از دست داده بخش

نام های جایگزین: از دست داده بخش

بازی از دست داده بخش - MMORPG رایگان با جنگ نوبه خود مبتنی بر، اتفاقاتی که در زمان واقعی آشکار. این جهان سخت که در آن زنده ماندن نیاز استراتژی و تاکتیک عاقلانه است. شما دوباره در سال 2035 حمل و نقل، و برداشت اول این است که آنها در postapokalipsticheskoe زمان می باشد. این تقریبا درست است، اگر چه یک فاجعه جهانی وجود دارد. سرزنش چهار سال جنگ، و بسیاری از شهرستانها به سر برده بود. در طول درگیری های وحشتناک 99 درصد از جمعیت شهری کشته شدند. این همه با دستیابی به موفقیت دارویی آغاز شد. مواد مخدر اختراع "Rebis" با توجه به خواص آنها تبدیل شده است تا برای همه است که مردم نمی توانستند با مهربانی آن را به اشتراک مطلوب است. دهنده جوانان دوم، بلافاصله بازسازی سلول ها، کمک به تیز رد ایمپلنت، تسکین داروهای مسکن موجب شده است تا درگیری بین مقامات و مردم عادی. مردم به قبول این واقعیت است که دولت آنها را با توجه به تقسیم نمی آمد "سطح از مسئولیت اجتماعی است." جرم تصمیم به حقوق خود. راه اندازی شد در 2031، جنگ در نهایت فروکش کرد، اما بانک فدرال و ائتلاف ادامه جنگ، تلاش برای برنده شدن بیش از بسیاری از کشورهای مستقل و شهرستانها. این شهرستانها مستقل و مربوط Broxton - مکانی که در آن عمل می گیرد بازی.

بازی برای بازی آنلاین بخش را فراموش کرده اید شما را به دانلود و نصب آن بر روی PC شما نیاز دارند. ثبت نام بخش را از دست داده اجازه دسترسی به بازی، و شما می توانید به آغاز را در هر زمان بازگشت. ایجاد یک حساب کاربری به شرح زیر است: وارد آدرس ایمیل، رمز عبور، رمز عبور را تایید کرد، کد بازنویسی شده از تصویر، قبول. تاریخ در بازی بخش را فراموش کرده اید و پرتاب موفقیت آمیز خواهد بود و شما یک جهان فوق العاده پر از ماجرا را باز کنید، اگر کامپیوتر شما در دیدار حداقل لیست سیستم مورد نیاز زیر است:

- سیستم عامل ویندوز XP / 7 ویندوز ویستا / (32/64)

- پردازنده 1. 8 گیگاهرتز (یا بالاتر)

- کلاس کارت کارت گرافیک NVIDIA GeForce 6800 / ATI کارت گرافیک Radeon X850، 256 MB

- فضای رایگان بر روی دیسک سخت 500 MB

- 1 GB RAM

- آنلاین حداقل 256 کیلوبیت بر ثانیه.

همانطور که می دانید پایان دادن به جنگ داخلی بود که صلح مورد نظر در Broxton آورد. بنابراین شروع به بازی بخش را فراموش کرده اید، شما می توانید جنگ اجتناب نیست. گروه بندی از مقامات محلی هنوز به مبارزه با سازمان های جنایی و هرج و مرج طلب. هر دو طرف جناح خود را دارند. نظم و قانون به نمایندگی از اتحادیه های زیر: واحدهای نظامی E81، Athanor-LABS، پلیس، پیشتاز. هرج و مرج مقابله با آنها، واسط سنج، قاچاقچیان، زندانیان، مقاومت، جمع، حرفهایها، اتحاد و هرج و مرج. که مایل به پیوستن و به طور فعال نقطه نظر آنها دفاع کند. از دست داده بخش احزاب آنلاین و خنثی وجود دارد. به عنوان مثال، لیگ معامله گران تجارت و پستی بین شهرستانها فراهم می کند. مراقب باشید، چرا که بازی پر از بخش گمشده شگفتی های پیش بینی نشده است. گاهی اوقات، معامله گران و نمایندگان جناح های متخاصم را می توان فرستادگان مخفی از دولت های قدیمی و مقاومت در برابر رمزگذاری شده است.

بنابراین، شما در این آشفته بازار بی پایان barged، آنچه شما را شگفت زده بازی بخش را فراموش کرده اید؟ اول، طیف گسترده ای از سلاح. انتخاب تجهیزات نظامی داخلی، خارجی، و همزمان داده می شود. به علاوه و ساز کمبود متفاوت است. در مرحله دوم، یک فرصت بزرگ به اکتشاف شهرستان. کاوش در این نیمه رها کلان شهر، به احساس در سهولت. سوم، جنگ واقعی، که در طی آن شما می توانید آزادانه، با استفاده از سقف، کف، پله ها. علاوه بر این، ممکن است به استفاده از پناهگاه. چهارم، شگفت آور دقیق پرواز گلوله های شبیه سازی و برخورد با محیط زیست است. پنجم، این فرصت را به شرکت در جنگ های قبیله بزرگ و تصرف شهرستان. حالت تعاونی اجازه می دهد تا شما را به مقابله بهتر با وظایف PVE و PVP. علاوه بر این، مخالفان در دعوا می تواند بازیکنان زندگی می کنند. و آن را بسیار جالب تر از رقابت با هوش مصنوعی.

فراموش بخش شروع بازی در حال حاضر، به طور مستقل ارزیابی شایستگی آن است. باور کنید، شما نمی خواهد نا امید به سمت چپ، به این دلیل که شرکت از دست رفته فن آوری های بخش ساخته شده است که هر تلاش برای این. لذت ببرید و اجازه دهید شما همیشه خوش شانس!

 

بازی همچنین