مارول سوپر قهرمان پیراهن

نام های جایگزین: مارول سوپر قهرمان پیراهن، تیم ابرقهرمان مارول

مارول سوپر قهرمان پیراهن - بازی قهرمان مرورگر. سازندگان این شرکت بازی Gazillion سرگرمی. این بازی برای جوانان (کودک) تولید طراحی شده است. این شرکت تلاش برای ایجاد یک گوشه دنج برای دوستداران کمیک و قهرمانان fantsticheskih، و این مورد با طنز نزدیک شدن.

زمین در خطر است! آیا می توانم به تیم امداد و نجات از قهرمانان فوق العاده است. که، به هر حال، شما در حال ایجاد. بازی تمام آشنا با قهرمانان فوق العاده بازی است. شخصیت در بازی حدود بیست، و آنها تمام قهرمانان کتاب کمیک مارول است. بازی مارول سوپر قهرمان پیراهن است به موفقیت است.

بازی مارول سوپر قهرمان پیراهن ارائه می دهد قبل از اینکه شما با توجه به سیستم مورد نیاز، و آن ساده است:

• پارامترهای متوسط ​​کامپیوتر.

• اتصال به اینترنت.

مانند شما می توانید بر روی روند بازی حرکت می کند، اما از آن وجود ندارد. ثبت نام مارول سوپر قهرمان تیم ملی در راه است. در حال حاضر شما فقط باید برای رفتن گام به گام مراحل ثبت نام و اطلاعات صحیح:

• بازدید از بازی رسمی Sailly.

• انتخاب "شروع".

• تاریخ، ماه و سال تولد خود را مشخص کنید

انتخاب جنسیت شما (مرد یا زن)

• وارد نام کاربری خود را، مطمئن شوید که حداقل شش کاراکتر طولانی است.

• استفاده از یک رمز عبور حداقل هشت کاراکتر

• تکرار رمز عبور قبل از اختراع.

• توافق برسند، این است که با قرار دادن یک تیک، قوانین و سیاست های محرمانه

• آدرس آدرس ایمیل فعلی خود را وارد کنید.

• یک بار دیگر "بعدی" را انتخاب کنید.

و شما سوپر قهرمان. هدف اصلی شما در بازی مارول سوپر قهرمان پیراهن آنلاین است که برای ساخت یک تیم فوق العاده و دفاع قهرمانانه از جهان خود را از خائنانی و شخصیت های بد است. و در تمام طول بازی را برای شما به وظایف کوچکتر که عملکرد اهدا خواهد شد نقطه تجربه می باشد. در یکی از رژیم های ماجراجویی شما می توانید شش داستان بازی. در حالت جنگ، شما فقط می توانید در برابر دیگر قهرمانان رقابت، فراموش کردن در مورد انجام دادن کارهای اساسی.

در مارول سوپر قهرمان پیراهن، شما می توانید به عنوان یک شخصیت خوب بازی کنند، و یک تبه کار. شخصیت های خوب از درخشان ترین از آنها مانند: کاپیتان امریکا، ثور، بدنه کشتی، انواع پستانداران گوشتخوار دله، مرد آهن، Surfer نقره ای، شاهین، مرد عنکبوتی و بسیاری دیگر. و در حالی که هر یک از آنها دارای ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد.

در مارول سوپر قهرمان پیراهن را می توان شناسایی ویژگی های مانند:

1) شما حتی می توانید در چهار مبارزه.

2) نشان دادن هنر نبرد، بسته به نوع زمین نبرد.

3) شرکت در دوئل.

4) ممکن است برای دسترسی به شخصیت های فرعی و لباس.

5) شما می توانید در یک تیم مبارزه با

6) با کشف فرکتال بی نهایت چیزی را وقف کردن قهرمان خود قدرت فوق العاده.

7) به حالات اضافی وجود دارد.

8) یک داستان ماجراجویی فراموش نشدنی در شش شرکت را تجربه کنند.

بازی مارول سوپر قهرمان پیراهن اجازه می دهد تا شما را به صورت رایگان بازی. اجازه می دهد تا از این فرصت برای احساس دنیای رنگارنگ از کتاب های تصویری. می توانید تمام شخصیت های کتاب های کمیک را ببینید. گرافیک بازی کمی کمیک در سبک کارتونی. چرا او فرض دایره طرفداران جوان. قهرمانان فوق العاده در انتظار شما هستند!

 

بازی همچنین