Managore

نام های جایگزین: Managore

وسعت تاریک بازی Managore در انتظار کسانی که مایل به مبارزه با مخالفان قوی. ساخت ارتش شما، استفاده از استراتژی قاطع و با سنگ تیز کردن مهارت های شخصیت خود را به تبدیل شدن به یک قهرمان در همه زمینه ها!

قبل از بازی Managore، مطمئن شوید که کامپیوتر شما با سیستم مورد نیاز مانند: پردازنده فرکانس - 2GHz، حافظه 1GB RAM، کارت گرافیک - 128MB. تاریخ در بازی Managore وقت زیادی را نخواهد و آسان:

1. در صفحه اصلی، انتخاب گزینه "ثبت نام".

2. نام کاربری خود را وارد کنید،

3. یک رمز ورود ایمن را وارد کنید و تکرار آن.

4. لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید.

5. انتخاب "ثبت نام" ثبت نام و Managore شده است.

اولین باری که شروع به بازی بازی Managore، قبل از اینکه شما دیوانه، غیر قابل پیش بینی و خطرناک جهان افتتاح شد. مردم بزرگ در شرکت شما است، برای سفر و برای رفتن به تمام اسرار تاریک. برای پخش در Managore، باید برای رویارویی سخت، مسئول عرضه محصولات آماده می شود، در مورد پژوهش های فنی یاد می گیرند و قادر به خنثی کردن بیگانگان برای هر هدف: مخرب، جنگ یا صلح آمیز است.

در حال حاضر، هنگامی که شما به کمک بسیاری در سراسر Managore آنلاین ، همه چیز کار خواهد کرد: اقتصاد کار می کنند، شما قادر خواهید بود برای به دست گرفتن زمین. در مرورگر Managore آنلاین ، هیچ تقسیم به شخصیت های خوب و بد وجود دارد. و شما لازم نیست که به راه رفتن خط باریکی بین قهرمانان و راهزنان به منظور ایجاد چیز کار می کنند. انجام دشمنان حمله از جلو، در بازی Managore، ملزومات خرید و یا می دانید با استفاده از تاکتیک های جاسوسی اطلاعات نظامی.

شما استاد از اموال خود را، پس از جمع آوری منابع و ساخت و سازه های برای حمایت از ارتش رو به رشد خود را. بازی ارائه می دهد بازیکنان Managore نوزده ساختمان های مختلف است که می تواند ساخته شده است. همچنین منحصر به فرد هجده واحد قابل ارتقا است که در اختیار شما هستند وجود دارد.

جهانی Managore آنلاین یک مکان خطرناک است، و آن را حس می کند به یک تیم است که به شما کمک و پشتیبانی، در صورت لزوم. شما می توانید با دوستان پیوستن یا ایجاد یک تیم و یا پیدا کردن دوستان در بازی Managore آنلاین و ایجاد اتحاد هایی که راه. فقط در یک تیم بودن، شما می توانید به هدف تیم رسیدن و هم باز کردن کوه تاریک. بازیکنان با این حال، شما باید تجربه کرده اند و دادن به یک کل باید به اندازه کافی در بازی Managore حرکت می کند. با این حال، هنگامی که شما به کوه های تیره، شما را با یک اژدها مخرب Managore آنلاین مواجه شده است.

یک ویژگی جالب از بازی قهرمان سیستم Managore در برابر قهرمان در نبرد است. اما به توسط دوستان و یا دشمنان برای دستاوردهای بزرگ خود را به رسمیت شناخته شود، شما باید مهارت های لازم برای پیشبرد شخصیت خود را به حداکثر.

جمع آوری تمام نیروهای با بازیکنان دیگر در بازی Managore و آزمون مهارت های استراتژیک خود را در برابر یکدیگر، شما همچنین می توانید شهرت کسب کنم. یک گام جلوتر از حریف خود را به خودتان ثابت و تبدیل شدن به قهرمان Managore آنلاین مبارزه کنند. جمع آوری آثار مکشوفه و سپس با استفاده از آثار مکشوفه از سیستم، که می تواند به شما کمک کند، پس K آنها سلاح های قدرتمند تر و زره پوش.

بازی Managore به شما ارائه نبرد عقل و فن آوری بالا، نه تنها PvP است و [_35_ ] PVE جنگ است. کسانی که در نهایت قله های قابل توجهی برسد می تواند احساس خود را از استراتژی های نظامی و فنی تیز است که حتی کارآمد تر از شمشیر خود را! بنابراین، بازی Managore - آنلاین MMO فانتزی است که ترکیبی از بهترین ویژگی های شهری، مبارزه با غوغا، تیم تحقیق و دیگر نقش بازی کردن بازی ها.

 

بازی همچنین