن فرم ثبت نام: نام بازیکن، پست الکترونیکی (با تایید)، رمز عبور (با تایید)

- زبان مورد نظر را انتخاب کرده و مشخص منطقه زمان درست،

- ثبت نام کد تأیید وارد شده است - دو واژه است که شما در تصویر می بینید.

بازی بازی آنلاین بهشت ​​گم شما می توانید در صورتی که کامپیوتر شما در دیدار زیر حداقل سیستم مورد نیاز:

- سیستم عامل ویندوز XP/Vista/7

- پردازنده اینتل پنتیوم G620 و یا AMD پردازنده های Athlon II X2 250،

- ویدئو NVIDIA جیفورس GTS 450 و یا ATI کارت گرافیک Radeon HD 5750

- 2 گیگابایت RAM و 3 GB فضای آزاد هارد دیسک.

بنابراین، شما که تازه شروع بازی را فراموش کرده اید بهشت ​​ و اولین چیزی که به یاد داشته باشید - شما باید منحصر به فرد از شخصیت هدف. قهرمان خود را، با تشکر از فرصت وسیع است که در دسترس برای هر کاربر، شما می توانید منحصر به فرد. در قدرت خود را به تغییر همه چیز، از ظاهر و شخصیت مجموعه خانه به شخصیت او و عملکرد مبارزه با. خستگی ناپذیر پمپ، البته، اگر می خواهید به موفقیت در این جهان فوق العاده است. با گذشت زمان شما در دسترس خواهد بود نه تنها سلاح های قدرتمند است، اما خیلی بیشتر. در ضمن، با توجه به سلاح های شما کاملا طیف مناسب و معقول داده می شود. بازی را فراموش کرده اید بهشت ​​ شما خواهد شد، با استفاده از هر دو مشترک به هر دو سلاح نژادها مانند نارنجک، تفنگ ساچمه ای، معادن، چاقو، Taizer و ویژه ای برای هر یک از نژادها. در دسترس برای ساکنان زمین "hornless"، "خاکستر"، "ASP"، "SKIF"، "سیاه"، و برای واندررز - "جولی"، "بالام"، "Kabbah"، " Chakka "" Pulaha ". نسبتا زره پوش نیز از آنچه خواهد شد را انتخاب کنید. صاف کردن بدن شخصیت و شما فقط نیاز به بدون صحنه و لباس قابل اعتماد نمی کنند. زمینیها استفاده از زره نور "Orlan" زره سنگین "Dzhaganat" PES و "Kraken". واندررز ترجیح می دهند برای پوشیدن و یا کت و شلوار از زره پوش "Nunkul" و یا کت و شلوار سنگین از زره پوش "باخ تایید شده" و یا PES "Shukpi."

همانطور که شما احتمالا متوجه شده ام، حتی در آغاز بازیکن باید یک تصمیم مهم برای هر کسی که برای پیوستن به را. همانطور که قبلا ذکر شد، دو نژاد وجود دارد. شما را در کنار Terran می شود و یا متصل واندررز، در این، در اصل، و در سرنوشت بستگی دارد. نکته مهم این انتخاب از هنر و صنعت است. شما می توانید تبدیل به یک استاد از غوغا و یادگیری از کمینگاه تیر به اردوی دشمن زدن بینظیر و مدیریت وسایل نقلیه جنگی حیرت انگیز.

بازی را فراموش کرده اید بهشت ​​ شامل استخراج منابع. در ضمن، هر کس شانس به دست آوردن معدن در اختیار خود و دریافت یک سود خوب است. اما صاحب معدن باید همیشه در گارد. مجموعه ای که قصد آن را به دور وجود دارد. آیا دشمنان متنفر نمی دهد! کمتر آسیب تجهیزات خود را در طول مبارزه، منابع بیشتری کسب می کنید.

در حال حاضر، در مرحله تست، در این بازی قادر به رخ کشیدن انواع است. و از آنجایی که این پروژه در حال توسعه است، در آینده نزدیک سازندگان قول بسیاری از عناصر جدید و جالب است. به ما بپیوندید و رای خود را تمام مزایای استفاده از یک بازی سرگرم کننده!

 

بازی همچنین