دم. زمین

نام های جایگزین: دم. زمین

دم. زمین بازی آنلاین - تم های فوق العاده MMORPG مشتری بازی postapokapsticheskaya. این ترکیب منحصر به فرد از حوادث باور نکردنی با لمس فانتزی و فن آوری های حیرت انگیز از آینده است. دم. ثبت نام زمین شما را به آینده ای است که چشم خود را می توانید مشاهده آنچه اتفاق می افتد در جهان، که تا تغییر جنگ هسته ای است. فاجعه از مردم را به وسعت فضا راند و به جهش انسان که در این سیاره باقی مانده منجر شده است. حشرات و حیوانات به هیولا خطرناک و جهش مول با نام مستعار با توجه به زندگی زیرزمینی تبدیل شده است، می کند و وحشیانه رفتار. مردم در حال بازگشت پس از سال ها بر روی زمین، باید به مبارزه با این همه بد. لازم به نابود کردن موجودات خونخوار norovyaschih حمله در لحظه ای غیر منتظره است. انسان برای ساختن پایگاه داده و ایجاد اقدامات حفاظتی به منظور به دست آوردن قطعات برای سرپناه از خطرات ناشی از انواع و جو در زمان. و هنگامی که آن را به نیاز به ترک پناهگاه و بیرون رفتن را به باز می آید، ما مجبور به استفاده از خز بزرگ. در واقع، در جو زمین، حتی هوا مسموم است! به طوری که کسانی که در دم بازی خواهد کرد. زمین باید به یادگیری به تنظیم و انطباق با شرایط مختلف.

به طوری که شما می توانید بازی بدون مشکلات دم دانلود کنید. زمین، مطمئن شوید که کامپیوتر شما را ملاقات لیست زیر از پارامترهای مورد نیاز:

- سیستم عامل ویندوز XP / 7 ویندوز ویستا /.

- پردازنده 1000 مگاهرتز

- 64 MB کارت گرافیک با پشتیبانی از OpenGL 1. 2

- 256 MB از RAM.

تاریخ دم در بازی. زمین در مشتری عبور می کند. شما نیاز به وارد کنید نام کاربری و رمز عبور خود، و آمد تا با یک نام مستعار. همچنین با رعایت قواعد بازی را تایید میکند. این همه، در حال حاضر هیچ مانعی در راه به یک ماجراجویی هیجان وجود دارد!

بازی بازی دم. شما در کنار یکی از کشورهای موجود در زمین. تنها سه

1. Opara یک بار مورد استفاده قرار گرفت برای اشاره به سربازان در داغترین نقطه از خصومت. علاوه بر این زندانیان از کشورهای دیگر نیز در اینجا ارسال می شود. شما فقط می توانید تصور کنید چنین احتمالی! اما برای برخی از زمان یک کشور مستقل تبدیل شد و در حال حاضر منجر سیاست های آن است.

2. Krada کشور بسیار جدا. این است که از خلبانان مستقل که، در اصل، زندگی دیگر معرف آن تشکیل شده است.

3. نیاز - یک ملت که در آن حاکم است منظور، و ساکنان نگرانی در برابر قانون سر تعظیم فرود. خلبانان و دانشمندان این کشور را دوست دارم عدالت و در حال حاضر به قربانی کردن، اگر تنها او را برای همیشه سلطنت.

هر ملتی شهرستان خود را، که در آن همه امکانات لازم وجود دارد. در اینجا لیستی از ساختمان ها، که ممکن است ساکنان اعمال است: فروشگاه خز، تجهیزات کارگاهی، انبار، ایستگاه تحقیقات، تغییرات گیاه دم، ایستگاه تعمیر، تجهیزات کارخانه، مهارت های کارخانه. هر مکان برای توابع بازی خاص.

بازیکنان باید وضعیت، است که با اقداماتی که در رابطه با شخصیت های دیگر انجام شده تعیین می شود. شما می توانید از وضعیت خنثی، مزدور و یا شورشی داشته باشد. اما هر کسی که هستید و کدام طرف نمی خواهد مبارزه با، شما باید در مورد توسعه خود اهمیت می دهند. شما باید برای پمپ ویژگی های اصلی - توانایی (توانایی برای داشتن یک تفنگ، استفاده از حفاظت، و غیره ) و همچنین اطلاعات اضافی به نام مهارت. مهارت ها را به مقوله های مانند تیرانداز از خفا، تولید، تجارت متخصص تقسیم شده است.

به دم. زمین راحت بازی بود، شما نیاز به مراقبت از تجهیزات مفید به خوبی مسلح و دیگر. آرسنال از سلاح در بازی قابل توجه است. در اینجا تفنگ و توپ، و phasers و granotomety و لیزر و سلاح های انرژی و دیگر چیزهای کشنده وجود دارد. علاوه بر این شما باید مهمات خرید، که شامل پوسته، کارتریج، پلاسما، اتهامات عنوان شده علیه موشک قطعات PHASER. همانطور که برای بقیه از تجهیزات موجود در دیسک های بازی، راکتور (تجهیزات برق)، تراشه های (دستگاه های اضافی، اجازه می دهد به منظور بالا بردن برخی از ویژگی های شخصیت)، کیت تعمیر، شوک، ماژول استخراج ثابت teleportatory (ماژول ها استفاده می شود) و ماژول های اضافی برای کارگران معدن و حمل و نقل. خب، البته، عنصر گیم پلی اصلی - ربات، خز با نام مستعار. آنها جنگجویان، شناسایی، حمل و نقل، اهل عمل هستند. همانطور که از نام خود دیده می شود، ربات انجام وظایف مختلف است.

بازی دم. زمین بسیاری از مأموریت های جالب آماده شده است. تکالیف از نوع یادگیری، و کسانی که نیاز به کشتن هیولا و یا جمع آوری غارت. هیولا خود را به مقدار زیادی در اینجا. این سوسک و راب و عنکبوت و کرم ها و خرس ها و horseflies و دیگر کثافت. با غارت همان، به عنوان مثال، اشاره زهر کیسه عنکبوتی، عقرب گاز انبر، سبیل آخوندک، بخش کرم، کریستال سبز، ظرف ماگما و بیشتر. تمام که می توان در هنگام انجام وظایف است که می تواند در نگه ذخیره شده دریافت کنید. لازم به ذکر است که نگه از ترس است که آن را ترویج موارد ایمنی.

این بازی تا به همه چیز برای ارتقاء موفق به بالا، اصلی ترین چیزی که - تلاش تنبل نیست. تاریخ جهان مجازی و همه نشان دادن استعداد خود را! ممکن است شما همیشه خندان باشید!

 

بازی همچنین