مدال افتخار Warfighter

نام های جایگزین: مدال افتخار Warfighter

بازی مدال افتخار Warfighter - در سال 2012 سال از زندان آزاد شد. بازی فوق العاده فکر کردن گیم پلی. این بازی بسیار لذت بخش را به بازی است، هر کس در این میان، که در اینجا برگزار می کند لذت ببرید. مدال بازی های کامپیوتر افتخار Warfighter شاهکار زیبا دیگری که در این ژانر از 3D عمل ساخته شده است.

داستان به ظاهر پیش پا افتاده هیچ جا. سربازان شجاع و شجاع از ایالات متحده آمریکا به دنبال osamubinladena بعدی. شما هنوز هم درد نکنه برای کمک به دادگاه که از دزدان دریایی سومالی که و در سراسر دریا در جستجوی زدگی رنج می برند. گفتگو اغلب هم بزنید تا وضعیت - در دست ایدئولوگ های جهادی کردم PETN مخفف وحشتناک!

در مدال ماموریت افتخار Warfighter نیز بسیار متنوع است، آن است که یک بخش بسیار جالب از بازی، که در واقع یکی و یکسان، این بازی چندین بار تکرار شده است - آن را افسرده و بازی خود را در حال تبدیل شدن بسیار خسته کننده است.

هنگامی که شما دانلود بازی، شما را درک خواهد کرد چرا که مدال بازی افتخار Warfighter فوق العاده هیجان انگیز و جالب است.

توسعه دهنده این بازی ساخته شرکت معروف - Danger Close که بازی. توسعه دهندگان این پروژه به تعداد باور نکردنی از جنبه های جالب در داستان، بسیاری از مواد جذاب. شما، سربازان اصلی شما است و فقط شما می توانید یک محیط است که به نقطه جوش از فولاد گرم ایجاد. شخصیت شما قادر خواهد بود در طول بازی چندین بار تغییر شکل، چرا که او خواهد حرکت کند تا از نردبان شغلی، و در نتیجه - برای تغییر ظاهر آنها.

قبل از اقدام به روند بازی، شما نیاز به نصب آن بر روی کامپیوتر شخصی شما. اول، به وب سایت رسمی این بازی (به http://www.unicode.org/ بروید. EA. کام / مدال از افتخار-warfighter)، از این سایت، دانلود فایل نصب از بازی. حالا شما نیاز به بررسی قبل از اینکه شما از دانلود فایل برای ویروس ها و اجزای مخرب پس از آنتی ویروس نشان می دهد که ویروس شناسایی شده است، شما می توانید این فایل را بر روی کامپیوتر شخصی خود نصب کنید. اما قبل از اینکه شما می خواهید تمام این انجام شد، ما به شدت توصیه می کنند که شما را در اینترنت نگاه - مدال ویدیو افتخار Warfighter، این کمک خواهد کرد که شما را در درک کمی در بازی، دلیل این که شما می توانید ببینید چه بازی از "عمل"، چگونه رویدادی گشوده خواهد شد . ما مطمئن هستیم که شما می خواهید بیشتر خود را در این فضا غوطه ور می باشد.

نگاهی هم به دانلود مدال افتخار Warfighter، یک پروژه بسیار جالب، بسیار هیجان انگیز است. شما خوشحال به شیرجه رفتن را به داستان و احساس آن را به پایان خواهد بود. عمل - این پروژه فوق العاده جذاب که در آن شما می خواهید بازی کاملا هر کسی که قدردانی و احترام می گذارد این ژانر است.

خوب، ما برای شما آرزو هم لذت بخش با این بازی. باور من، هر کس می تواند چیزی از خود در این پروژه پیدا کنید. برای هر یک، این بازی خواهد شد درب آن را باز کنید. به شما اجازه بازیکنان وفادار است و ساکنان آینده از فضای بازی به جهان باور نکردنی خود را! لذت بردن از! شما واقعا می خواهم! ما برای شما آرزو تنها پیروزی! شما باید موفق! موفق باشید در بازی!

 

بازی همچنین