Maestia: ظهور Keledus

نام های جایگزین: Maestia: ظهور Keledus

Maestia: ظهور Keledus آنلاین - MMORPG رایگان از توسعه دهندگان از توسعه سرنوشت است. و کاتولیک Maestia: ظهور Keledus آنلاین دارای مزایای غیر قابل انکار بیش از دیگر بازی های این سبک، به ویژه این شامل گرافیک عالی، رابط کاربر پسند و سیستم عالی اجرا PvP است .

قبل از اقدام به طور مستقیم به بازی، شما باید با توجه به سیستم مورد نیاز و بازی مطمئن شوید که تنظیمات کامپیوتر شما. درباره بازی nlayn Maestia: ظهور Keledus دارای زیر حداقل سیستم مورد نیاز:

- سیستم عامل: ویندوز dows XP / ویستا / هفت

- پردازنده: 3. 0 گیگاهرتز

- حافظه: 1 گیگابایت

- کارت گرافیک: کارت گرافیک nvidia 6800GT یا معادل آن.

- فضای رایگان بر روی دیسک سخت: 10 گیگابایت

- اتصال به اینترنت.

- از DirectX 9. 0C.

ظهور Keledus:

عمل اجباری قبل از بازی P است egistratsiya بازی Maestia. برای این کار، شما ابتدا باید مشتری بازی دانلود کنید. آن را در سایت بازی راست است، پس از انتخاب "مشتری دانلود" ممکن است بدون جستجو را به کامپیوتر خود دانلود کنید. وقتی که فایل دانلود شده است، به سادگی آن را اجرا کنید (از آن خواهد شد به نام Maestia_Installer. EXE) و ویزارد را دنبال کنید. بعدی Maestia: ظهور Keledus آنلاین ثبت نام نیاز به ایجاد یک حساب کاربری. برای ایجاد حساب کاربری شما نیاز به انتخاب بخش بازی های آنلاین "ثبت نام" که در آن به اطلاعات زیر را وارد کنید در مورد خود:

- E-الکترونیکی،

- نام کاربری،

- رمز عبور.

- همچنین نیاز به خوانده و قبول شرایط توافقنامه کاربر، توافقنامه مجوز، پیشنهاد قرارداد و قوانین بازی.

P egistratsiya Maestia: ظهور Keledus می کند زمان زیادی را ندارد، و آن را برای یک بازی سرگرم کننده است.

آنلاین برای یکی از دو جناح ظهور Keledus::

پخش است این فرصت داده شده و قابل قبول در بازی Maestia

- سپاه پاسداران او superionic

- حافظ او دانش.

تفاوت اصلی بین گروه - آن را به روش های جنگ است. بنابراین، سپاه پاسداران و superionic مبارزه برای پیروزی به هر وسیله ممکن، با استفاده از "maestov" از جمله. جناح حافظ او دانش در مقابل همان اعتماد به نفس است که استفاده از "maestov" می تواند به مشکلات و بدبختی های جدید منجر شود. دو جناح انجام مبارزه نیست یکدیگر است، اما رابطه و دوستی خود را نمی تواند به نام.

بعدی او باید یک بازیکن را انتخاب کنید - یک کلاس که برای او است. شما قابل قبول در Maestia ارائه شده و : ظهور Keledus یکی از چهار کلاس:

- شعبده باز؛

- تکاور.

- جنگجو.

- روحانی.

مگی - دشمنان بسیار قوی و خطرناک است. کارشناسی ارشد به عنوان واقعی پیش درآمد و pentagrams های مختلف، استادان سموم رعد و برق، یخ و آتش، آنها می توانند بسیار موثر مبارزه با دشمنان خود. حملات خود را نه تنها بسیار موثر بلکه بسیار موثر: گرداب پر زرق و برق رعد و برق فلش آتش آگاهی Tumanyan، بلوک های بزرگ یخ که از آسمان سقوط بر دشمن، کاهش دشمنان برف تیرهای سمی فلش و سایر جادوها به همان اندازه خطرناک است. همه این ها نشان می دهد ترس و وحشت در صفوف نیروهای دشمن. آیا از جادوگران و هاله قدرتمند حفاظتی است که کمک می کند تا متحدان شعبده باز به مقاومت در برابر سموم مختلف، آتش، یخ و برق محروم نیست. اگر یک شخصیت دوستانه برخی از جادوها اعمال شده است، شعبده باز همچنین می توانید آنها را حذف کنید. همه این ویژگی ها را شعبده باز بسیار مفید و موثر جنگنده در جنگ، که در میان چیزهای دیگر، افزایش می دهد توانایی متفقین.

تکاوران دستور استادانه از بدن خود را، و غوغا سلاح. تعداد کمی از مردم می دانند که تمام جزئیات را پنهان به عنوان خوب به عنوان یک تکاور. با قدرت بزرگ خواهد شد، می تواند آن را برای راحتی از جادوها مختلف دشمن برای افزایش سرعت خروج خود را از دست اندازها، رونق استفاده کنید، از حملات فیزیکی و جادویی. رنجرز برخورد آسیب قابل توجهی بیشتر در هنگام استفاده از رباط اعتصاب. اگرچه رنجرز یک دسته از مشت بسیار سخت تر از هر طبقه دیگر است، اما اثربخشی آنها بسیار بالاتر است. استفاده از رباط لازم را برای کنترل لحظه به لحظه است، چرا که اگر شما از دست لحظه مناسب، کل ترکیب نیاز برای شروع دوباره. با انجام مناسب از نبرد، شما می توانید مانند ضربات سنگین وارد، که از آن زمان او فقط می خواهد به بی حس، که یک مزیت بزرگ در زمان است، اجازه می دهد تا شما را به تصمیم گیری نتیجه مبارزه در جنگل بان به نفع.

جنگجو می تواند ذهن هیولا را تحت تاثیر قرار، باعث آنها را برای حمله به جنگجو، حفاظت از متحدان ضعیف تر. با تشکر از تجربه گسترده خود را از جنگ، آنها قادر به محاسبه چند قدم جلوتر از دشمن. مسلح با جنگجو شمشیر می تواند در نزدیکی شما از تیغه پر زرق و برق ایجاد دامنه، افتادن به دشمن که نمی تواند خوب باشد. زخم که زده جنگجو خونریزی تنها می تواند متوقف می کند روحانیون.

در Maestia: ظهور Keledus بازی برای روحانیون - به این معنی که یک بازیکن ضروری در میدان نبرد، به عنوان ارزش در مبارزه دشوار به دست بالا گرفتن است. تنها روحانیونی که می تواند به متحدان مرده در جنگ را زنده کند. بازی به عنوان یک روحانی نیاز بیفکری نیست و proschityvaya چند قدم جلوتر، چرا که این تصمیمات می تواند از نتیجه این بازی تصمیم می گیرید. روحانی می تواند متحدان زندگی بازگرداندن به تدریج و یا بلافاصله پس از تعداد معینی از زندگی بازگشت، هدایت اقدامات خود را بر روی گروهی از بازیکنان و یا یک بازیکن خاص.

و قابل قبول در بازی آنلاین Maestia: ظهور Keledus عبور لازم quests و انجام وظایف مختلف، آنها را در بازی های زیادی و کاملا متنوع

Maestia: ظهور Keledus بازی آنلاین همچنین بازیکنان تنظیم PVE و PvP است حالت تنظیم ، و بسیاری از شگفتی های دیگر لطفا.

 

بازی همچنین