MechRage

نام های جایگزین: Mechrage

واقعیت این سیاره پس از یک انفجار هسته ای، تسلط هوش مصنوعی، استعمارگران برخورد بی رحمانه در مبارزه برای هر متر مربع و نبرد ربات های غول پیکر - MechRage آنلاین جهان برای کسانی که علاقه وافری به داستان های علمی تخیلی و سبک cyberpunk ایجاد شده است. آنلاین MechRage بازی اینترنتی - یک استراتژی انبوه چند نفره در اول شخص، که در آن شما ربات مکانیک توانا ایستاده و مستعمره خود را ایجاد کنید، برای محافظت از او و به نفع خود به سرزمین جدید است.

بازی برای بازی MechRage تقریبا هر کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز 98/ME/2000/XP/Vista x32/Seven، پردازنده اینتل پنتیوم III مناسب 800 مگاهرتز یا بهتر، 256 مگابایت RAM و کارت گرافیکی با حداقل 64 مگابایت. بازی شما به جز اتصال به اینترنت شما از یک مرورگر پلاگین نصب نسخه ادوبی فلش پلیر نیاز است زیر 10 نیست. 0. شما می توانید از اینترنت اکسپلورر استفاده می کنید برای انتخاب حداقل نسخه 8. 0، فایرفاکس کمتر از 6 نیست. 0 نسخه، گوگل کروم و یا اپرا.

در راه های مختلفی ها در بازی MechRage دسترس:

 • اجازه استفاده از Looki حساب
 • استفاده از حساب کاربری خود در فیس بوک ثبت نام
 • برای کاربران ثبت نام شده گوگل

اگر هیچ یک از روش برای شما مناسب نیست، پس از آن از طریق روش استاندارد (ثبت نام MechRage) در بازی ofsayte بروید.

MechRage ثبت نام آنلاین در این مرحله تمام شده است.

MechRage بازی آنلاین این روش انتخاب شخصیت ندارد، اما به سادگی به شما اختصاص خز، که تبدیل به یک فرمت از خود را در این واقعیت cyberpunk.

علاوه بر این، MechRage بازی آنلاین است که در آن هیچ تقسیم به جناح ها، به عنوان مثل، و یک سیستم رتبه و نه معمولی وجود دارد.

تنها تخصص وجود دارد - با توجه به شیوع اقدامات تاکتیکی خاص از ربات، می توان آن را

 • جنگجو
 • ناوشکن
 • جاسوسی
 • تیرانداز
 • سپاه پاسداران
 • مخزن
 • مواد منفجره
 • حمل و نقل

اگر ما در مورد دستاوردهای شخصی از ربات قهرمان خود صحبت می کنید، این امر می تواند به خوبی افزایش به رتبه فرمانده نظامی - رتبه بازی قابل توجه ترین. با این وضعیت قهرمان خود را خواهد فرصت بیشتری را در بازی. شما می توانید در جنگ تظاهرات که بیشتر کسب درآمد و جمع آوری امتیاز و تجربه کنند.

آرسنال خز جنگ سالار خیلی خوب است:

 • Flamethrowers
 • تفنگ لیزری با سپر
 • موشک

خب، البته، بازی MechRage بدون ارتش خود را از ربات ها مشکل باشد. با قرار دادن این با خیال راحت به جنگ در مقیاس بزرگ را وارد کنید و برنده شدن سرزمین های جدید به گسترش مستعمره خود را. شما همچنین می توانید یکی از اتحاد و جنگ استعماری با یک حریف قوی تر بپیوندید. یکی دیگر از عوامل مهم برای خز و شهرت نظامی - به عنوان مثال، اگر شما برای شکار آسان نگاه و حمله به حریف ضعیف، از دست دادن احترام برای متحدان. به طور خلاصه، اگر شما در MechRage فعال، با وقار و توسط قواعد بازی، شما می توانید یک کار نظامی را اداره کنند.

اما کسانی که برای آنها بسیار مهم است، می تواند بازی در جهت دیگر بازی آنلاین MechRage و به طور کامل خود را در حل وظایف استراتژیک بیان. به خصوص در بازی - برای ایجاد یک پایه و توسعه زیرساخت - اولویت اول برای قهرمان خود را. برای ساختن پایگاه داده خود را، شما باید شروع به فروشگاه مونتاژ، که ربات کار ایجاد خواهد کرد. هنگامی که تعداد کافی از آنها، و سپس به ساخت و ساز از امکانات دیگر ادامه دهید. استخراج منابع ساختمان مانند طلا، سیلیکون و تیتانیوم، موتور جستجو عنکبوت. شما همچنین می توانید یک محور استخراج تجهیز و استخراج منابع از وجود دارد.

یکی از بازیکنان مجاز به ساخت تا پنج پایگاه های داده. این پایگاه برای عملیات تهاجمی، دفاعی، و یا جهانی (آن را در چه نوع ساختمان خواهد شد در خاک خود ساخته شده است بستگی دارد) - هر یک از آنها باید سرنوشت خود باشد. با منابع لازم، شما می توانید یک پایگاه داده از همه نوع است که به طور قابل توجهی تقویت خواهد شد و موقعیت خود را در بازی ساخت.

از همه بالاتر، می توان نتیجه گرفت که این بازی را بازی آنلاین MechRage خواهد بود به همان اندازه به عنوان استراتژی طرفداران هیجان انگیز است، و کسانی که علاقه مند در جنگ بازی شخصیت های کیهانی هستند. خوب، شما کاملا و بازی متعادل!

 

بازی همچنین