Howrse

نام های جایگزین: Howrse ها، اسب ها

بازی Howrse آنلاین در سبک بسیار اصلی است. اصالت خود را در این واقعیت است که او شکر و تخم مرغ چند ژانرهای است. اول - استراتژی اقتصادی. در Howrse به صورت رایگان شما را به مدیریت کارخانه مربوط به اسب سواری خود را، خرید، فروش اسب، برای برقراری ارتباط با دیگر بازیکنان به تجارت و اسب پرورش. از سوی دیگر - این بازی یک زندگی zhyvotnyh شبیه ساز کلاسیک است. آنها فقط می خواهم به غذا خوردن، راه رفتن، و نیاز به مقدار زیادی از توجه. شما هم به آنها غذا، آموزش و ارسال این رقابت ها داشته باشد. نیز وجود دارد ادامه بازی، بازی Howrse 2 خواهد بود. اما ارزش امتحان کنید برای شروع اولین نسخه. بازی بازی آنلاین Howrse شما می توانید در هر کجا و در هر زمان. برای این کار، شما تنها باید ثبت نام کامپیوتر Howrse با اتصال به اینترنت و یک مرورگر نصب شده است.

حداقل سیستم مورد نیاز:

 • سرعت پردازنده - 2GHz
 • RAM-1GB
 • کارت گرافیک - 128MB

به منظور بازی در بازی Howrse به صورت رایگان، شما فقط نیاز به ثبت نام. ثبت نام آنلاین در Howrse کاملا رایگان می کند و بیشتر وقت خود را ندارد.

  1. در ابتدا شما باید انتخاب کنید که اسب شما مانند: اسب به طور منظم و یا تسویه حساب
  2. انتخاب نژاد و رنگ
  3. ورود
  4. خوانده شده و
  5. توافقنامه کاربر شرایط

تمام بازی رایگان Howrse از شما استقبال!

در ابتدای بازی شما توسط martyshonok شاد ملاقات - Hwostik. فراموش نکنیم که ما در جهان بازی می Howrse مبتدیان، پس از چند راهنمایی مفید به ما جلوگیری کند. دم کمک خواهد کرد که اساسی ترین اصول بازی درک. علاوه بر این، آن را به شما بسیاری از مهارت های مفید و هدیه می دهد.

اولین اسب است که به شما اعتماد، جاودانه خواهد شد. این بسیار خوب است، تا زمانی که شما عادت کرده اند به مسئولیت نیست، و می تواند را فراموش کرده ام به آن. همه این نقاط توسط توسعه دهندگان به منظور ایجاد بازی خود را لذت بخش ترین و آسان تصور شده است. همانطور که اگر شما می خواهید نیست، شما هنوز هم قادر نخواهد بود به طور مداوم مراقبت از حیوان خانگی خود را. برای این کار، شما می توانید یک همراه و همدم وفادار است که این شرکت حیوان خانگی خود را در طول غیبت خود را انتخاب کردن.

هنگامی که شما شروع به برای Howrse رایگان بازی، انتخاب یک اسب، همدم وفادار او ارائه شده، شما را به عنوان یک هدیه است که اسب دیگری از همان نژاد، تنها جنس مخالف داده شده است. حالا شما باید با آنچه که شما در حال حاضر تسلط شروع، و دم شما را ترک، و مبتدیان برای یادگیری اصول اولیه کمک خواهد کرد. در حال حاضر شما تبدیل خواهد شد بیشتر آشنا با بازی، درک عملکردهای اصلی. آیا نتایج درخشان انتظار نه بلافاصله. به یاد داشته باشید همه جایی شروع می شود. اگر شما سخت کار و سرمایه گذاری در زمان حیوانات خانگی و تلاش خود را، شما می توانید مطمئن باشید که در نتیجه نمی خواهد بلند. هنگامی که شما به نتایج خوبی برسد، سرگرم کننده آغاز می شود!

وقتی دست شما خواهد شد سرمایه کافی، این بازی به شما اجازه استنباط Howrse pegasi، ایجاد گله خود را، پرورش و اصلاح نژاد اسب تروبرد و فروش آنها را. شما بازی Howrse آنلاین، که بدان معنی است که آن ممکن خواهد بود برای ورود به یک مشارکت با دیگر بازیکنان. بعد از 20 روز از شروع بازی، شما یک فرصت منحصر به فرد را کشف کنید. شما می توانید مرکز سوارکاری خود را باز کنید. پس از آن، شما نیاز به اجاره غرفه برای حیوانات خانگی خود را، آنها خانه خود را دارند. شما می توانید یک غرفه در مجموعه خود به دیگر بازیکنان را، و این روش برای کسب درآمد. تطبیق پذیری از بازی باعث می شود آن جهانی، و هر کس می تواند چیزی در آن را برای خود پیدا کنید. شروع به بازی Howrse، تبدیل شدن به یک استاد واقعی از مرکز مربوط به اسب سواری، رشد یک قهرمان واقعی، و آنها را به بالا از شهرت! در بازی Howrse جالب برای هر دو بزرگسال و کودک خواهد بود!

 

بازی همچنین