سیاره گم شده

نام های جایگزین: سیاره گم شده

بازی بازی Lost Planet یک بازی کامپیوتری چند نفره است. این بازی در سبک تیرانداز و حوادثی که در آن را در اول شخص طراحی شده است.

بازی کامپیوتر بازی Lost Planet تنها می تواند بازیکنان بزرگسالان دانلود کنید. برای کاربران زیر سن قانونی دسترسی به بازی بسته شده است. دانلود بازی Lost Planet ¬ تواند بر روی هر سایت دیگر فراهم می کند که چنین فرصتی است. به عنوان مثال، این را می توان در تورنت انجام می شود.

شما یک فرصت منحصر به فرد برای دیدن بازی های ویدئویی بازی Lost Planet است. این می تواند بر روی وب سایت رسمی بازی و یا در یوتیوب باشد. در این ویدئو نشان می دهد که جوهر از بازی، شخصیت ها نشان داده شده و سایر اطلاعات جالب در مورد بازی.

بازی Lost Planet این بررسی شما را به مقدمه ای بر بازی معرفی. شما در مورد گیم پلی، سیستم مورد نیاز برای بازی ها و حالت های اصلی بازی را یاد بگیرند.

بازی بازی Lost Planet شامل جذاب دعوا رئیس اصلی که در مکان های شدید رخ می دهد. شما باید توانایی برای کنترل بازی زره ​​پوش مکانیزه.

در اینجا پخش خود را منوط به از دست دادن انرژی گرمایی. این است با توجه به آب و هوا در منطقه است که در آن از جنگ برگزار خواهد شد.

اگر شما از دست دادن تمام قدرت خود را، پس از آن بازیکن دیگر قادر خواهد بود تا شما را از انرژی خود را به من بدهید. برای این کار، بازی با استفاده از سلاح های جدید است که اجازه می دهد تا بازیکن را به هر کس زنده نگه داشتن.

در بازی بازی Lost Planet بازیکنان اهدا خواهد شد نقطه تجربه می کنند. شما می توانید امتیاز بیشتری کسب در حالی که بازی در سبک کامل و انجام کارهای اضافی در ماموریت.

هنگامی که شما به پایان بازی صرف نظر از پیچیدگی، شما می توانید شخصیت خود را برای مبارزات انتخاباتی استفاده کنید. دریافت نمرات خود، به شما این فرصت را به استفاده به منظور باز کردن لباس و یا به سفارشی سازی کامل از هر شخصیت است.

عمل آشکار در E. N. III.

EDN III یک سیاره که در آن اتفاقات در بازی رخ می دهد است. این یک هدف، و همچنین تلاش در استعمار توسط انسان بود، زمین غیرقابل سکونت تبدیل شد.

این بازی دارای مهاجرنشین های متعدد. استعمار خانه - 80 سال قرن قضایی.

این استعمار اول است. بسیاری از امکانات که مسئولیت رسیدگی به مردم، از جمله شهرستانها مختلف ساخته شده است. استعمار به نظر می رسد به موفقیت. با این حال، به عنوان مستعمره شروع به رشد مردم با شکل جدیدی از حیات فرازمینی، شناخته شده به عنوان Akrid مواجه شده است.

Akrid به وضوح نیروی متخاصم بودند، اما استعمارگران به سلاح به اندازه کافی قوی نیست که برای مبارزه با Akrid. آنها مجبور شدند به عقب نشینی از E. N. III. در طول جنگ، انسان کشف نوع جدیدی از منبع انرژی از انرژی حرارتی در اندام Akrid.

در بازی بازی Lost Planet شما می توانید با سلاح های مختلف مبارزه کنند. این ممکن است به

1. چاقو.

2. اسلحه گرم.

3. تپانچه.

4. تفنگ ساچمه.

5. دنده تیرانداز از خفا.

در بازی بازی Lost Planet شما می توانید بازی اگر کامپیوتر شما با شرایط زیر:

1. اینتل Core2 اواز یا موسیقی - پردازنده.

2. 1 GB - RAM.

3. 13 GB - HDD (هارد دیسک).

دنیای بازی Lost Planet را وارد کنید!

 

بازی همچنین