Magicka Magicka مجموعه

نام های جایگزین: Magicka Magicka مجموعه

پردازنده: پنتیوم 4/Athlon XP 2. 4 گیگاهرتز

RAM: 2GB

کارت گرافیک: کارت گرافیک GeForce 8800/Radeon X1900

فضای دیسک: 2 GB

Magicka مجموعه - مجموعه ای کامل از تمام قسمت های بازی کامپیوتری محبوب در سبک ماجراجویی عمل. طرح این بازی است که در اساطیر نورس، که در آن شما می توانید ملاقات و خدایان نظامی و هیولا افسانه ای و بسیاری از هر چیز دیگری است. روایت Magicka در مورد مبارزه بودن چهار ماگس که در یکی از سفارشات باستان هستند، مبارزه با قدرتمند جادوگر تاریکی Grimnikom و انبوهی او را از موجودات شیطانی. در رویارویی چهار جادوگران می دانم که خودم Grimnik فقط یک عروسک خیمه شب بازی در دست دیو باستانی Assatura، که برای قرن ها در برابر نژاد انسان مبارزه و در حال رفتن به از بین بردن کامل Midgard. پارسه دقیق و اغلب بر روی لینک به دیگر پروژه های بازی تلو تلو خوردن، و حتی فیلم. بنابراین در اینجا آسان خواهد بود برای پیدا کردن جوک ها در مورد موضوعات موزیک و یا دیابلو، جهان وارکرفت یا مأموریت زندان با دروازهبان، بنابراین کار اشاره نمی کند فقط vstretyatsya جنگ ستارگان ماجراهای یا مونتی پایتون.

بازی

بازی ماجراجویی Magicka فال نما تشکیل گراف ایزومتریک، که در آن بازیکن خواهد شد یکی از چهار جادوگران بزرگ مخالفت با Grimniku شعبده باز تاریک و حتی بیشتر باطل حامی Assaturu شیطان است. مبارزات بازی تنها شامل 13 ماموریت های به هم پیوسته، برخی از آنها به شما این فرصت را به منجر شود با چند شخصیت را. بازی Magicka است هیچ فرقی بین طبقات بازیکن و هر یک از قهرمانان خود را در کارکنان زرادخانه جادویی خود را برای ایجاد تعداد زیادی از جادوها، به عنوان این گزینه در غوغا ضروری باشد. علاوه بر این MAGICA اجازه استفاده به عنوان یک سلاح سرد و شمشیر معروف Excalibur در، احاطه شده توسط تمام قواعد این ژانر در سنگ. جالب است که Magicka شما شمشیر "بسته بندی" بازیابی نیست و شروع به استفاده از آن را به عنوان یک چکش قدرتمند است. در این بازی از نویسندگان متوقف نمی شد و به اضافه یک بار handshaking - M60 مسلسل، که قهرمان می تواند از دست روستاییان سپاسگزار برای صرفه جویی در روستای مادری خود دریافت کنید.

مورد

بازی Magicka، یک سیستم بازی و نه در اطراف کثرت عناصر جادویی پایه پیچیده می شود. این عناصر MAGICA بسیار است، در اینجا ما زمین، آتش، آب، سرد، زندگی، و همچنین به عنوان برق، کمند، و حتی سپر پیدا کنید. بازی Magicka با استفاده از آخرین عنصر است و حتی به عنوان بخشی مساوی از بازی جهان نیست، بلکه به عنوان بخشی از جادوها محافظ، آن را تبدیل به یک نوع از موانع در جاده ها، در امتداد قوس زونا شخصیت. در هر قسمت از مجموعه Magicka خواهد آمد و رفتن جادوها مختلف با استفاده از عناصر اصلی و ترکیب آنها خواهید نتایج شگفت انگیز تولید کند.

 

بازی همچنین