تعقیب جنایتکاران

نام های جایگزین: تعقیب جنایتکاران

تعقیب جنایتکاران بازی غیر معمول بازی های کامپیوتر بحث است. این بازی در سبک در سبک از عمل خفا، عملی که در سوم شخص رخ می دهد طراحی شده است.

بازی کامپیوتر تعقیب جنایتکاران می تواند تنها بازیکنان بزرگسالان دانلود کنید. برای کاربران زیر سن قانونی دسترسی به بازی بسته شده است. بازی Manhant شما می توانید در هر سایت دیگر فراهم می کند که چنین فرصتی را دانلود کنید. به عنوان مثال، این را می توان در تورنت انجام می شود.

شما یک فرصت منحصر به فرد برای دیدن بازی های ویدئویی تعقیب جنایتکاران است. این را می توان در وب سایت رسمی بازی و یا در یوتیوب انجام می شود. در این ویدیو اطلاعات عمومی درباره بازی نشان می دهد، شخصیت ها نشان داده، سلاح و خیلی بیشتر.

کامپیوتر تعقیب جنایتکاران - یک بازی منحصر به فرد با شخصیت های باور نکردنی است. با برخی از آنها شما می توانید در این بررسی دیدار:

1. جیمز ارل نقدی قهرمان اصلی این بازی است. این شخصیت به مرگ با تزریق محکوم شد، اما او "را نجات داد." شد جیمز جدی و غم انگیز. او بهترین می تواند دشمن را بکشند.

2. لیونل Starkweather \ مدیر آنتاگونیست اصلی این بازی است. او حرفه ای است. استفاده می شود بسیار مشهور، و در حال حاضر حذف فیلم های زشت. این مانیتور شخصیت و به اطلاع او با استفاده از تجهیزات خاص است.

3. رامیرز یک چشم اسپانیایی است. او رهبر خروس جنگ، و همچنین به عنوان دستیار Starkweather است. او با استفاده از نیروی بی رحم، مجبور باند او را اطاعت کنند. سلاح او - یک تفنگ ساچمهای و تفنگ تک تیرانداز. نقدی او را بکشد.

4. Piggs یکی از کارفرمایان از این بازی است. او در اتاق زیر شیروانی از مدیر زندگی می کند. او پوست و سر گراز جوان می پوشد.

5. ولگرد - یک شخصیت است که یک پرسه زن معمولی است. در یکی از فصل های کاش تا به حال به آن را صرف در برخی از جهت.

6. خبرنگار یک روزنامه نگار که تلاش می کند برای حل این مورد Starkweather است. کش باید او را به آپارتمان را، به منظور آن را فعال کنید را مصداق جنایت Starkweather.

7. گری Sheyffer رئیس پلیس در Karser شهر است. این شخصیت تابع Starkweather است. پس از ترور رئیس خود، او را به فساد متهم شده بود.

8. رهبر سربروس سربروس فرمانده در این بازی، و همچنین شخصیت اصلی در مکان های مختلف می فرستد. او توسط قهرمان کشته شد.

9. خرگوش سفید یک مرد با لباس در لباس خرگوش است. این شخصیت مرید Starvezera. سلاح او - یک تفنگ ساچمهای. توسط قهرمان کشته شد.

بازی Manhant است که مخالفان غنی

1. هود اراذل و اوباش خیابانی می باشد. آنها دیلم، خفاش ها، باطوم استفاده می شود.

2. پوسته یک باند از نهاوند، که برای شخصیت اصلی شکار.

3. سگ ها از جنگ جانبازان نظامی، و نیز به عنوان شکارچیان بخشش حرفه ای است.

4. جمجمه گروهی از شیطان پرستان که از ماسک و روپوش با گیاه قرار می دهد می باشد.

5. کودکان ذهنی fatties عقب مانده با تمایلات پدوفیل. آنها ماسک دست نشانده.

6. اراذل و اوباش یک دسته از روانی که از بیماری های روانی رنج می برند.

7. پلیس Carcer شهر پلیس Carcer شهر است

 

بازی همچنین