سحر و جادو جهانی 2

نام های جایگزین: سحر و جادو جهانی 2

و کاتولیک سحر و جادو جهانی 2 - بازی چند نفره هیجان انگیز از شرکت Shanda در بازی. بازیکنان انتظار یک دنیای خطرناک و هیجان انگیز از جنگ، که در آن هر کس می تواند خود را با بهترین دست را بیان و نشان دادن ارزش خود را در جنگ.

قبل از بازی، بررسی کنید که تنظیمات کامپیوتر و سیستم مورد نیاز بازی ها. MW2 بازی آنلاین است که زیر حداقل سیستم مورد نیاز:

- سیستم عامل: ویندوز dows XP/Vista/7

- پردازنده: 2 هسته اینتل اواز یا موسیقی دو.

- 1 GB RAM

- ویدئو: انویدیا جیفورس 7600 128 MB

- 5 گیگابایت فضای آزاد هارد دیسک.

- اتصال به اینترنت می باشد.

روش بعدی ثبت نام MW2 آنلاین لازم است. این روش می گیرد به طور مستقیم در سایت از این بازی است و تنها چند دقیقه طول می کشد. انتخاب بررسی MW2 را وارد کنید به شرح زیر است:

- E-الکترونیکی،

- رمز عبور.

- و همچنین نیاز به خوانده و قبول شرایط مندرج در این مورد.

بعدی، شما نیاز به دانلود نرم افزار کلاینت بازی. این می تواند به طور مستقیم در این سایت پیدا و انتخاب "دانلود" شروع به دانلود. هنگامی که فایل دانلود شده است، به سادگی آن را اجرا کنید و به دنبال دهید در. در این ثبت نام در بازی MW2 به پایان می رسد و شما آماده برای بازی هستید.

جنگجو، فالگیر مگه آرچر و جنگنده :

در MW2 بازی برای کلاس های زیر امکان پذیر است. هر کلاس دارای مزایا و معایب آن نسبت به دیگر، تا بازی MW2 لازم برای شخصیت که به بهترین وجه متناسب با تاکتیک های شخصی پخش جنگ.

جنگجو - یک شخصیت که در هر دو حمله و دفاع است. با توجه به این، می توان آن را در انواع جنگ ها استفاده می شود. با زره قدرتمند و کلاه، او به خوبی محافظت می شود، و دشمنان به آسانی او را شکست دهید. سلاح های جنگجو یک شمشیر و گرز و با مهارت خود در هنرهای رزمی و توانایی خوب بکار بردن سلاح های او را به یک حریف نیرومند را.

آرچر - یک مسابقه از الف است، دارای طول عمر باور نکردنی و چابکی. با توجه به این که دارای مهارت های که در دسترس هستند به مردم عادی نیست. سلاح اصلی تعظیم فلش است، با این که او می تواند دشمن را از فاصله رسید. این predlezhit فلش بسیاری از کتاب ها در تاریخ این قاره، به عنوان آنها شعرا خوب است.

مگه - یک شخصیت است که می تواند عناصر و ذهن شخصیت های دیگر زانو در آوردن است. توسعه معنوی خود را به در بالای ممکن است، به طوری که در جنگ، او فوق العاده قوی است. به عنوان یک شعبده باز سلاح با استفاده از چوب سحر و جادو و حوزه سحر و جادو. تنها اشکال غوغا شعبده باز، که در آن پایین تر از کلاس های دیگر است.

فالگیر - نماینده یک نژاد باستانی است که مدت طولانی در جنگل زندگی می کردند، وجود دارد و تا به حال زندگی می کردند، در صورتی که شیاطین مزاحم نشوید. و قابل قبول در MW2 بازی آنلاین برای druids - به این معنی که تحت قیمومیت نیروهای طبیعت، کمک می کند که druids نابود کردن دشمنان خود و دفاع در برابر آنها باشد. سلاح های خود را در جنگ - این دیسک جنگ و شلاق.

واحد - یک طبقه خاص در بازی، به استفاده از آن غوغا است، که در آن او در جهان هیچ برابر است. آن را یک بار یک مسابقه آرام بود، که علاقه مند در جنگ نیست، اما جهان خطرناک آنها را مجبور به یادگیری هنرهای رزمی بود. پس از سال ها از آموزش آنها به اوج تعالی در غوغا رسیده اند، و در حال حاضر هر کسی که به آنها در فاصله نزدیکی به اندازه کافی لذت بخش می آید. در جنگ، از آن استفاده کند و Handguards.

و MW2 کاتولیک نماینده عالی از بازی چند نفره، کیفیت گرافیکی که در بالاترین سطح است. راحت و آسان را در بازی نیز رابط. بنابراین، بازی بازی آنلاین MW2 است که نه تنها جالب توجه است، اما همچنین مناسب.

 

بازی همچنین