آگهی متنی Avengers اتحاد

نام های جایگزین: آگهی متنی Avengers اتحاد

بازی آگهی متنی: Avengers اتحاد - یک بازی اجتماعی نوبه خود مبتنی بر، که نامزد دریافت جایزه شده است. برای آگهی متنی: Avengers اتحاد برنامه ریزی شده نسخه آنلاین برای آندروید.

از آنجا که این بازی یک مرورگر است، اصلی ترین چیزی که آن را به کار - آن را به اینترنت متصل می شوند. بهترین برای بازی های جدید - این کامپیوتر های قوی تر.

در آگهی متنی: ثبت نام Avengers اتحاد می کند به شما بسیار مشکل خواهد داد. برای ثبت نام، شما نیاز به انجام موارد زیر:

1. برو به وب سایت اختصاص داده شده به این بازی است.

2. نوشته شده در همراه اول آدرس صندوق پست الکترونیکی خود را.

3. یک رمز عبور قوی را وارد کنید، با استفاده از ترکیبی از حروف و اعداد.

4. ارسال ماه، روز و سال تولد.

5. بر روی دکمه « Spielen » کلیک کنید.

Avengers اتحاد:

هنگامی که دکمه را فشار دهید، آن را به طور خودکار رضایت خود را به تمام قوانین، موافقت نامه ها و دیگر بازی آنلاین را بدهد تعجب.

بازی MAA شما را با تمام خصوصیات و قهرمانان آن آشنا.

بازی آگهی متنی: Avengers اتحاد شما، دانستن هر شش کلاس، که در بازی ایجاد شده:

1. عام - کلاس بی طرف. این نقاط قوت و ضعف در ارتباط با کلاس های دیگر. واگن شناخته شده - فرشته، وحش، مرغ مقلد، سرکش، مجازاتگر است.

2. بلستر. آنها Bruisers قوی تر می باشد. این کلاس دارای ضربات مرگبار و Bruisers دفاع را نادیده می گیرد زمانی که حمله به آنها را. اما آنها ضعیف تیم می باشد. قهرمانان مشهور بلستر - این مرد آهن، کابل، مشعل بشر، طوفان، دکتر عجیب، ققنوس، Havok، خانم مارول، سرخ جادوگر. آنها معمولا یک حمله وضعیت بالا داشته باشد.

3. مشت زن. Bruisers در برابر خروس جنگی قوی است، اما ضعیف در برابر بلستر. شخصیت های شناخته شده مشت زن - etoHalk، نیروی عظیم منهدم کننده، غول، ثور، هرکول، او، هالک، افسانه شمال اروپا، Thundra، واندر مرد و X-23. آنها معمولا حفاظت بالا و سلامت بالا.

4. خروس جنگی. آنها جاسوس قوی تر می باشد. نمایش ضعف در مبارزه با Bruisers. شخصیت های شناخته شده جنگی - Deadpool، انواع پستانداران گوشتخوار دله، کله خر، لوک کیج، آهن ابتدا، عنکبوتی، زن، ست، روح سوار، Magik، جیوه، امگا نگهبان، Shatterstar و اتحادیه جک است. آنها معمولا از دقت وضعیت بالا داشته باشد.

5. جاسوس. آنها این فرصت را به تیم قوی تر، اما خروس جنگی ضعیف تر دریافت کنید. جاسوس قهرمانان معروف است - گربه سیاه، مرد عنکبوتی، سیاه بیوه، زن نامرئی، بچه گربه Pryde، Psylocke، Tigra، زنبور و شیطان. آنها معمولا از دقت بالا و توانایی به طفره رفتن.

6. تاکتیک. تاکتیک های قوی در برابر بلستر، اما بسیار ضعیف تر از جاسوس. قهرمانان تاکتیک مشهور - Hawkeye، کاپیتان امریکا، آقای عکس، پلنگ سیاه، سایکلوپ، شوالیه سیاه، ماشین جنگ، اما فراست، Fantomex، هنک PYM، قرمز هالک، نجات، مغناطیس و تنگ است. بسیاری از آنها به یک حالت متعادل.

در آگهی متنی: Avengers اتحاد شما را در یک ضربان قلب بازی، چرا که بسیاری از شخصیت شما از همان دوران کودکی می دانند، و آنها به مدت طولانی علاقه شما بوده است.

کشف جهان آگهی متنی: Avengers اتحاد آنلاین با تمام ویژگی های و ماجراهای آن!

 

بازی همچنین