اثر توده

نام های جایگزین: اثر توده

اثر توده - یک بازی است که به موفقیت محکوم شد. این است که در بهترین سنت های ژانر فانتزی ساخته شده است. حتی اگر برخی از شباهت با KOTOR وجود دارد، این پروژه به محبوب است. علاوه بر این، توسعه دهندگان استادانه اقتباس از آثار ادبی در زیر یک موتور بزرگ جدید مبدل. گرافیک در بازی بزرگ است، مبارزه و تیراندازی واقع بینانه، تمام عناصر اصلی این سبک در حال حاضر کامل است - و در یک کلام، پارسه شکایت بدون توجه به آنچه. پیش با شخصیت اصلی، که، همراه با یک جفت دیگر در سراسر وسعت فضای بین کهکشانی سفر دیدار خواهد کرد. در اختیار شخصیت خود را به وزارت دفاع به نام "نرماندی" کشتی فضایی.

در کامپیوتر اثر توده شما باید برای دیدار با معضل آشنا - قهرمان باید انتخاب کنید که، خوب یا بد، سمت به سمت دیگر. در کنفرانس های بین کهکشانی به تصمیم گیری در مورد سرنوشت سیارات و کهکشان ها کل. آره، همه بیش از حد به طور جدی، و آنچه شما فکر می کنید؟

به داستان شخصیت خود را که شروع شده است، ضروری خواهد بود، اول از همه، اثر توده دانلود کنید. این به اندازه کافی برای پیدا کردن بازی های محلی در یکی از مشابه مورد علاقه شما. سپس همه چیز را در "انگشت شست" - اولین شخصیت از شخصیت، ترکیب بیوگرافی منحصر به فرد خود را انتخاب کنید و می توانید با خیال راحت در یک سفر بروید. با توجه به آنچه شما ترجیح می دهید را انتخاب کنید، یک بیوگرافی، تبادل نظرها بازی، و همچنین تعداد شغل ها را تغییر دهید. در شخصیت های اثر توده ممکن است به طبقات مختلف تعلق دارند.

1. اش بازمی گرداند.

2. سربازان.

3. تکنیک های.

علاوه بر این، انتخاب چند کلاس های مختلط در دسترس است.

کاراکتر ویرایشگر به شما طول می کشد نیم ساعت حداقل، اما آن طراحی شده است تا مؤثر، آن زمان خود را مورد توجه قرار خواهد شد.

در ماموریت اثر توده از هیچ جا ظاهر می شود. توسعه دهندگان موفق به ساخت پروژه جذاب - هنگامی که آن را به نظر می رسد که فقط در مورد همه باید کراوات با طرح geymerstva به دست آوردن چنین سرعت است که این بازی ممکن است چشمان خود را پاره نمی شود. نه تنها می تواند سکوت که در پایان انتظار واقعی هیجان انگیز هالیوود اکشن، کمتر نیست. خب، به طور کلی، شما متوجه است که شما باید بازی را دانلود کنید، شما همچنین می توانید از این از دست ندهید همین است، نه؟

در اثر توده قهرمانان سلاح های مدرن ترین و قدرتمند است. بنابراین با دشمنان بیگانه برخورد خواهد شد بسیار ساده است. اما خیلی زود استراحت نیست، سعی کنید برای شروع راه رفتن یک زن و شوهر از ماموریت. شخصیت قادر به لذت بردن از تمام مزایای تمدن فنی، که تا حد زیادی تنوع بخشیدن به بازی و آن را پویا تر خواهد بود. در بین جنگ، شما می توانید سفارشات به متحدان خود اهداف تعیین بدهد، و همچنین. واقعیت این است فوری است تنها زمانی که با این "مادر کارفرمایان"، که برای شما در سطح دشواری بالاتر باز خواهد شد مواجه است.

خوب، هنوز آماده نیست برای تکمیل مجموعه خود را از بازی های مورد علاقه از نمونه جدید؟ برای وضوح، ما پیشنهاد می گرفت با خامه ارائه اثر جرم تریلر های ویدئویی، که توصیف جزئیات تمام مزایای این پروژه است.

 

بازی همچنین