استاد از باد

نام های جایگزین: کارشناسی ارشد بادها

MasteroftheWindsOnline - بازی رایگان و آنلاین، رایگان، ساخته شده در مورد علاقه بسیاری از بازیکنان ژانر فانتزی. MasteroftheWinds بازی آنلاین قابل توجه نه تنها به دلیل تعلق خود را به این سبک. شایان ذکر است هویت خود است، چرا که آن را نگه دارید در بازار امروز است محصولات بازی بسیار دشوار است.

RegistratsiyavigreMasteroftheWinds بسیار ساده می کند و بیشتر وقت خود را ندارد. برای شروع، شما نیاز به آمده تا با یک نام بازی تحت خواهد شد که در این بازی امضا، و سپس یک رمز عبور تعیین دسترسی به حساب کاربری و آدرس ایمیل است که شما اطلاع داده خواهد شد که MasteroftheWinds ثبت نام به پایان رسید.
MasteroftheWinds بازی آنلاین، که در حال حاضر دارای تمام استاندارد برای بسیاری از نژادها فانتزی آشنا - انسان ها، اورک ها، اجنه، دورف، الف ها و ترول ها. توسعه دهندگان تصمیم به فلسفه نمی slyly و استفاده در حال حاضر محبوب بسیاری از شخصیت های.

بیشترین آزاد شده از هر نژادی مردم - شخصیت های قابل انعطاف، سازگار و اصیل متعلق به یک قبیله از مردم دقیقا. جالب است که هر نژاد زبان منحصر به فرد خود را دارد صحبت های نمایندگان خود را، اگر چه گویش های جهانی که با آن ارتباط بین نژادها رخ می دهد، همچنین در حال حاضر. به این دلیل، بازی MasteroftheWinds بسیار جالب تر می شود.
در بازی به اندازه کافی تعداد زیادی از رشته های حرفه ای است که می تواند تقریبا به مبارزه و عدم مبارزه با تقسیم وجود دارد. در اوایل بازی شما می توانید یکی از سه کلاس اولیه، که شاخه توسعه شخصیت خود را تعیین خواهد کرد را انتخاب کنید: - مبارزه با everyman کلاس - تازه کار انتخاب کسانی که ترجیح می دهند نبرد شدید تاجر راه و شعبده باز دانش آموز - برای همه کسانی که رویای کلاس پایه درک همه رمز و راز از سحر و جادو و خرد.

هر شخصیتی یک مجموعه اولیه از ویژگی های است که در این دوره از توسعه می تواند بهبود یافته: چابکی، قدرت، هوش، استقامت، جذابیت و خرد. همچنین در بازی در انواع مختلف از سحر و جادو، مانند سحر و جادو از آب، آتش، هوا، زمین، خوب و بد، و همچنین مانند انواع منحصر به فرد از سحر و جادو، مانند بدن سحر و جادو و سحر و جادو روح وجود دارد.

اگر شما از جنگ های بی پایان و شیوه زندگی جنگ خسته شده اند به شما درخواست تجدید نظر ندارند - شروع به بازی MasteroftheWinds بازی آنلاین، شما همیشه می توانید راه صلح را انتخاب کنید، شرکت در پژوهش از سرزمین های جدید، مطالعه زبان عجیب و غریب، انواع منابع طعمه و ایجاد آیتم های منحصر به فرد . این مسیر می تواند منبع بسیار خوبی از بودجه اضافی و تخصص، اما فراموش نکنید که داستان در این بازی شما نیاز به حل و فصل و تمایل به مبارزه برای محافظت از حیثیت خود را بیشتر و به خاطر مبارزه برای یک علت فقط. در MasteroftheWinds بازی جالب را به همه دوستداران داستان های پیچیده و حماسی خواهد بود.

در صورتی که در حال حاضر وجود دارد بحث در مورد داستان، وضعیت شبیه به این بود.
پسر الف خدا Loteriana، Alkabadur تصمیم گرفت که حق ایجاد موجودات که فرزندان خود را بر این باور نیز دارد. ضعیف، و در نتیجه جادویی جهان با انبوهی از موجودات وحشتناک است - اما افکار خود را سیاه و سفید و سحر و جادو بودند. الکا-Badur در Hounded شده از شورای عالی خدایان و در کوه ها غیر قابل دسترس، که در آن او ادامه داد: به آزمایش با سحر و جادو تاریک پناه میبرند.

نقطه اوج آزمایش های خود را در مسابقه دقیقا قبیله مخالف الف است - دلهره آور اورک ها و تحت تاثیر قرار با زشتی آن است. بنابراین بد، به آرامی اما مطمئنا، و پس از مدتی راه قدیمی از جهان کاهش یافته پیروزی. این به این معنی که در حال حاضر هر کس می تواند خدا شود. و جنگ آغاز شد.

بازی بازی MasteroftheWinds آنلاین خوبی خواهد بود به این خاطر از دکور طراح با کیفیت. گرافیک در این بازی خوش با صحت و اصالت خود راضی است. همه در کشیده شده است بسیار کاملا و سوالات واضح و روشن در مورد آنچه که یک چیز عجیب و غریب مخفی با نام "درخت" کاربر نمی افتد.

به طور کلی، igraMasteroftheWinds آنلاین تنها برگ یک تجربه دلپذیر، و نه تنها به خاطر آن است که یک جانشین شایسته از سنت های ژانر فانتزی، نمی باشد دلیل آن است که داستان خوب، یک جامعه پویا از بازیکنان، نه به خاطر توسعه دهندگان در حال ساخت هر تلاش برای که محصول خود را توسعه داده و همواره در سطح مناسب و معقول بوده است. نه این یکی. و از آنجایی که این بازی دارای یک "پیچ و تاب" - فضایی دلنشین و آرام، است که اطمینان حاصل شود که اقامت در این بازی دیگر. و باور من، شما این کار، شما آن را یک بیت پشیمانی نیست.
ثبت نام و ثابت کند که شما شایسته آن هستند تا تبدیل به یک خدای واقعی!

 

بازی همچنین